Дочка назвав всі в сльозах і сказав, що сусід побачив чоловіка з іншою жінкою, здається, працював заміс

Молодий син - причина сумних думок. Особливо якщо вона заміжала його без консультації її батьків. Він незнайомець, який повинен бути довірений без причини. Дружина щаслива, вона має метелики в животі. А мама і тато злодіють: що це його минуле, і хто його батьки? По-перше, це питання було дуже серйозно. Зараз змінилися.

_ Новини

Що цікаво, що перед батьками, хоча вони допомогли молодим, не сидять на шиї. І сьогодні молода сім'я одружилась, отримуючи нерухомість або навіть автомобіль на весілля. Чому? Для запуску по кутах в пару років? Статистика не лягає: середня кількість розлучення становить 65%. Але 30 років тому фігури були набагато простіше: від 42 до 45 відсотків в країні.

Наш молодий син-в-право в біді з чоловіками. Мій батько, після 14 років щасливого шлюбу, раптом зламався і почав пити. Ні мій, ні мій колеги слухали. У якийсь момент він просто пішов додому. Він залишив всі свої володіння і зникнув. Сусіди сказали, що вони побачили його на станції. Можливо, він вирішив розпочати життя з нуля. Я не отримую.

, Україна

Мій чоловік, удачливий чоловік, пішов за іншу жінку. З тих пір він був незнайомцем до мене. Я не пропустив його, і він, ймовірно, забули про мене і дочку. Ні аліментів, як ви. На відміну від мого батька, він не страждав від безпліддя. Він звернув нас з квартири і залишив нас ніщо. Ну, принаймні, мій мама приймав як з нас.

Після цього я вирішив собі, що романтичні стосунки і любов не для мене. Прийняття, фантастика для простих жінок, які не розуміють нічого в житті. З часом я впевненість в собі трохи погострився, звичайно. Але я не знайшов іншого чоловіка. А замість того, як вона зробила інші речі: вона збирала гроші на квиток і пішла на іншу країну для роботи.



Дочка Злата П'яти повністю підтримав мене. Сама вона стала більш відповідальною для вивчення і не відволікалася від судді хлопчиків. Після 6 років я повернувся з великою кількістю грошей. Я прийшов до висновку, що моя дочка не повинна страждати через сімейні драми. Вона не до сірого волосся, щоб жити з три з нас. Побудувати своє майбутнє в комфорті, окремо.

Я був все більш правим. Через кілька місяців, вона виходить, вона вже має дружбу, і вони серйозні. Звісно, я хотів зустрітися з ним і дізнався, що мій майбутній син-в-прав. Так ми налаштували зустріч, і це навіть добре. Молода людина прийшла з квітами, в чистому одязі. В цілому перше враження було позитивним.

Артур розповів про своїх батьків, хобі, роботу. Звичайна сім'я працьовита. Відсутні зірки з неба. Вони змогли підняти їх тільки сина. Готуємо професією. Він знає, як його приготувати і любить. Але він почав усвідомити досить рано, що перспективи своєї майбутньої роботи були досить непоганими. Так він нещодавно взяв комп'ютерну науку, і він був доброю на ньому.



Пелюшки Молода вирішили не грати в розкішне весілля, особливо звідти мало гостей. Я поважаю, чому годувати людей, які ви ніколи не бачите знову? Всі ці другі коруси і їх чоловіка... Як весільний подарунок, я дав їм новини, які я хотів дати їм квартиру. Немає особливого, але для нового сімейного житла більш ніж підходить.

Незважаючи на те, що моя дочка вже була одружена, ми продовжуємо активно спілкуватися з нею. Я спробував не відвідати їх знову, особливо без виклику. Але вона насолоджується приходом до мене, запитуючи поради. Я не розумію, якщо йому потрібна допомога. Про те, що Артур був найнятий на нову роботу після курсів.



Все було дрібно, але один день моя дочка прийшла до мене в сльозах. А сусід, стара жінка на нижній підлозі, розповіла їй, що вона побачила чоловіка, який дуже активно з дружиною з сусіднього будинку. Вона розлучена і відкрита до нових відносин. Злата і її чоловік мав серйозну розмову.

Взагалі знову займався пологами. Я не можу пояснити це іншим. І я підозрю, що він думав світ на ноги. Він почав звертати увагу на дружину, почав шукати інші жінки. Ніщо не сталося, але я знаю дуже добре, що це може бути. Мій молодий син-в-право розчарував мене.



Але як ви поясните її до вашої дочки, що ви думаєте? Я зловив її батьком і не зробив ніякої дії, щоб відхилити ситуацію. І це те, що сталося. Роки, що проживали в іншій країні, поділ від сім'ї. І я впевнений, що вона зробила. Я хотів би зробити те ж саме на своєму місці. Яким чином? Ведуться роботи. І буде хто-небудь, що її роки...

Але що, якщо вона є однією, теж, як мені і мій мама? Що таке? І вона дійсно любить сина-в-право, я можу бачити це. Чи не це краще для того, щоб її закінчити, щоб познайомитися з Артуром? Немає нічого поганого. Як і раніше, вони можуть прийняти контроль ситуації і продовжити щасливий шлюб, як вони звикли бути.

р.

Артур каже, що він не розумів своїх почуттів. Що потрібно час подумати. І Злат не знаходить місця для себе. Я не знаю, що рекомендувати маму. Все, що залишається комфортним. Коли люди перестали зацікавити те, що вони мали і починають доглядати за цими почуттями? Але, можливо, це завжди справа і я просто зробив щось.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное