Віталій Козловський отримав субпоена і пішов на навчання військові справи, художник тепер просто не знає

За рік і на півріччя відбулось повномасштабна війна в Україні. За цей час тисячі чоловіків вирішили приєднатися до АФУ. Не виняток. Так, останнім словом Збройних сил України долучилися відомі українські співачки Віталій Козловськийй У статті ми з’ясуємо художника.



Веб-сайт: www.vkozlovskaya.com Віталій Козловський Коли я побачила новини, що Козловський приєднався до АПУ, я думав, що він приєднався до армії. Є багато таких випадків серед зірок. Наприклад, лідер групи О.Торвальд Євген Галич пішов захищати батьківщину, а також передмістя групи «Антититил» Тарас Топол.

Але з Віталіям все відбулося більше прозаїка. Він закінчився в армію, бо отримав субпоена. Все за законом, щоб уникнути того, що співак не думав. Він був мобілізований і вперше відправлений на навчальний майданчик.



Веб-сайт: www.vkozlovskaya.com "Щоб я не сказав нічого." У житті Козловського прокоментував новий етап. У своєму Instagram він ділиться з абонентами деталі військової підготовки.

Наприклад, продемонстрував, як він навчався обробити зброю і надати першу допомогу. Співак озвучив відео з словами: «Заправка – це можливість навчати зброї, дізнатися, як їх використовувати, спираючись на солдатів, незалежно від того, що відбувається. й



Веб-сайт: www.vkozlovskaya.com Козловський додав, що ще одна важлива майстерність полягає в тому, щоб зробити гарну траншею і камуфляжу її правильно. З цим завданням Віталія теж справляється з серрагою. Проходив в Національній гвардії України.

Віталія Козловського готова жертвувати своїм минулим життям і образом заради захисту батьківщини. Після військових положень він був урочисто поголені його бородою, який не зробив багато років. Все відбулося онлайн. Реакція співачки до свого нового відображення в дзеркалі безцінна. Довгий час, оскільки він побачив себе в цій ролі. Ти десять років молодший!



Веб-сайт: www.vkozlovskaya.com Мережеві користувачі по-різному сприймають своєрідну трансформацію художника. Багато людей не розуміють, чому Віталія погола свою бороду, тому що величезна кількість солдатів носить її безпечно. Зауважте, що Козловський молодший, і зміни зовнішнього вигляду символізують новий етап у його житті.

р.

Веб-сайт: www.vkozlovskaya.com Я також отримав враження, що історія Козловського в армії більш схожа на образ. Тут дуже багато доріжок. Але я не буду судити співачки для цього. Тим не менш, це ще не зрозуміло, що чекає Козловський в майбутньому. Але я впевнений, що він продовжує транслювати всі новини від свого життя в Instagram.

Що б не зробити зірки, завжди будуть незадоволені люди в Інтернеті. Так зробив Віталій. Здавалося б, кожен повинен бути гордим художником, який пішов на роботу. Проте коментарі з’явилися онлайн, що Козловський не має місця в Збройних Силах України. Він може зробити багато в домашніх умовах, ніж на фронті.

Питання дебатна, бо кожен розуміє, що війна з Росією може тривати протягом багатьох років. Це означає, що в сервісі будуть безлімітні чоловіки (і не тільки). Не варто забувати, що зараз важливо для кожного з нас підготуватися до цього як фізично, так і морально. Не зайвим буде тримати тіло в хорошій формі, щоб пройти різні медичні тренінги.



Також є спеціальні навчальні курси. Це чудова можливість отримати базові навички зброї. Цей тренінг стосується як хлопчиків, так і дівчат. Я думаю про те, як правильно знімати себе.

Я думаю, що ви думаєте про це? Чи варто показати бізнес-зірки?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное