Після розлучення я залишився без даху над головою, тому я пішов на роботу, тепер я побудував власний будинок, але я хвилююсь про свою дату.

Яка людина вже розлученняЧи мріяла жінка з усього життя? А третій і четвертий? По суті, немає способу перевірити. Нові відносини можуть, звичайно, принести нові позитивні емоції до життя. Але це не означає нічого.



Деякі жінки намагаються вибрати життєвий партнер, використовуючи найбільш непривабливі пам'ятки. Як знак зодіаку. І іноді він навіть працює! Що робити, якщо всі інші методи вже постаралися? Перейдіть на фортунну казку? Яка жінка не готова робити заради нормального сімейного життя.

З мого першого чоловіка ми проживали щасливими 10 років. Залишилося 3 років, що я не пам'ятаю без муки. Я не хочу на ворога.

Сергій і я знаю буквально з школи. Вони були паралельними заняттями. Я пам'ятаю, що він переніс мій портфель, захищаючи мене від биків і навіть інших дівчат. Після школи все продовжилося, і наші батьки були неправдиві: вони прогнозували неперерву через новий життєвий шлях.



Ми почали жити разом після коледжу. Не було грошей на оренду квартиру і навчання, для мене особисто, було в першу чергу. А потім весілля, загальне житло, доросле життя. Я відчув, як дівчина, яка раптом виявила, що вона була добре в її 20-ті роки. Все було цікавою для мене.

Тим не менш, наш бізнес був добре і ми навіть обмінялися квартирою для більшого варіанту. Тексти пісень, а це означає: Тоді мій син народився і я думав життя був успіхом. У квартирі є чоловік, дитина, квартира. Хороша робота і перспективи. До Сергія раптово зламався. Він втомився від усього, і він був атакований деякими страшними спуфами. Не знаю, що я не можу дізнатися більше чоловіка.

Він почав пити, підняти свою руку на сина Ваня. Я спробував побороти це якось, але це було безладно. Ми пішли на лікарів, психологів, Ми витрачали багато грошей. Але мій Сергій зникнув десь в минулому. А замість того, що на дивані не впізнавалося. А потім ми розлучилися.



У зв'язку з боргами, квартира повинна бути продана. І пішов мій син у догляді за братом. Вона подарувала їй деякі гроші, які заробили для квартири і пішли працювати за кордоном. Моя професія була дуже вузька зосереджена і тому не дуже популярна. На іншому кінці країни я міг би оселитися, але не було бажання постійно рухатися. Так я вибрав короткий час роботи, щоб підняти деякі столицю або навіть краще, купити квартиру.

У іншій країні я зустрів працівника, як мене. Діма здавалася мені хорошою людиною: робота, багато жартів, не боїться дивитися на очі. Хтось отримав мене. Починав говорити, і я дізнався, що він зламався з свого роду. Але з іншої причини вона ходила зліва.

У той час, коли наша дружба зростала, і якось стала чимось більшою. Я був ще один після моєї розлучення. Після того, як я зробив гроші і Dima був запущений з візи. Я мав вирішити, що робити далі і вирішив залишитися з ним. Ми виїхали додому з достатньою кількістю грошей в наших кишенях, щоб відчувати себе добре.



Я купила ділянку землі біля будинку мами. Вона і Ванья жили в с., тому це було дуже комфортним для мене. Стартова будівля будинку. Ну, нехай буде з міста. На автомобілі. Але повітря очищається і мама тут.

Dima почав допомогти мені і ми нарешті почали нормальні відносини. Я знайшов роботу за фахом. І він був у зв'язку з будівництвом, купивши за неї і пару разів на тиждень пішов на роботу. Він не міг знайти постійної роботи, але приніс гроші. Я теж побудував будинок, тому що я нічого не знаю.

Весь цей час ми прожили в оренду квартиру. Але коли будівництво вже набрало імпульсу і збиралася почистити ремонт, мій Діма нарешті виказав. Він покладав багато часу і зусиль для будівництва мого будинку. А газові гроші ведуться. Що він піклується? На всіх рахунках будинок є шахтою і ніхто інший.



Ще один після розлучення, тому він не розумів, якщо я дав йому невелику частку. А що, в будь-якому випадку, він не залишив голий. Торсом. І не існує перспектив. В першу чергу я думав, що він був любим: великий чоловік, він займав володіння чужим майном. Так, він допоміг, але я орендував квартиру для нас і найчастіше я оплачував за крупи. Які претензії?

Ми навіть не зареєстровані, але ми ще там. Він має невелику довіру, нам необхідно захистити себе. Я не знаю, що мій мама і син є близькими людьми. Де він збирається? У парі тижнів на місяць, в більшості будинок буде готовий. Я все ще не хочу поділитися що-небудь, тому що це мій сон і я працював так важко. Але з Dima не хочеться брати участь. Я звик до неї, і де я знайшов новий бізнес?



Я не знаю, що робити. Мама каже, що я повинен тримати на ньому. О, краще ще, одружений. Ванья потребує батька. Я ще думаю. Це один раз. Що сталося? Може бути живим, не так погано.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное