Нещодавно я помітив, що речі почали зникнути в будинок, мій сюрприз був за межі, коли я дізнався, хто був за ним.

Життя каже нам, що ніхто не має Проживанняй Наприклад, в сім'ї або на роботі. Ми, дорослі, намагаємось дотримуватися цього стану справ і виявляти побутові тяги якомога швидше. Чи відсутній сендвіч з офісного холодильника або відсутній особистий шампунь у ванній кімнаті.



На практиці, звичайно, є деякі перешкоди, які ще повинні бути розглянуті. Ну, дитина буде запозичати додатковий шматок торта або чоловіка буде використовувати вашу гребінець. Але нічого більше. В іншому випадку ми не божевільно зіткнемося на потенційному хребті і вимагаємо наші речі назад. Це може призвести до погіршення відносин з сусідами. А чи варто це?

У певній точці всі види дрібних речей почали зникати з квартири. Напкіни, печиво, соняшникова олія, навіть вершки. Не те, що це дорого, але вона ловить очей. І ми живемо в трьох: мій син і мій чоловік. Чоловік відразу ж сказав, що він нічого нічого не взяв, «нехай тільки дає цій сім'ї і нічого не займе в поверненні». Добре, що має сенс. Він ховається. Так це не так.



Його син також відмовився, хоча він був школярем. Він не погоджується з вами в принципі. Повідомляючи свою матір правду. Але в цьому випадку, занадто, він був чистим: речі були відсутні навіть тоді, коли він був весь день. Я відразу ж відірвав список підозр, що залишилося тільки одна людина.

Моя мама-в-одному. Надія Іванова. Коли я пішов, щоб відвідати її незапрошення, я бачив деякі відсутні елементи на кухні. Набір паперових рушників, вершкового масла і що для дрібних речей. Я нічого не скажу, але я сказав чоловіка в домашніх умовах. Він був здивований спочатку, але пообіцяв поговорити з матір'ю. Дізнайтеся про ситуацію.



Це те, що вона приїжджає до нашого будинку багато в останні півроку. Щоб грати з онуком, коли ми були на роботі. І, ви знаєте, спасибі за ті візити. Я люблю сина, але іноді навіть він поцікав мене. Я думаю, що це нормально. Так іноді навіть я, мати, потрібна ламка від власної дитини.

І для Надії Івановна це як свято. Вона йде прочитати з ним, щоб поговорити з ним. Іноді можна приготувати обід або навіть почистити його. У зв'язку з тим, що її покоління набагато більш практичне, ніж наші. Важко нагріти лівих свердловин з мікрохвильової вечері, і мати-в-право не займає. Завжди говорячи про домашню їжу і шкідливі мікрохвильовки. Це вік.



Тим не менш, це було дивним для мене, щоб дізнатися, що людина, як її, старик-школа дівчина, була вкрадена з нас. Це гарна дрібниця. І я тримую ювелірні вироби, до речі, у відкритому доступі. Після того, як її чоловік поговорив, вона сказала мені і попросила мене зустрітися в нашому будинку. Вона прийшла з деякими подарунками. Вона апологізована і сказала, що вона не помітила нічого падіння в її кишеню. За звичкою, я думаю.

Чоловік, звісно, кинув її. Я теж. Але залишають муфту. Я повинен мати навчальну розмову. Нема спеціального, всього за кілька хвилин я сказав вам, що наступного разу ви не повинні соромитися запитати. І якщо все добре йде, звичайно, ми дозволимо її приймати деякі речі. Немає проблеми. Трохи розмаїття, звичайно, для жінки, яка тільки нещодавно відставила. Але я вгадаю, що нас чекає.



Залізо, після моєї розповіді, колеги односторонні з матір'ю. Вони відчували шкода за «покровну даму». Це так, як я отримую її речі. Почати мене, говорячи, що я повинен апологізувати. Я просто не можу дізнатися чому. Я знайшов себе. Чому варто ставити?

Хоча, щоб бути чесним, тільки жінки і тільки кілька чоловіків працюють в нашому офісі. Переважна більшість з них набагато старше мене. Тож не дивно, що вони вибрали боку своєї матері. Ще 5-10 років, і вони будуть любити її у віці. Таким чином, їх підтримка Надія Івановна є чітким для мене.



Ви думаєте, що я був неправильним в цій ситуації, що я дозволяв собі зробити коментар до матері чоловіка? Я не збираюся до міліції і збираю сміття з дому. Виправлено проблему сім'ї. Чи варто просто тримати тихий, доки я не помітив нічого, поки золото дійсно почав зникнути в нашому будинку?

Я веселий, дійсно. Я не бачу падіння мого провини. Я тільки побачила захисників, які б зробити так само, якщо не гірше, якщо вони були на моєму місці.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное