Ще один день я бачив мій сон на курорті в компанії засмаглий людина, тепер я не знаю, якщо я можу зберегти її секрет.

Таємниця конфіденційності Ми гарантуємо більшість країн світу. Якщо ми враховуємо цивілізовані країни. Прості слова, це означає, що держава не має права заважати в особистому житті своїх громадян за будь-яких обставин. Це також стосується громадян, і я розумію, чому. Не вийняти сміття з будинку, особливо якщо це незнайомець.



Однак в невеликих містах життя йде в власний ритм. Не потрібно нічого відрізнити: життя сусідів видно в долоні руки. І кожен знає все про одного. Це часто призводить до конкретних ситуацій, навіть конфліктів. Добра новина полягає в тому, що більшість людей в селах не зла, а всі суперечності швидко переходять. Не маючи часу, щоб почати.

У нашому селищі ромби швидко розподіляють. І хоча в останні роки вона виросла так добре, старости ще пам'ятають, як асфальт в цих місцях був кучерявим. Я пам'ятаю молоді і людей навколо мене. Ця частина мого життя була припинена в моїй підкорті. І, як він виходить, не випадково.

Я був один суперник, Світлана. вона не могла жити, тому вона хотіла взяти мій fiancé. Ось чому я зробив всі види поганих речей. Вона мене зв'язана. Але найяскравіша ріпа вона спробувала поширити про мене, що я ходив з іншого чоловіка.



Якщо ви живете в селі, то ви знаєте, що ви повинні відповісти на такі слова. Але чоловік ступив, а потім якось нехай він йде, і Пройшов час і ми старші. Я одружився і я ще щасливий. Світлани також знайшли дружбу з села і відіграли весілля. А потім вона породжувала сина і вирушила за кордоном на роботу. Він приходить від часу, але в основному сидить там.

Я не знаю, як це сталося, здається, така удача. А тепер син цього дуже Світло мій син-в-право. Так, що відбувається. Я хочу поговорити з моїми особистими рахунками? Ноп. Чому? Що сталося.



Як я сказав, що Sveta працює в іншій країні, тому вона може дозволити собі багато. Вона прийшла на весілля в хутрі. Я купив мій син квартиру в місті, тому мій дочка тепер бачить мене багато рідше. По суті, вона поводиться досить непогано. Навіть чоловік, мій співрозмовник, зробив деякі зауваження до неї. Вона ніколи не відвідала його на день народження.

У короткому випадку не змінився характер. Я був загиблим на хвилину. Хто знає, що йде на голову, але що, якщо вона займає стару? Але ні, вона дивилася на чоловіка з байдужістю і не створювала чутки серед гостей. Принаймні, що це змінилося для кращого.

88575394

На тиждень тому мій чоловік запросив мене відпочити. Так, на 63, він все ще знає, як зробити несподівані подарунки. У нашому селищі знаходиться курорт з мінеральними водами, тому купив нас два рекреаційні ваучери. Ми пішли там, і нам сподобалося. Але тепер, що місце ще більше незлічена, тому не соромно знову піти, чим більше причин є.

І ви знаєте, що я бачив на мій перший день, і більше одного? Світлана, ваш бітч. Вона сміхалася, змащена, ходьба рука в руці з ручним засмагою людиною, яка посміхалася у всіх 32 зубах. Судячи від того, що цей комрад спілкувався не за допомогою мови, але тільки з енергетичними жестами, я відразу зрозумів, що він був італійцем.

Після того, як пара днів, це був день народження сина-на-прави, тому я зрозумів, що Світлана вирішила приїхати до сина, але не тільки, але з секретним супутником. Поблизу знаходиться готель, де навіть італійці не завадять провести час. Це зручно. І мій чоловік не знає.



Зареєструватися Я хотів би отримати її страшний секрет. Щоб показати, що вона дійсно є. Що таке конфіденційність? По-перше, ця жінка обманює її чоловікові, оживляє його, і навіть коханка майже перетягнула в наше село. Чи можливо це?

Так, я розумію, що це почуття помсти грає в мене. Вона також поширила помилкові чутки про мене. Але я бачив його своїми очима! У цьому випадку немає іншої думки: два дорослі в охопливому стані. Спасибі, не поцікавився ще. Я не бачу мене і чоловіка. Це буде трохи незручно.

О, але вона моя сина-на-правова матір. Світлана ніколи не стане родичем, навіть у її сні. Але для моєї дочки я тільки хочу краще. І відхилений мама-в-одному може завжди перетворювати життя дочки-в-завтра в безперервний одяг. Отже, ви повинні тримати рот затвором. І найтрагічніше, що якщо вона бачить мене, я той, хто має бути неприродно. Про що я бачив. Тому що моя дитина є більш важливим для мене, ніж її шлюб.



Ситуація, звичайно, не побажає ворога. Але ви повинні тримати себе в управлінні і думати про добре. У нашому віці краще тримати нерви безпечними. І решта, загорніть його синьою полум'ям!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное