Чоловік недавно мав нещасний випадок, вартість пари подряпин, але після того, як він здавалося замінити

Стандартна ситуація: драйвер світло трафікуОчікується сигналу. Зелений світло пішов, але мотористка відволікала і отримала невеликий удар ззаду. Хто б полум'я? Той, хто не зрозумів, що він був час їздити, або той, хто зважився і пошкоджений задній бампер автомобіля попереду?



Пілінги Ці речі відбуваються щодня. Драйвери, особливо новачки, з піною в роті доведуть свою невинність і невинність в ДТП. Більш досвідчений, навпаки, намагатиметься захопити все вгору. Особливо якщо конфлікт виникає чисто від принципу, а машини після такого зіткнення не буде подряпини. Часом часу є більш дорогі.

Моя людина 8 років молодше мене, і я співзасновниця невеликої компанії з персоналом п'ятдесят осіб. Так я щиро приготував для вашого їдкі зауваження про нашу шлюб і в цілому. Схожі коментарі про «старлет і Алфонсе» я почув у першому році шлюбу. Я ще чекаю нових і оригінальних ідей.



Ну, Пелюшки. Звичайно, у нас є два авто в гаражі. Для мене і для мене. Я користуюсь послугами водія, але мій чоловік хоче перетворити баранину особисто. Я не розумію красу водіння на затяжній дорозі, шукаю дорожні ліхтарі, занурюючись з іншими водіями, поліцейськими... Звісно, це ще один чоловічий хобі, який ми нормально жінки не розуміємо.

Рік тому Гриша мала незначну аварію. Підставка на світлофора, чекаючи на зелену. І пішов він за ним. Ну, це не прискорилося, тому пошкодження було мінімальним. Гріша перерахував номери телефонів з власником автомобіля, що поїхав в нього, приймав пару фотографій, і вони залишили. Я шукаю себе, дійсно, нічого особливого. Не менше здорових людей.

Але з тих пір мій чоловік змінив. Він став своєрідним думаним, відрізаним від мене. Коли я попросив його про це, Grisha тільки загинув свою руку, кажучи, що я зробив все вгору. Але пам'ятайте, що я жінка, і тому розумний, ніж мій молодий чоловік. Так я почав шукати ще більш тісно в своїй поведінці і вивести висновки.



Так ви знаєте, що мій чоловік працює в офісі. Друзі взяли його до команди в пилососі. Уранці ми готуємо сніданок, йдемо на роботу. Потім о 16:00 він закінчує робочий день і спускає два поверхи нижче, щоб провести годину і половину в тренажерному залі. Я хочу, щоб молодий і енергійний чоловік, не кинувся живіт під сорочку.

Потім він йде додому і готує нас вечерею. Кілька років тому ми пішли в клас приготування разом з модним шефом. Вхід тільки за спеціальними проходами, що дали. Я не хочу говорити про нього. Я не маю часу для цього класу. І ми, як нам, Але тепер він добре займається італійською та іспанською кухнею.

Я дуже проста людина. Для мене і доставки ресторану можна замовити. Але що жінка не хоче дивитися її чоловіка в фартух ручки їжі на кухні? Крім того, він дуже добре в ньому. Не п'ять зірок, але коли рецепт простий і інгредієнти свіжі і якісна, як можна щось зіпсувати?

Ми проводимо вихідні разом. Йога, фруктова дієта і медитація. Дуже чудово допомагає жінці омолодити тіло, і для чоловіка, йога забезпечує нереальне розтягування і володіння його тілом. Це дешево, тому я рекомендую всім. Йога і розтягування є запорукою вашої молоді.



Пелюшки помаранчевий Behavior Але назад до чоловіка Behavior Він був таким, як він був замінений після того, як нещасний випадок. На перший погляд, нічого не здавалося б, але я його дружину. Моя спроба дізнатися все повністю не вдалося. А один день вирішив трохи відволікатися від роботи і піти до вірних в офіс. Зайдіть разом, покажіть один одному.

Я помітив знайомий автомобіль в автостоянці. Дуже схожий на те, що збито на машину Григорія. У порівнянні з номерами на фото, і виявилося, що це. Я не був в офісі, він вже пішов на обід. І мій телефон мовчав. Я почав ставити два і два разом, і я зрозумів, що він занурився погано.

Я запитав водія, щоб зробити коло навколо площі, можливо, є якийсь дайнер, де Гриша може відкинути від коханої дружини. Що ви думаєте? За кілька сотень метрів пізніше, я був знайдений. Він був дійсно їсти в компанії молодий і гарна дівчина. До того ж власники автопарку.



Він стояв на світло трафіку і отримував під спідницею іншої сторони Grisha зрозуміли все дуже швидко. Він побачив мене і, не кажучи нічого до його супутника, отримав і пішов, щоб зустріти мене. Ви бачите очі кота, які ви просто знайшли? Мій чоловік був однаковим. Звісно, я не зробив сцен у натовпі. Повернувшись на фольгу, попросив Грегорію деякі нещільності, пов'язані з господарськими хребтами і відгулялися.

Вже в домашніх умовах, без хати, без відволікання, виявилося, що все це не на все, що я думав. Так само дівчина, розуміючи, що вона була неправильною в цій ситуації, вирішив зателефонувати Гриша і зустрітися з ним. Що потрібно робити? Ми з радістю допоможемо вам підібрати зручний для вас час. Що таке велика угода?



Тоді, звичайно, чоловік прокоментував, попросив його прощення. Про плани, або будь-який з них. І я, як його дружина, як мудра жінка, повинна знати відразу.

Я не знаю, що робити зараз. Чи можете ви сказати мені, чи покарати мій вірний або залишити мене самостійно? Після цього інциденту він почав називати мене п'ятнадцять разів на день, запитуючи мене за порадами. Не дивно, що це дратує. Я жінка, мені потрібна інтрига.



Я теж думав про розмову з молодими дівчатами, які так подобалися Але потім я змінив мій розум. Я просто зрозумів, що що він був, я не думаю, що він особисто зробив це враження на неї. У ДТП, думки працюють іншим чином. Але після цього, коли ви можете спокійно подивитися на фотографії... О, вона буде йти далеко, я розповість вам! Вона отримала око.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное