Я не купую добрива, замість того, щоб я взяв кілька пакетів дешевих злаків і посипав її на сайті.

Недорогі крупи добре підходять для приготування круп, супів і запіканок. Насолодіться стравами. Є суттєві заощадження для сімейного бюджету. Але людська винахідливість не зупинялася там, і кожен день злаків знайде нові програми.



І сьогодні видання. "Сайт" Покажіть про них.

Наприклад, деякі жінки використовують дешеві злаки як скраб при відвідуванні сауни або лазні. Для цього підійде подрібнена кукурудза, яка вигідна за ціною, і впливає на шкіру не гірше, ніж рекламодена косметика. За допомогою круп, миття посуду з вузьким вирізом. Власники подаються злаки і відходи від їх виробництва домашніх тварин і птахів. Але іноді злакові вироби знаходять найбільш несподіване застосування, користь якого немає, тільки фінансові проблеми.



Моя мати-в-правді Раїса Івановна живе в приватному секторі. У будинку є невеликий сад, де вона вирощує овочі і різні зелені. Минулого року жінка висадила новий сорт полуниці і запросив мене і чоловіка, щоб з'їсти стиглі ягоди. У вихідні Семіон і я пішов, щоб відвідати свою матір.

Коли вони вийшли на подвір'я, вони знайшли жінку, яка робить дивну окупацію: вона посипала ліжка з пшеницею. Чоловік запитав, що він зробив. Вона сказала, що вона вбиває мурах.

- Ви повинні їх подавати медом!
до Немає меду, але варення тепер поливати! – тяжко сказав мати-в-право. А сусід читати кудись, що після цього всі мурах зникнуть.
- Мати, не думають! – попередив сина Раїса Івановна. - Краще посипати попелиці!

Я не заважав (від гріхів) Я не знаю, чи Семіон переконував свою маму або ні, але я зробив її думки: Раїса Івановна вирішила пауза і приймала відро злаків на камеру зберігання.



до І годувати томати водою, настоюватися з крупами, можна, що ви думаєте? – починав віддзеркалити матері-в-праву і продемонстрував п'ятилітровий відро з просоченим в ньому. - фунт води! Це три дні.
до Ми однозначно домовилися і уточнюємо, що буде вигідніше не наполягати на крупах, але кинути кропиву або інші рослини нарізати ножем в бочку і залити водою.



Ми швидко поливаємо томати, і мама-в-право обіцяємо, що він обов'язково послухає наші поради. Тоді Раїса Іванівна лікувала нас на свіжу суницю прямо з саду. Ягоди їсти, відвертати чай і їхати на сад, щоб подивитися мурах.

комахи розводять життєрадісно і перетягують борошняні крупи навколо бункерів. Деякі індивіди активно побігають біля ліжка в пошуках добавок. Семіон ретельно виглядав на мурах, потім змістно виглядав на матір і з дуже розумним виглядом укладається: «Чи шукаєш варення!» Це був час, коли ми сміхалися!



Раїса Івановна збирала повну чашу ягід з нею. Коли ми залишили, мій мама сказав, що вона не знаю, де покласти млинець, вона купила: вона не любила кашу з неї, і вона не планувала тримати курчат. Жінка чітко призначила кинути його в ліжко. Тоді Семіон взяв злаку і прокоментував, що риба буде корисною.

Мій чоловік є avid fisherman. А кутники часто використовують крупи і цільні зерна кукурудзи, ячменю, гороху і пшеницю для приманки, а також приманку. Парова крупа змішується з фірмовим приманкою. Таким чином, його обсяг збільшується, і загальна вартість дешевше. А рибка більша порада, щоб зібрати місце для смаження, щоб насолодитися смачним ласощом.

8809014р.

Що цікаво і незвично використовувати дешеві злаки? Чи можна поділитися досвідом?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное