За чотири роки важкої роботи я змогла зберегти квартиру, все було дрібно до тих пір, поки мій вибух не показав.

Вона сказала, що багато разів жінка отримує одружений, вона старі Він завжди буде в серці. І це не обов'язково означає, що ми говоримо про деякі яскраві і ніжні почуття. Не всі. Перші серйозні стосунки запам'ятовують своєю новизною, оригінальністю і емоціями. І які вони, ці емоції, окрема розмова.

1726569

Для того, щоб всі «і» часто ускладнювалися через спільні діти або дитину. Батьки, які втратили свої почуття один одному, стають заручниками. І виходить, що вони не можуть жити в порядку, і інші також заважають. Що ми робимо? Деякі люди вважають за краще чекати, поки діти ростуть. Інші залишають родину. Що краще? Питання досить складно.

Ні в моєму житті я відчував себе фінансово. Ніколи, дотепер. Чи чекав я до 56 років? Я не знаю. Дякуємо за те, що я відчуваю себе людиною зараз. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я хочу жити і насолоджуватися життям.

, Україна

Але його використовують для того, щоб бути дуже різними. Я одружився молодий, наївна дівчина. Мій чоловік 5 років старше мене. Він був нормальним працівником в той час, але мені це було як щось наднатуральне. Налаштований двокімнатною квартирою, але два номери для двох осіб, це було вражаючим.

Через шість місяців я зрозумів, що навіть якщо ми живемо разом, мій мама завжди буде контролювати ситуацію в житті сина. Вона прийшла, коли вона хотіла. З ранку з ранку. Ти можеш стати на ніч. Вона не може жити, не будучи з сином. Дійсно. І це було дуже нудно.

доб.

Не докинув, що я дізнався, що мій чоловік мав сестру. Вона жив з матір'ю і чоловіком в одній квартирі. Що мені це було, я можу тільки уявити. І смішна річ, що мій чоловік і я не зміг довго зачати дитину. Але сестра-в-одному, якось справляється, незважаючи на маму, що живе в наступному приміщенні. Моя сестра з сердечника була виготовлена з заліза.

Коли моя дочка нарешті прибула, це було трохи простіше. Не було достатньо грошей, мій чоловік спробував, але все було в варті. Кожна додаткова копійка була з'їжена, витрачаючи на дитину, одяг і школа. У ці роки я почав розуміти, що я більше не люблю чоловіка. І більше, як партнер, мені не потрібно йому, бо життя не випрацювало краще, і весь потенціал прийшов до приготування і миття. Я відчув, що я міг зробити більше.

Ми почали боротьбу, не говорили на тижні. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Однак, з віком вона не збігла, щоб покласти сльози в очах. У зв'язку з цим, у нас є тільки дитина. Це сумний, але не жирний. Багато пар відокремлюють, не приховавши жодного зла в одному.



А потім дочка виросла і знайшов себе гідним ніжником. Сучасна юнака не вмирає в одному місці, тому вони відіграли весілля через шість місяців знайомства. На церемонію я зустрівся з співрозмовником і цим днем ми стали дуже хорошими друзями. Вона прийшла до партії з сином з Європи. Ми поговорили про свою ніч і що мав великий вплив на майбутнє.

Я вирішив дотримуватися її прикладу. Моя людина і у мене була коротка розмова, яка була в повітрі протягом тривалого часу. Ми вдячні один одному за наш час разом, ми зв'язали і сказали:

Я пішов працювати в Європі. І Сватя дав мені всі адреси і номери телефонів, які мені потрібні. Я отримав дуже добре, тому я почав заробляти гроші з першого тижня. Я заохочую всіх робити те саме. Для отримання поїздки за кордоном необхідно заздалегідь підготуватися.

р.

За чотири роки важкої роботи я зміг заощадити на двокімнатній квартири в місті. Не було нічого не зупиняти мене з дому і жити моє життя. Прийняття на одну річ. Ex-husband.

В цей час вдалося знайти ще одну жінку і вже проживала з нею в нашій старій квартирі. Знаходилося, щоб побачити жінку, для якої двокімнатний Хрущов з практично без ремонту був нормальним варіантом для життя в її віці. Тексти пісень, а це означає: Це був буквально мене з минулого життя. І ще були важливі речі.



Я попросив мене піти на зустріч. Назвоніть свою частку в нашій загальній квартирі і зробіть її власником. Він не має планів мати дітей більше, тому в кінцевому підсумку, наша дочка отримає житло. У мене є місце, щоб жити зараз, тому він думає, що я не розумію.

І я дійсно все для цього. Нехай він бере його, якщо він думає, що він повинен. Але ось проблема. Своїм дітям є нова жінка. Що, звичайно, вона також хоче надати. І якщо я даю їм квартиру, хто знає, чи є хтось інший? Я жінка і я знаю, що все може статися в житті.

6815660р.

Неважливо, як я лікую чоловіка, я не вважаю його брехні. Але в його новому виборі я не впевнений. Я не дуже піклуюся про своє життя. Але як мені довірити іншій жінці? Після того, як я хочу, щоб кожен був океї. Але життя така, що ви не можете довіряти нікому. Потрібно ретельно продумати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное