Коли Світлана Іванівна почала говорити про благодійну програму, я навіть не міг думати, як це закінчиться.

Прискорення пенсійних фондів є темою зацікавленості багатьох громадян. З часу, коли було багато приватних компаній. Вони віддають перевагу оплатити своїх зарплат в конвертах. Внески не сплачувалися за них, а їх старшість не було нараховано. Не чекав доброго пансіонату.

р.

Однак багато шампанів розлучаються з цього. Вони змушені зіткнутися з героїнем нашої історії. Сьогодні видання. "Сайт" Я розділю цю історію з вами.

Я також мав досвід роботи не зазначених у робочій книзі. І думавши, що пансіонат здавала голову. Але я поїхав їх, як дратівливі мухи, тому що не було часу бути сумним: Я вірю, що я був молодий і все одно встиг зібрати необхідну кількість років до загального досвіду до пенсії. Тепер ви повинні заробити гроші.

Коли почалася мода пенсійного страхування, почали з'являтися різні програми фінансування: як держава, так і не зовсім. Останні були дуже хатні представники так званих твердих банків, головним офісом якого знаходиться за кордоном. У разі великої кількості операцій було багато оголошень про рекрутинг страхових агентів, які обіцяли високі заробітні плати. Я зустрів людей, які вірили в своїх оповіданнях. Я думаю, що агенти самі дійсно вірили, що вони робили добре знезаду.



Я був майже спійманий на такому привабливому "роді". Я не відчув сумнівів про достовірність інформації, яку вони намагалися передати мені, бо перший Світлана Іванівна розповіла мені про кумулятивну програму. Я знав її серйозною жінкою, яка не має можливості займатися шахрайством. На роботі я неодноразово пішов до сусіднього міста і спілкувався з цією приємною людиною - враження її було позитивним.



Тому, коли Світлана Іванівна почала говорити про вигідну пропозицію, я вирішила послухати і проаналізувати інформацію. Я був запланований на зустріч з провідним спеціалістом, який має певну інформацію. Я домовився, бо я хочу дізнатися більше про програму, що фінансується, яка обіцяє забезпечити сім'ю комфортний вік.

370232 р.

П'ятирічна людина прийшла до мене. Вона почала говорити про унікальну програму заощадження перед виходом і як це вигідно і зручно. У роті співрозмовника постійно сухий, і помітно, що сьогодні я не перший, хто спробував переконувати. За заявою працівника про те, що іноземний банк в майбутньому гарантує виплату коштів з інтересами. Клієнти зобов’язані укласти договір та щомісячний депозит на певну суму, яка передбачена в документі.

Жінки озвучили величезні числа, які люди здатні зібрати до пенсії, і сказали, що багато вводять у договір з чоловіком. Він також сказав, що в разі смерті клієнта його сім'я отримає вражаючу суму страхування.



Після довгого тиреу жінка запитала: «Чи ви підписали договір?» Але я плутав її наполегливість. І її виступи не переконували мене, занадто багато нюансів. Ось чому я сказав, що я думаю про це. Не один очікуваний такий відгук від мене. Я бачив це з реакції молодої жінки. Вона була нервовою з ігноруванням: час був на мене, ви бачите, і я все ще вага. Я не схожа на такий стрибок емоцій і нарешті переконаний мене, що тут було щось «нечне». Тим не менш, це фраза, що ви не можете розповісти чоловіка про справу. Якщо я вмираю в ДТП або вмирає невиліковного захворювання, який запитує про оплату, якщо ніхто не знає?

Не більше дзвінків, ніяких призначень, не більше пропозицій. І спасибі Богу! Згодом всі агенти зникли.



Добре, що жінка сумнівалася. Звісно, агент занадто багато зраджує своє бажання лякати службу жінки. Ми закликаємо всіх бути обережними. Досвід показує, що неможливо зробити величезні суми грошей без інвестування нічого. За таких обіцянок завжди є шампани. Тому, завжди консультуйтеся з кваліфікованими людьми перед підписанням будь-яких питань. Будьте обережні і піклуйтеся про себе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное