Анжела Перлина дала можливість інтерв'ю вперше і розповіла про втрату ваги, грошей, війни і пошуку себе

У мене є багато друзів, які шукають нові. Анжела Перлина. Хтось щиро вірить в них, і хто любить слухати цю променуючу жінку. Її відео говорять, щоб бути дуже розслабленими і надихаючими.

р.

Instagram / @angelapearlastrology Але коли я запитую своїх друзів, якщо вони знають що-небудь про Анжела за її роботу, відповідь - тиша. Хочу сказати, що Перлина не часто стикається з абонентами реквізитами свого особистого життя. Але вона нещодавно давала велике інтерв’ю. Я покажу вам найцікавіші речі сьогодні. І в кінці статті, як завжди, я буду поділитися одним з прогнозів аполога.

Що стосується мене, то феномен популярності Angela Pearl очевидний. Вона цікава людям не тільки як фахівця в її галузі, але як людину в першому місці. Коли ви слухаєте цю жінку, вона відчуває себе, як ваш друг знаходиться на іншому боці екрана. Вона завжди підбадьорить і значить позитиву, якщо вона неможлива.



Анжела ніколи не мріяла стати настільки відомим. Я просто хотів зробити себе без копіювання інших. Зробіть, як ваше серце говорить вам. І як багато блогерів показали, це підхід, який найкраще працює.

У 2022 році життя астролога змінилося різко. Це мало вплинуло на серйозні проблеми здоров'я - Анжела перенесли інсульт. На щастя, її родина вдалося швидко реагувати на те, що сталося. І після реабілітації жінка почала жити абсолютно новим способом.



Instagram / @angelapearlastrology "Я почав захотіти себе першим." Я раптом розумів, що я можу змусити себе. Ви можете виконати свої бажання, не тільки ті, хто інший, говорить Анжела. Коли вона зрозуміла, кохана людина з'явилася в її житті.

Мотивація з астрологера Анжела Перлина мотивує оточуючих стати краще. Вона є однією з тих людей, для кого важливо горіти з вашими ідеями і зробити щось з любові. Вона більше не боїться втратити гроші, як вона була використана. Але це про все: «Коли ми маємо страх втратити щось, ми зазвичай втратимо його. й



Астрологер показує власний приклад, який ніколи не пізно змінить сферу діяльності. Анжела була боїться взяти перший крок. Вона вважає, що техніка завжди була на вас. І зараз її відео виходять на швидкість блискавки і набирають мільйони переглядів.

Просто подумайте про ці номери: місяць на каналі Angela Pearl може звільнити до 25 різних відео. Будь-який, хто коли-небудь зробив контент, принаймні один знає, наскільки важко це.



Крім того, варто відзначити, що астрологер робить все самостійно, хоча її син-продуктор може стріляти вміст для своєї матері. Але вона відмовляється від того, що вона не хоче працювати на графіку і через силу. Все потребує гарного настрою, говорить жінка.

Крім того, Angela Pearl працює не тільки на відео, але і на себе. Вона втратила 20 фунтів за минулий рік і тепер готує її курс, щоб поділитися знаннями з іншими жінками. Я впевнений, що попит на такий продукт буде франтичним.

24 лютого 2022 року Анжела Перлина отримала сотні тисяч повідомлень. Кожен хоче дізнатися, що майбутнє триває для українців. Спеціаліст не взяв довго чекати і пішов на повітря. Вона сказала, що вона вірить в перемогу України, але з тим, що втратив.

3250Р. 3700Р.

Анжела була впевнена, що в 2022 р. Україна і Росія підкажуть деякі документи, а найгарячіша фаза війни завершиться. Але це не сталося. Жінка роз’яснює свою помилку банальним недоліком досвіду у складанні гороскопів для всіх країн. Спеціалізацією перлин є персональні гороскопи.

Тим не менш, віра Анжела в Україні перемога у війні нерозумна. Вона вірить в світле майбутнє для своєї країни і надихає інших.

Я дивлю, як ви відчуваєте про Angela Pearl. Ви вважаєте її прогнози?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное