До святкової вечері, мій чоловік назвав і дав мені новину, що зробив мій ніг заті.

Психологи побачили цей погляд у своїх клієнтів сотні разів. Шукаємо відчай і бездіяльність.Чоловік залишив те, що робити далі? І кожен раз з'являвся про те, що поганий питання. Неважливо, якщо сім’я має гроші чи ні. Вони жили довго або просто одружилися. Подібна ситуація може виникати навіть у розквіті шлюбу, наповненому любов’ю та пологою. Але один раз в той час як ...



Не дивно, що Інтернет повною мірою оповідань на цій темі. Люди готові почути поради від будь-якого, доки він допомогло. Які поради є там, ви можете просто слухати. Психологи, в свою чергу, скажуть: головне постраждати спочатку. Покроку від удару і прийміть примхожий погляд на речі. Потім буде легше і простіше зрозуміти ситуацію або принаймні дізнатися її причини.

Коли ви молодий і не боїтеся майбутнього, іноді діють легко і досить непристойно. Не думають про наслідки, особливо в особистому житті. Ви вчиняєте себе, як твоїй юнаці. Це не початок нудної лекції про те, як не поводитися. Це просто мій погляд Що ж я маю досвід. Я понад п'ятдесят.

Мій чоловік і я підняв два дітей, які вже відокремили від своїх сімей. Син переїжджає до іншого міста, а дочка тут залишилася, робила роботу в домашніх умовах і підняла її онука. В цілому я можу сказати, що я жив мій життя, як я хотів. Якщо ви не за одну річ, яка, ймовірно, відійшло більше одного року мого життя.

3610Р. 4200Р.

На початку зими чоловік мав день народження. Я завжди приготую до цього свята з особливою обережністю: страви на столі повинні бути таким чином, як він любить: велика кількість м'яса, риби, піни і все це. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Це не те, що він робить мене це, але я відомий своїми смаками протягом багатьох років.

Вранці він мав справу, і ми погодилися провести урочисту частину ввечері. Діти теж потрібні час для приїзду. Все, що вся, довго чекати і багато роботи. Я люблю такі неприємності, тому що я знаю, що після них ми будемо всі разом і відсвяткувати належним чином, мати хороший час разом. Що таке питання?

Але цей день був різним. Мій чоловік назвав і в п'яний голос сказав нам потрібно поговорити. Він, як правило, не слідувати цим, але, очевидно, не відступив себе, отримав голод і вирішив пам'ятати деякі старі устілки? Вимкніть це дуже серйозно.

(Б)

Його назва була Жаня, колишня колега Мішина. 10 років молодше мене, блондинка, фарбований. Ми зустрілися кілька разів при прийомах, і я навіть не звертаю увагу на неї, хоча мій чоловік говорив про неї в найвідоміших словах. Тоді вона і десятки інших були вогнеті, і я навіть забули про своє існування. Мій чоловік, ймовірно, не є.

І, з огляду на те, що він вирішив зізнатися все на ювілей, і навіть за пару годин до збирання сім'ї, це було набагато більш серйозним, ніж звичайний причал. Хоча для мене, справа буде критичною. Що робити, я відкрив флакон гірким, відвертаю склянку в волей і, не чекаючи ефекту, званий дітям, скасував всі плани на вечір. Я не мав деталей, але ніхто не прийшов.

Наступного дня ми зустрілися з Михайлом. Він прийшов самостійно, з новим стрижкою і світлом в очах. Він сказав, що він не мав скарги про мене, але він закохався в любов з іншим і не міг нічого робити про це. Він залишає квартиру до мене, але бере машину. Він вже зробив деякі гроші, тому не потрібно нічого іншого. Ну, наші діти вже дорослі, тому будь-які алімонії будуть сприйняті ним, як ніщо більше, ніж жарт.



І зліва. Не було навіть сцени. Я був ще в ударі, так що я просто недбалий мовно. І він повинен захотіти його розібратися, тому він пішов, як тільки він прийшов. Не більше слів.

Він відчув, що в нашому віці час відчував себе, не дивлячись на дітей або сімейних обов’язків. Моя дочка, спасибі, взяв мій бік. В цілому, всі наші друзі підтримали мене і навіть спробували допомогти. Але що мені потрібна допомога? Допомагає фінанси. Більше того, що мені потрібна?

місяць після місяця життя пішов, наступного дня народження Михайла я не відзначає принципово. Не навіть дітей. Тато, ймовірно, був син, але я не можу це зробити. Ми не говорили про це, і що б він змінився? Життя йде на.



І три дні тому він назвав себе. Він хотів прийти, але він боявся, Я зробив сцена і зловив його. У будь-якому випадку він хоче повернутися назад. Тексти пісень, а це означає: Його романтика закінчилася нічого, вони не вписувалися один одному. Чи не приховуєш чи що-небудь, деталі не цікавлять мене, але я думаю, що ви отримуєте точку. Він не буде красти на колінах, але він просить прощення і хоче говорити про все особисто.

І так я думаю. Що робити? Ви можете просто сказати, що ніхто не розповість. Внутрішнє задоволення і почуття правосуддя дуже радують. Крім того, я зрозумів, що фінансово не потрібно чоловіка. З іншого боку, ми обидва знаємо один одному. Проживаю в житті. Але він зробив помилку.



Чи варто кинути все далеко і обпекти містки? Або пробачити спаржу перший раз, щоб другий раз був поганий? Я не знаю, як його використовувати. Я не хочу запитати дітей, я знаю, що вони скажуть. З новим зв'язком не турбувати мене. Ось ситуація, неоднозначна. Я не можу вирішити це. Це дійсно важко.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное