Я не можу перестати думати про те, що відбувається, якщо мій мама-в-право йде вниз, і я повинен піклуватися про неї.

Не дивно, що багато людей сьогодні хочуть. Допомогай Це те, як людина виготовлена, його внутрішня его. Похід купити букет з зеленої зелені від старої жінки або перенести важкі сумки до входу - одна річ. Але подбати про людей, які ще не відомі? Точно.



Тому нам складно засудити когось, хто не хоче це зробити, особливо в їх запасі часу. Написуємо жінку, яка турбує, що вона чекає лише такої долі: догляд за хворим. І навіть мислити про це вже викликає дикий стрес. Чи не засудити нас. Всі ми можемо поділитися своїми думками та внутрішніми страхами з вами.

Нещодавно я дуже хвилююсь про те, що я маю справу не з сімейними справами і вихованням п'ятирічного сина, але з турботою моєї матері-завдання. Тексти пісень, а це означає: І мій почуття стає тільки міцніше кожен день. Я навіть почав помітити, що я втратив вагу і гребінь почав закупорити волосся більше і більше. Акуратно, тіло вже відповідає.



Моя мама працювала медсестри в часі. І ця робота перетворилася її, життєрадісна жінка, сповнена міцності, в постійно нагнічену крупу. Без підказки про минулу красу і енергію. Не думайте, що це довгий час, оскільки вона виросла. Не на всіх, рік. Тільки один рік. Хто опинив свою сутність і життєву силу.

У мене є дуже звичайна сім'я: мене, мій чоловік і невелика дитина. Мій чоловік завжди на бізнесі, заробляючи гроші. Я роблю домашню роботу і підняти сина. В цілому, я тонкий. Ми не живемо в бідності, хоча ми не робимо зірок з неба. Ми економимо гроші на ремонт і відпочинок. Це так, що хтось інший. Але є проблема.



Пелеса мій батько Вона не відчуває себе добре, і, очевидно, її здоров'я буде тільки гірше з віком. Коли я зустрілася з нею, вона ненавидить мене. Я підозрю, що мій чоловік є її тільки син і вона, безумовно, хотів би його знайти деякі інші дівчата. бути коханою і дочкою мільйонерів. Це океї.

Проблема в тому, що в один день вона не зможе виїхати з ліжка, а хтось повинен подбати про неї. Мій чоловік, як я сказав, що не будинок дуже часто. Прийміть людину не працювати, бо ціни на їхні послуги пішли астрономічно. Наш бюджет не прослужить довго. Так мені потрібно зробити супи і вийняти каструлю. Моя мама-в-одному.



Я не стискаю людину, ймовірно, кожна мама буде зрозуміти, що я маю на увазі. Але це одне для вашої дитини та іншої для старшої жінки, яка зачаровує вас. Крім того, я дійсно шукаю речі. Це не випадок, де є надія, що мати-в-право зміниться, приймаємо мене і ми будемо радіти. Ні, вона змащує мене, поки я ложка її вигодовувати.

Я не можу допомогти. Якщо навіть мислити про таку долю викликає мені стрес, то я не буду це робити, я знаю напевно. Поговоривши, що мій чоловік не приніс нічого. Він має лише викли. З одного боку, він консультує мене не думати про це взагалі, і коли я це зробити, він каже, що він буде заробляти більше, щоб отримати достатньо для медсестра. Так, син буде їсти менше, тому мати його буде комфортно.



Я хочу, щоб мій дитина був досить старий. Я хотів би сказати йому, як сина. Тому що я думаю, що я не маю вибору, але для прийняття активних заходів. Я люблю чоловіка і лікую його добре, але якщо він не розуміє мене, не хоче слухати, то я не буду в боргі. Ви просто повинні вирішити і отримати якомога серйозніше.

Вже зараз або пізніше, коли мій мама-в-право, я планую подати для розлучення. Я знаходжу сина, перейде в оренду квартиру. Я вже врахував скільки грошей на два місяці. У мене немає нічого, але я маю трохи грошей. До послуг гостей готелю Alimony необхідно мати достатню кількість номерів. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



Я ще молодий, тому я можу знайти роботу, і познайомитися з ким я не маю проблем. Це мій перший шлюб, тому в 36 я не збираюся відмовитися. Чоловік, дав йому зробити те, що він хоче. Якщо він вважає, що його дружина є лише дезенфранцуженим працівником, який може використовуватися як він радує, він помилковий.

Я дійсно не розумію, наприклад, збираюся працювати самостійно, роблячи більше грошей. Помилки Я хотів би це, домашня рутина gets boring дуже швидко. А потім не буде ніхто пішов з сина. Це залишає за собою найбільш відчайдушний розчин. Я не бачу,



Це як проблема, навіть ехо, робить людей такими складними рішеннями. Якщо жінка не бачить себе як медсестра для її матері-завдання, вона буде робити все не стати однією. Що б ви робили на своєму місці і чому? Цікаво знати ще одну точку зору, з аргументами та аргументами. Ми запрошуємо вас на коментар, де ви можете висловити свою точку зору і, можливо, змінити думки когось в абсолютно іншому напрямку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное