Герард Депардієв вважає, що його рішення змінити громадянство і поцікавити повернення додому.

Таємниця! Який французький актор переїжджає до Росії і розморожився в роті, щоб довести, що нічого краще, ніж російський паспорт? Якщо зображення жирової тканини від Asterix і Obelix поповнився у вашій голові, ви думаєте в правильному напрямку. Але Де Джерард Депардієв? Чи живе він в Росії?



Останнім часом новина з'явилася в інтернеті, що французьким вважає своє рішення і він більше не потребує громадянства Росії. Як він хоче йти додому, додому. Якщо це правда і де знаходиться смішний герой багатьох комедії французьких фільмів, ми дізнаємось пізніше в статті.

Якщо ви подивитеся на Інтернет, ви можете бути захоплені різними статтями про Gerard Depardieu. Не кожен день, який Французький актор вирішує його російською мовою. Так, всі російські новинні телеканали відчувались, щоб написати про це.

І все почалося з того, що французьким захотілося отримати російський паспорт. 1 січня 2013 р. президент Росії Володимир Путін підписав постанову про надання російській громадянству Герард Депардієву. Звичайна людина може зробити це тільки після проходження багато бюрократичних процедур і проходження відповідних іспитів. Але це не випадок Депардію.



Як поставив Путін, Герард зробив значний внесок у російську культуру та кіно. 4 дні після президентського указу актор офіційно отримав російський паспорт. До речі, як повідомляють ЗМІ, у книзі було багато порушень законодавства РФ. Але хто піклується?

«Я обожнююю вашу країну, ваших людей, історії, ваших письменників. Я люблю фільми тут, де я працюю з акторами, такими як Володимир Машков. Я люблю вашу культуру, ваш шлях мислення. Моє батько був комуністичним і слухав до Радіо Москва. Це також частина моєї культури. Я люблю ваш президент Володимир Путін дуже багато і це взаємно. Росія – країна великої демократії, вона не країна, де прем'єр може викликати громадянина своєї країни неприпустимою людиною.



Це дуже патологічний, але нехай чесний: кожен розуміє, що для отримання російського громадянства було деяке самопізнання. По суті, російський паспорт дозволив французькому актору не сплатити податки до скарбниці своєї держави. У той час це були величезні суми, тому він був прибутковим для Герарда, щоб залучити до лізобласти в Росії. Крім того, він також сподівався на російську пенсію.

Отримав російський громадян, Депардієв відкрив виробничий центр в Росії. 25 лютого 2013 року актор став почесним громадянином Чеченської Республіки. Безпосередньо від руки Рамзан Кадиров, він отримав ключі до п'ятикімнатної квартири в Грозному.

У той же час французи продовжували займатися бізнесом у Франції, і планують жити в Бельгії. Герардові апетити настільки великі, що він мріяв про отримання громадянства в 7 країнах. Румори російського громадянства переповнені неймовірною швидкістю. 2 роки після отримання його в новинах було відомо, що актор хоче позбутися від паспорта РФ. А потім виявилося, щоб лежати.



А Депардієв заявив, що він був готовий жертвувати його життя для Росії. Він став людою не грата в Україні і був заборонений від входу в країну протягом 5 років. У 2018 році у м. Новосибірськ відбувся дозвіл на проживання. Згідно з партнерами актора, необхідно було для того, щоб розпочати юридичну діяльність в місті.

У лютому 2022 р. Депарієєв заперечив дії російської армії та Путіна зокрема. Проте думка про те, що Росія не змінилася. Він все ще викликає себе російською мовою. Він також просить не змішувати політику і діяти. В цілому він є для світу миру і далі на списку.



Як тільки Герард критикував дії ЗС РФ, один з російських депутатів запропонував позбавити актора громадянства. Повідомляємо, що його заяви підірвали повноваження органів влади. А потім новина, яку Депардієв нібито хоче відмовитися від російського паспорта, стала вірусом в Інтернеті. Однак ми не знайшли гідного підтвердження цього.

І має сенс це зробити, бо актор дійсно економить моностроно великі суми грошей, коли він сплачує податки на російську, а не французьку скарбницю. «Російський» дуже вигідний йому.

456248

Покажіть мені, що ви думаєте про це і де є Gerard Depardieu зараз? Подаруйте свої думки в коментарях!

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное