Леонід Агутин виступив з етапу і публічно зробив сміливу заяву

17 травня 2023 року в соцмережах з’явився повідомлення без уточнення точної інформації про дату та місце, що нібито нещодавно відбувся концерт Леоніда Агутина, на якому співачки раптово виступили зі сцени.



Концерт Гетьмана Агутина На вищезазначеному заході, який, як кажуть, відбувався в онлайн форматі, він публічно зробив сміливу заяву про підтримку українців. Зокрема, йдеться про те, що українці є нашими братами, і я з ними. Я знаю, що це подобається стояти на кордоні і захищати вашу країну. І біля українців. Я не маю наміру виставити слогани. Я не збираюся аналізувати те, що відбувається. Все це, на жаль, пройшло. Але ми можемо зробити все, що потрібно його зупинити. й

р.

Ці слова супроводжуються концертом Леоніда Агутина. Абоненти активно відповіли на звернення художника до патріотів. До речі, більшість коментарів були написані українською мовою, з громадян України. На думку Леоніда Агутина та дружини Анжеліка Варума.

Реакція абонентів "Танк ти", "Браво!" Слова гідного чоловіка і громадянина, "Поважні слова", "Ви справжній друг! Дякую, Леонід, Я поважаю, що він каже, що він думає. З першого дня вони не підтримують те, що відбувається", "Дякуемо, Леонід і Анжеліка, для підтримки нашої України", "Дійсно повинен бути реальним. «Як співак – супер, і як і раніше адекватна людина» Це те, що люди сказали без сумніву довіру повідомлення.



Але, помітили, що значно більше в коментарях не довірялось, гіркота, за те, що рік співак мовчав. Відчуття, що Україна перемагає, я вирішив «змінити своє взуття», оскільки «санкції втомилися. й

Брати знову? Не дивно, що багато людей перенесли неординарний наратив про нібито «бротерство» росіян та українців. «Такі та Авелі брати,» «Ми не брати на всіх». «Війна показали, що ми не брати, що росіяни тільки хочуть знищити українського народу, і знищити», «Не потрібні такі брати...» Без Тамбовських вовчок, теж не робив.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний для вас час. І громадські люди не дивляться на захоплення і засудження.

ложка тара в бочку меду Ви знаєте, іноді ви витрачаєте на гладку, на перший погляд, поверхню, а потім раптом є рогу. Плегені в пальму і пальці до витягування. Серед сотень коментарів, такий обертовий ріг виявився коротким зауваженням, що сформульовано у вигляді питання: «Я дивую, чи знає Агутин, що він? й

Але позбутися від того, скажеш, не вдалося. Після того, як на початку повномасштабної російсько-української війни в Україні обговорювалися позиції Леоніда Агутина та Анжеліки Варуму. Коли більшість російських зірок вирішили залишатися безшумними, пара була серед небагатьох, хто подарував протест проти війни, розповіла про підтримку українців.



На тиждень після вторгнення країни в Україну Анжеліка Варум написав пост-ургія людей, які повинні бути рудентними і не надсилати дітей до війни, як гармата. Вона попросила владу сидіти на неговорювальному столі і зупинити кров'ю. До речі, ви можете дізнатися більше про Angelica Varum, натиснувши на посилання.

Агутин сказав: «Я патріот Росії, але я бег: припинення війни в Україні!» 25 березня 2022 року співачка знову розповіла про прагнення до миру в Україні: «Я хочу, щоб швидко закінчити ворожість і кінець стражданням цивільних осіб. й

Так, ці слова можна інтерпретувати різними способами. Але це не для нічого, що ми пам'ятаємо казку про Романа прийменника Теренції: Сапієнті сб. Агутин не змусив мовчати.

У той же час, в минулому році, Леонід Агутин та Анжеліка Варум взяли участь у благодійному онлайн-заході УкраїнаДля підтримки дітей, притулок І залишили свої будинки через російські військові дії в Україні. Під час відео надсилаються пожертви на кошти, які займаються українськими дітьми.

р.

Ймовірно, участь подружжя в цій акції підкаже лідера фракції Державної Думи РФ «Східна Росія» Сергія Миронова вимагати видалення Агутину та Варю з усіх виступів на території Росії. Новини Зірки Вона виступила на благодійному заході, де вони підняли гроші, щоб допомогти ОПУ.

Звісно, музикант негайно заявив, що ця інформація була помилковою, він і його дружина були кадровані: «Ми ніколи не взяли участь у підвищенні грошових коштів для АМПУ, хтось був першим, щоб сказати заради червоного слова, і багато з задоволенням підібрали ...» Ви можете дізнатися більше про пари тут.

Так, це біль. Можливо, ми повинні проаналізувати, що відбувається і зрозуміти, чому безкоштовний світ підтримує?

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное