В той час як я працюю, моя дружина була нудною і чекала мене, але коли я повернувся, все змінилося.

Недбалість і недбалість Вони можуть знищити будь-яке життя. І по своїй поведінці людина не тільки себе, але і інших. І в першу чергу його близькі люди, його сім'я страждає.

р.

Сьогодні видання. "Сайт" Він поділиться сюжетом чоловіка, який спробував зробити його краще, щоб його дружина не потребувала нічого. Він навіть пішов працювати в далекій Португалії, де працював довгий час. Але коли він повернувся, він знайшов себе в досить неприємній ситуації.

Я ніколи не був багатим. Так сталося, що я не маю вищої освіти, я завжди працював на будівельному майданчику або на заводі, іноді я зробив тимчасову роботу. Моя Ленка, хоча вона навчалася в інституті, не працювала професією. Протягом багатьох років вона є консультантом в магазині косметики, говорить Дмитро.



«Потрібні ціни постійно виникають, більше і більше грошей потрібні. Дочка зростає, незабаром піде до школи, вам потрібно гроші, щоб врятувати. Час відремонтувати квартиру і замінити меблі. Немає грошей, або. Де ми отримуємо їх, коли наші зарплати проводяться щомісяця? ?

«Це ідея роботи за кордоном. Тим не менш, один прийшов з Португалії, заслужив, що він заробив на заводі. І в цілому я сказав, що є достатня робота, вам просто потрібно пускати. Ви не повинні знати мову. Я не хочу говорити занадто багато. І Лена не розуміла. Я пішов до Португалії протягом шести місяців. й



«Особливості, це незвичайне і складне. Ми працювали в невеликих приміщеннях. Вже один раз на день, і знову витрачати гроші на їжу, здавалося, необґрунтовано. Нор легко змусити себе витрачати ті, що важко застарені євро. й



«Мої дружини часто називаються спочатку, дізналися про мої робочі дні, підтримували мене. Але з часом ці дзвінки були меншими і рідше. Я відчув, як я був тільки один відсутній. І після того, як він повернувся через шість місяців, що відчуває тільки посилене. й

«Ні, Лена щаслива приїхати додому». Але я думав, що вона була ще більш збуджена про гроші, які я приніс. Непристойним відкриттям для мене є фривольність та щоденні торгові поїздки. Я ніколи не думав, що ми будемо витрачати наші гроші так легко на нестійкість. й

«Мої спроби зробити причину, що не призводять до нічого, ми тільки зварилися. Це перший тиждень мого повернення. І тепер моя дружина сказала, що не варто витрачати час і повернутися до Португалії, перш ніж хтось знайдеться в моєму місці. Такі гроші не чекають довго. й



«Я не планував йти в будь-яку точку. Я збираюся зробити ремонт, відпочивати, пізніше знайти роботу в нашому місті. І тепер я чую його. Я тепер, ми не ремонтуємо його, вона дрочить гроші. І для чого? Так що протягом шести місяців все точно повторить себе? просить Дмитра неякісно.



Ймовірно, що в даний час дружини звертаються за кордон в пошуку роботи «гроші»? Якщо вона ніколи не бачив важкої праці, як вона може оцінити роботу чоловіка? Що ви думаєте про це? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное