Все моє життя я жив з матір'ю, в той час як моя сестра влаштувала своє життя, і тепер вона стала проти мене.

Не завжди йде гладко. Ви не погоджуєтесь, спори та навіть конфлікти. Особливо в дитинстві це, ми скажемо, звичайне місце. Один сестра Інші або просто хочуть більше уваги. Для батьків це означає тільки одне: час вступає в освіту.



З віком часто виникають конфлікти. Вони заміщуються сильною дружністю дорослих або, принаймні, нормальними сімейними відносинами. Однак виникають випадки не так однозначно. У деяких випадках є дитячі травми і з часом вони з'являються. Це створює нові конфлікти і непорозуміння.

Як дитина, моя сестра і я часто заварила. Я вже чотири роки молодше мене, тому її батьки майже завжди на боці. Особливо Мама. У школі було трохи простіше: не було батьків, а інші діти розуміли мене і завжди судять Юлію за її сурогатність і зарозумілість. Не було дня, коли вона не зробила задоволення від мого зовнішнього вигляду або кальмарів.



Я маю великий зародок на обличчі. Мій батько завжди сказав, що він навіть шукав мене, і що я був дійсно дуже красивим. Моя мама і сестра були просто загиблими. Так, коли мій батько помер, ви можете уявити, як я відчував.

Тоді, коли Юля виросла, вона дуже швидко мала цілу горду костюморів. Ми проживали в с., що тепер його частина через розширення міста. А потім, вірити мене, не було інфраструктури і навіть людей, які заважали саме, як село повинно було. А сестра її одружилася у віці 18 років і швидко переїхала в будинок іншої родини. Я був дуже щасливим.



Пілінги Для мене, звичайно, ніхто не збити клину. Я вже мав час прийняти мій зовнішній вигляд і не був особливо грошима через відсутність кавалірів. Моя мрія була виїжджати з дому батьків і спробувати удачу десь ще. Майбе в іншому місті. Якщо ви щасливі, це буде в іншій країні. Але ці мрії не приходили до справи.

Моя мама, яка була на боці моєї молодшої сестри всі мої діти, раптом почала відчувати себе дуже погано. Вона сказала, що я мав бути там протягом цього важкого часу. Я дочка в будь-який час. І вона, за її частину, застави залишити будинок і будинок до мене окремо. У Юлії є дуже успішний шлюб, заможливий чоловік, і для неї цей будинок означає майже нічого фінансового.

Не було ніяких інших варіантів, тому я повинен погодитись. Ведуться роботи поруч, вечори просто готували для двох нас і слухайте скарги матері про життя і здоров'я. Я думав, що в рік або два я буду йти десь в будь-який час, але в той же час я хотів би бачити які варіанти доступні. Але життя просто сміється на своїх планах.



Я не пішов в будь-яку точку світу 5 або 10 років. Я трималася з матір'ю, яка стала краще і гірше. Стан оплачував свого роду пансіонату, і я був схожим на еран. Особисте життя не працює. Як мій сестра вагітна і вагітна, я кинувся один короткостроковий, не зв'язаний романтика для іншої. Моя нефрика практично не відверта назвала мене нічого, але «стара покоївка» і «пристойна пляма». Хто навчав їх?

І тепер, що я 53 роки, і я оплачую за прогулянку, з тих пір, поки моя мама залишилася, моя сестра зробила себе відомим. Її пристрасть дочка отримує одружений, як сама Юлія, о 18. Але він і його ф'янце не встиг жити. Чудово, чоловік завжди був настільки насиченим. У будь-якому випадку, Юліа збирається поселити їх зі мною, тому що тепер я теж живу в місті, і навіть в відносно красивому, приватному будинку.

724350

Не було ніякого прямого показу у мами, що будинок повністю належить мені. Юля має право вимагати її половину будинку і землі. Я нічого не здався. Це пиріжки.

Я ще недавно зустрілася з чоловіком, косою. Я не розумію. Я не міг жити з ним: він живе з батьком, який тяжко хворий. Я не хочу бути медсестером за другий раз. З іншого боку, ми можемо жити з двома нами. Якщо не для молодшої сестри і її вічності.

Я розповів Віктор про стосунки з нею і він сказав, що він спробує допомогти мені вирішити проблему нерухомості. Він має юриста, який знає, хто може завдати шкоди нашій спадщині. Може бути, якщо це працює, я можу нарешті почати життя, я завжди хотів.



Я не маю шкідливих звичок і фізично відчуваю себе дуже добре, безумовно, не в моєму віці. Хто знає, можливо, я зможу відчути щастя батьківства? Але я обов'язково люблю своїх дітей однаково і не лікую їх як вільні працівники. Ви можете бути впевнені в цьому.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное