Модний дизайнер Carolina Herrera - сказав, що дорослі жінки не люблять обличчя джинси і довге волосся, яке викликало битви в Інтернеті

Вважається, що стереотипи Це своєрідна захисна реакція людини, спрямована на збереження власних зусиль. Після всього, постійно просить себе різноманітними питаннями і шукаючи відповіді досить вичерпається. І наявний набір стереотипів дозволяє засихати, стандартизувати і спростити все, миттєво пропонує готові відповіді на будь-які «нехай» і «нехай».



Звичайно, стереотипи не тільки спотворюють будь-яку картину світу, але й обмежують мислення людини, перешкоджають їх виходу за межі. І ви не здивовані, коли ви почуєте щось стереотипне з рота звичайної, невизнаної особи. Не болить нікого. Але коли ви почуєте це з громадської особи, експерт у своїй галузі, це незвичайне.

Кароліна Герра, будучи одним з найбільш видатних дизайнерів моди нашого часу, була відзначена низкою суперечливих заяв. Жінки більше 30 не допускаються носити джинси. Крім того, дизайнер моди зазначив, що довге волосся після 40 років є ознакою поганого смаку.



Слова Кароліну захопила бурю обговорення соціальних медіа. Після того, як Герера відома своїм вишуканим смаком, і її наряди завжди мають продуманий дизайн. Чи може це 84-річна жінка, яка має величезний досвід і авторитет, бути неправильним?

Кароліна Герра народилася в Венесуелі, де вона зацікавила моду. Повернувшись до 70-х років, вона була названа однією з найбільш стильних леді планети. На початку 80-х років Каролайн переїжджає до Сполучених Штатів Америки, де речі пішли ще краще. У 1987 році запустив свій перший аромат, і зробив його дуже вдало. Від продажу парфумів допомогло її фінансувати колекцію одягу.



Сьогодні Кароліна може похвалитися різними успішними бізнесами: відмінна колекція модного одягу, а лінія для молодят, вишуканих парфумів і аксесуарів. Що сказати, якщо її особистий фортун вже перевищив $ 100 млн.



Чому таке Caroline робить такі суперечливі претензії? Ніяких віків жінки, як схильна бути молодим. І коли жінка досягає певного віку, вона повинна формувати і покращувати свій особистий стиль.

«Я не вірю, що сліпо такі тренди зроблять жінку нездатною. Коли ви стежите за тенденціями, це як носити форму. Коли одяг стає популярним, кожен одягає його. В кінці все виглядає так само, як і дизайнер моди.



Також, Caroline Herrera запевнив, що міні-спідниці можна носити тільки молодими дівчатами. Біткін повинен бути покинутий для тих, хто наближається до 50-річної позначки. Сам експерт сказав, що вона відмовила в купальниках, коли вона була трохи більше 40, і не пошкоджує її.

«Жінка має вік з гідністю. Коли я бачив когось на вулиці з довге волосся і міні-спідниці, я думаю, що така леді мила. Але як тільки вона виходить навколо - і я бачу, як смішна літня леді виглядає в цьому образі, - говорить дизайнер.



Звичайно, Caroline Herrera розуміє багато про моду і стиль. Але здається, що її порада одержує все, підходить всім жінкам до того ж візерунка, що навряд чи правильно. Кожна людина має унікальний стиль. І почувати себе комфортно, навряд чи потрібно послухати пораду навіть такого значного експерта. Чи не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное