Ми поїхали в будинок брата, щоб забрати мами, вона погодилася піти в хуторний будинок.

Старий вік не тільки від людей. Як працює фізіологія в усіх життєвих речах на Землі. Втрата енергії, стає гірше бачення, слух. Навіть, в деякій мірі, розум, здається, бути хмарним. Що я можу зробити, вік. Про нас Чому ви повинні доглядати за старими людьми І не залишає їх самостійно.



Це, до речі, є обов'язковим для кожної дитини, яка була привезена в сім'ю з правими моральними налаштуваннями. Ви не повинні співати з батьками, а також дуже важлива сім'я. Однак, щоб допомогти, якщо це можливо, мама і батько є обов'язковим для кожного дорослого. Ми працюємо з цими обов’язками на найвищому рівні.

Чому ви повинні подбати про слабких людей, які я люблю чоловіка Ми живемо разом 20 років, але кожен день з ним приносить мені радість і мир. Він здійснює ремонт автомобілів. Починався з подряпин як пристрасний. І тепер він має свій маленький майстер-клас у нашому місті. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але іноді Жігулі також потрібно ремонтувати, щоб деякі пенні в бюджеті, але потопає.

6382.55

До речі, ми переїхали на це місто після весілля. До того ж вони народжувалися і мешкали в невеликому районному центрі. Але потім вони вирішили спробувати свою удачу в іншому місці. Але мій брат залишився в с. Він був одружений, збудований будинок біля свого батька-в-завтра і матері-в-завдання, так як матір його мав дуже невелику земельну ділянку біля будинку. Просто кілька дерев і ліжка. Де поставити щось там.

На жаль, моя мама залишилася самостійно. Ми відвідували свій час. Але, ви знаєте, що не змогли довго залишитися. Моя людина спробувала закріпити щось, якщо в будинку були будь-які поломки, допомогли з садом. Але насправді ми всі взяли участь у садівництві. Зимовий сезон - це свято в нашій родині.



Про рік тому від нещасного випадку. Мама не бачила чогось, а вогонь зламався в її будинку. В інтер'єрі були серйозно пошкоджені, і навіть змушені викопувати їх великою кількістю води. Так стіни покривають грибком і цвіль. Чи не можна жити? Так було тільки один вихід: переміщення.

На жаль, ми не маємо багато місця в квартирі, як ми хотіли б. Дві кімнати, де ми живемо разом з нашим сином. В принципі ми можемо перемістити мами до нас, але мій брат був першим волонтером. Його будинок просторий, багато кімнат. А сільське життя матері більш звичне, ніж переїзд до міста. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



Але після того, як раз мій брат, до речі, почав натякнути мені, що він був занадто здивований від життя з матір'ю. Ви бачите, вона насправді хороша людина. Але вона також має свої тонкощі в характері. Якщо ви не помітили дитину, ви не помітите її. А потім важко побачити їх, як ви звикли. Іноді виникають спори та судові рішення. Кожна людина намагається лікувати один одному з повагою.

Я сказав чоловіка про це, але він просто недбалий голову. Що робити, звичайної різниці поколінь. Вони не розуміють нас, і ми не розуміємо їх. Після кількох місяців ми приносили маму, щоб триматися протягом декількох днів. Ми продемонстрували всі красиві місця і встигли було добре. Моя мама скаржала, що мій брат не розумів її. Поведінковий вид суворого, грубого. Він не слухає своїх порад. Він був важко почути, що з моєї матері.



Після цього, коли ми повернулися до мого брата, мій чоловік запропонував мені одне непросте рішення. Він сказав, що він був готовий до нього довгий час, і це просто мій поворот. Я ніколи не хотів зробити складні варіанти, але цього разу я повинен зробити виняток. Що краще для всіх.

І так, просто тиждень тому, ми припинили будинок мого брата, щоб взяти мами з дому. Його очі не дали ніяких емоцій, але погляд моєї сестри-завдання безпосередньо випромінюють рельєф і вдячність. Мама робила щось в саду, але коли вона побачила мене і чоловіка, вона кинула все і побігла нас.

- Я приймаю це, нарешті, знайшов нормальний будинок для годування? Я домовився. Зупинити боротьбу з сином і я над усім.

- О, мама, зупинка. Давайте збираємося, або ми трохи пізно.



А потім мій чоловік забрав нас на заміську дорогу на вулицю, де моя мама звикла жити. Ми трохи переїхали на праву і відпочивали в маленькому, але добре переглянуті будинок з одним поверхом. Він був добре і добре навколо нього. І проживав мій друг матері біля дверей. Вона продала нам частину своєї землі, щоб ми могли побудувати її.

З власних запасів чоловік провів гроші. Довгий збірний, буквально в частинах, рідкісний ретро-автомобіль, який колись використовували радянською партійною елітою. Проте, заради своєї матері-завдання йому довелося продати свою мрію і збудувати невелике, але комфортне житло для неї з цими грошима.



П'ята мама була здивована. Головна, будинок, друг. Що ще потрібно відчувати себе комфортно в старій епоху? Це, звичайно, не змінює те, що ми відвідуємо її в майбутньому. Але тепер наша родина не постраждає від вічного зачуття і непорозуміння. Я вірю, що внутрішній мир і відсутність зайвих переживань є те, що ми не маємо в нашому житті.

Я не можу допомогти, але ще раз відповіла чоловіка. Бо це було через його, що ми робили так добре. Подбайте про своїх половинок, бо вони люди, які ви завжди можете покладатися на складні часи!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное