Мама запрошувала мене і сестра на серйозну бесіду, після слухання обличчя Рита була скручена.

Що таке сімейне майно? Заробляв разом квартиру або в цілому будь-яку нерухомість, автомобіль, цінності. Все це можна правильно назвати майбутнім повітряним пакетом для дітей і онуків. З його допомогою молодше покоління зможе відчувати себе більш комфортно і впевнено в житті. Отже, коли ви повинні розділити їх, завжди негативно впливає на відносини між родичами.



Після того, як кожен з членів сім'ї хоче бути трохи більше, ніж інші, або принаймні нічого не менше. Це дивний, але нічого не повертає родичів один від одного, як поділ майна в розлучення або виготовлення заповіту.

До того, як моя сестра і я не відокремився водою. Хоча вона 6 років старше мене, Rita ніколи не відвернулася від мене, але, навпаки, вона завжди допомагала і стояв мені перед своїх однолітків. Я, в свою чергу, намагався захистити її перед матір'ю. Вона лягла, що її сестра з танець прийшла раніше, ніж вона дійсно була. Вона сказала, що вона не була друзів з будь-якими хлопцями в школі. І так, нагородження.



Коли Рита одружилася, вона почала жити в будинку чоловіка, разом з батьками. Наша комунікація має, звичайно, знизилась. Але ми залишимося на хороших умовах: Я не можу приїхати до свого часу, чоловік не розумів. Крім того, я хотів би провести більше часу з братом, оскільки мої плани на майбутнє входили до міста. Я не думав багато про одруження, але було сильне бажання залишити своє село.

Я не турбуватиме вас з деталями всіх моїх спроб вступати в інститут. Я просто скажу, що все не вдалося. Тоді я мав наступну ідею: йти на роботу за кордоном. Я почав готувати.



Я збираю сім'ю, і ми відсвяткували своє відправлення разом. Що сказати, народний на замовлення, але це було простіше для мене морально. Родина. Весь час здавалося, що я був пізно десь. Але в кінці я прийшов на потрібне місце.

У п'яти років я працював медсестером для гарної сім'ї, я зміг заощадити достатню кількість грошей, щоб купити квартиру в сусідньому місті. У той же час Рита була вагітна з її третьою дитиною. Я побачила фотографії всіх своїх дітей, і ми тримали на зв'язку з соціальними медіа. Але перебування за кордоном ніколи не була частиною мого плану, тому це було честь дізнатися.

Що сім'я дійсно прикріпила себе до мене і спробувала їх краще зупинити мене. Вони навіть підняли зарплату, яка була вже над середнім містом. Так, я зізнаюся, я працюю за них ще півроку чисто з матеріальних мотивів: зробити хороший ремонт в квартирі також витрати грошей. Якщо я хотів повернутися назад. Я не був ще тридцять в той час, тому чому б не залишити цей варіант в резерві?

3610Р. 4200Р.

Повернувшись додому, я дуже тепло. Звичайно, я приніс подарунки, привіти. Я не забуває носок. Дуже добре бачити сім'ю. Наприкінці дня мій мама сказав, що три з нас були питання для обговорення. Я не знаю. Вимкнено мами продано майно. Стародавній будинок зі шматочок землі, спадкодавець від її бабуся. Не проживав там, але земля була гідною. У будь-якому випадку вона розщепила гроші з продажу між мною і сестрам однаково. Вона тримала невелику частину і сказала, що вона була старою.

Я пам'ятаю обличчя Рита, що отримує шашлик. Вона дивилася на маму спочатку, а потім на мене. В кінці не скажеш слово. Але було зрозуміло, що ця тиша була дуже важкою для неї. Звісно, наступного дня я зустрівся з нею, щоб обговорити те, що було неправильно з нею. І це була жорстка розмова. Вона продовжила розповісти мені про те, що майно сім'ї було і як її поділити.

Р

Сестра прийшла з дитиною в руках і в дуже поганому настрої. Нагадував мені всі мої помилки з дитинства. Вона звинуватила мене про те, як легко вона для молодшої сестри. Але її найбільша скарга була про гроші. Як я можу розділити гроші навіть якщо у мене немає дітей і вона має три?

І я купив квартиру в місті за п'ять хвилин, і Rita живе з дітьми і батьками в одному будинку! Це несправедливість і несправедливість. Моя мама і я повинен домовитися про те, як розбити гроші. Після того, щоб бути чесним, більшість з них довелося піти до старшої сестри, яка вже піднімає спадкоємці. Я просто веселий, як бабка з кучерявого.



Після 6 місяців я дійсно переїжджає до міста. Тепер я працюю тут і все добре з мною. Квартира приємно і комфортно, агент не обдурив. Тільки вікна стикаються з сонячною стороною. Я довго думав, як вирішити цю проблему, і я раджу просто купити красиві штори і, головне, кондиціонер. Завдяки мами, гроші, які я дав мені достатньо, щоб купити його. А Рита і я якось припинив спілкування. Вона живе в країні і живе в місті. Що робити, іноді кожен має своє життя. Нехай він тримає думки, що це було легко для мене.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное