Я люблю троянди, тому я зараз паную, ретельно вибравши пелюстки.

Моя бабуся може це зробити. рожевий варенняІ сам квітка додано до сумок. Ця випічка має дуже особливий смак, на відміну від будь-якого іншого. Я дуже хотів відродити рецепт і поділитися ним з вами. Що відбулося, читайте далі в статті.



Щоб приготувати сумочки з трояндою, не потрібно робити класичний варення з пелюсток цього квітки. Хоча це можна сміливо використовувати для пісочних печива, Baku kurabje. Якщо ви не хочете мені з варенням варення, ви можете приготувати холодну версію цього варення і вже додати його до сумок. Я скажу вам все, щоб!

Інгредієнти для холодного варення
  • 200г рожеві пелюстки
  • 400г цукру
  • лимонна кислота


Тест інгредієнти
  • 5g пресовані дріжджі
  • 30 мл теплого молока
  • 100г сметана
  • 50г вершкове масло
  • 2 яєчні жовтки
  • 200г пшеничного борошна


Підготовка
  1. Щоб приготувати холодний варення, потрібно ретельно проїхати через пелюстки троянди, щоб в них немає помилок. Потім кладемо їх в макітра, додайте цукор. Подрібніть пелюстки, вони повинні сік.



  2. Потім додайте лимонну кислоту до квіткової маси, перемішайте все добре. Дядько! Тепер холодний варення можна перенести в скляну баночку. У такому стані можна зберігати в холодильнику на рік. І вже ця маса може бути використана для приготування сумок.
  3. Для тесту змішайте дріжджі і тепле молоко до повного розчинення дріжджів. Потім додайте в чашу жовтки, розм'якшене вершкове масло і сметану. Подивитися все в єдиний стан. р.



  4. Потім додайте до маси пшеничного борошна і перемішайте тісто. Подаруйте йому 2 години на розрив. Тепер надіти тісто, борошно може знадобитися на цьому етапі. Додати його далі на свій розсуд. Вистачить не більше 30-50 грам.
  5. Розгорніть тісто на шар не більше 0,5 см, і розділіть його на ідентичні трикутники. Поставте на кожну невелику кількість холодного варення з пелюсток троянд і рулонних мішків.



  6. Покладіть заготовки на сковороді, покриту пергаментним папером. Покрийте їх паперовими рушниками і дайте їм ще 30 хвилин на відпочинок. Потім змащуйте сумку з рослинною олією і запікайте 30 хвилин на 180 градусів. Перед подачею сумок для чаю можна прикрасити їх цукровою пудрою. Бодибилдерши!





Як видно, не складно приготувати сумочки з трояндою. Звичайно, можна використовувати інші начинки, якщо ви не готові до таких експериментів. Але не варто боятися квіткового варення! У народній медицині славиться цілющими властивостями. Корисно використовувати в горлі і ангіні.

Якщо ви не бажаєте мес з приготуванням тіста, спробуйте купити звичайний лист в магазині. Аналогічно, розкачати її, вирізати трикутники і зробити заготовки для сумок з будь-якою начинкою. Ідеально підходить для приготування чаю.



Також на нашому сайті ви можете знайти безліч інших цікавих рецептів. Ось один з них. Сирні мішки з майстра української Лілії Завіт - пальці закриті!

Покажіть мені, чи є у вас власний підписний пакет? Обов'язково поділитися ними в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное