Тато використовується для того, щоб викликати його чарівний відсік, завжди привезти готельні номери з зайчиком.

Речі з СРСР Для представників нової генерації є дивовижним допиту. Іноді не можна гадати про те, що використовувався. Але люди, які мешкали в Радянському Союзі, завдяки цим брекетам, здавалося б, переносять на старі дні. Сьогодні я рекомендую вам використовувати цей час машини і перевірити свій вік!

Речі з СРСР Перше, що в першу чергу не викликає ніяких питань. Шукайте як якийсь шкіряний мішок. Може бути це старий зразок сучасної банана грудей? Потрібні! Будь-яка радянська людина розповість вам, що це велосипедний посуд.



Instagram / @vintage_soviet_period Вішали на спині сидіння і зберігали там всілякі інструменти для самого транспортного засобу. Якщо щось ламається на дорозі, можна завжди зафіксувати. Привіт, це зручно! Коментатори онлайн підтверджують: «Цей бюлетень на кадрі кожного велосипеда. Приклеїли ключ під всі горіхи, клеїти, шматок камери і скребок для очищення камери. й

Це не єдине рідкісне від СРСР. Ось, наприклад, є особливим Перегляд слайдів. Хоча я народився після розпаду Радянського Союзу, мій мама дав мені діаскоп. Однак найбільш примітивний варіант його у вигляді сфери, дивлячись на який, не відразу зрозуміло, що це таке. З його допомогою я подивився на фотографії.



Веб-сайт: www.cherdak_klad Дивовижна кількість різних радянських финтифлушки для приготування їжі. Наприклад, фігурний овочевий різак, пристрій для очищення риби від ваг, молочний сепаратор для очищення молока. І марка Про нас У мене немає ідеї, що це існувало!



Ресурсні радянські господині використовували те, що вони можуть знайти на ринках і магазинах часу. Ось ще один цікавий пристрій. Це ручний крем збивача. Дуже мало. Таким чином, ви повинні витрачати багато часу на підготовку великої кількості тесту. Тепер легко і просто робити з зручною міксером.

З часів СРСР також пережили безпрецедентні трансформації. Я пропоную вам подивитися на фото і пам'ятати те, що це таке. На перший погляд ви не можете сказати, що за допомогою. це У мене була красива стрижка. Проте радянські жінки не змогли цього. Перед вами класична. Шпильки для волосся.



Веб-сайт: www.cherdak_klad Я не хочу уявити шкоду, що це було зроблено до волосся, тому що в ці дні ніхто не знав або чув про термічний захист. Щоб зробити зачіску, вам довелося нагріти застібки, а потім перекручувати пасма волосся з пов'язкою і розмістити його між двома червоно-гарячими ударами, які ви бачите на фото. Це не дивно!



Instagram / @vintage_soviet_period Тепер ми часто використовуємо банківську карту або телефон при оплаті товарів в магазині. Я використовую для мене багато дрібних речей. Для того, щоб як-небудь систематизувати кількість монет у вашій кишені і не шукати тих, які потрібні в даний момент, вони прийшли з Це зручний м'ят. До 1, 2, 3, 5, 10, 15 і 20 kopecks. Ви використовуєте один?

77813078

Виту Далі - панчіх машини. Побачити це дивне, щоб деякі сучасні підлітки, і він, ймовірно, не вгадувати, що це таке. І один раз за допомогою такого пристрою можна продовжити термін використання шкарпеток або колготки. І в країні, яка постійно страждала від недоліків товарів, ви часто повинні зробити такі речі.

Ця колекція може бути доповнена невизначено. Я пропоную, що ви берете участь! Письма в коментарях, які дивні речі з СРСР прийшли до свого розуму. Ви також можете поділитися фотографіями рідкісних предметів, якщо у вас є їх вдома. Я побачу тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное