Повернувшись додому, я думав, що я б купити сина квартиру, і мій чоловік, і я буду жити щасливо, але плани різко змінилися.

Багато психологів часто стикаються з єдиним питанням:Чому ваш чоловік обдурити? Я завжди намагаюся зробити те, що краще для нас, не я? Більш того, жінки в рецепції можуть бути різного віку та соціальних стать. І проблема залишається однаковою. Яка причина чоловічої невідповідності?



Хоча це дуже простий питання, немає такої простої відповіді. Хтось любить жінок, а точніше їх кількість. Хтось ще не знає своїх почуттів, але з якоїсь причини одружений і тепер бояться, як не визначилися молодий чоловік. І не забудьте про класику «велика любов». Іноді чоловіки так складні. Так, можливо, не варто забувати про свої бажання взагалі?

Ніколи не сподобалося вирізати всіх чоловіків під одним гребінцем, але, якось, якось він вийшов. Я не хочу. Але життя кладуть все на своєму місці. Я не перший і на жаль, я не впевнений останній.

Життя в периферичному місті виглядає так просто і красиво, але тільки якщо ви поет, письменник або художник. Для звичайних людей, це більш безперечно і постійний фінансовий тиск. Неоднозначні можливості, бідна інфраструктура, невизначеність майбутнього. Апартаменти тільки дешеві. І це не завжди справа.



Мій син, як я, завжди хотів, щоб вийти з нашого рідного PGT десь. Де жити і розвиватися, робити плани. Але чоловік просто сміється на нас і тримав повторення того, що хтось в цьому житті пригнічує їсти сріблястою ложкою, і кому потрібно закріпити ляп. Степідні виписки про крикети і стовпи. Як ми отримали?

Я завжди зробив найпривабливіші рішення в сім'ї. Вони, непарно достатньо, часто дали позитивний результат. Подумав, що мій чоловік і я все ще досить молодий і все ще може спробувати захопити удачу хвоста. Ми загиблими роками, і наш син – це фінішна школа. Чому не ви йдете і зробіть гроші? Давайте працювати трохи і повернемося з гарним шансом змінити щось в житті.

Мій син підтримав мене. Довгий бажав окремий будинок, а батьківська квартира ще краще і більше знайомих, ніж деякі ліжка, для яких він міг теоретично підняти гроші на деякий час. Мій чоловік просто повернув його голову. Він відмовився і сказав, що він не був достатньо, щоб працювати як фольго для іноземного дядька. Чи є справа руйнування здоров'я на заводі для пені?



Це весела поїздка. Добре, я легко піднятися. Я отримав пару уроків іноземних мов, купив словник і зліва. Мій чоловік дав мені йти, але він не дуже щасливий. Угоду було намагатися працювати на півроку або рік. А потім ми вирішуємо, що робити далі. Але на практиці виявилося, що для того, щоб не пропустити момент і можливість, потрібно було витратити стільки чотирьох років життя. Нехай це буде для хорошої причини.

Звісно, весь цей час я розмовлявся з родиною в Інтернеті. Ми поговорили багато і поділилися новинами. Мій син навіть запровадив мене до свого ф'янке. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. У минулому ви можете тільки мріяти про це. І тепер, навіть для нашого глухого чоловіка, він коштує брелок.

Ми домовилися, що я збираюся додому просто в часі для мого сина весілля. Відбувся список гостей та місце проведення. Я платжу за все самостійно. Я хотів дати сина гроші. Готівка. Так що він, як вирощений чоловік, відчував свою вагу і вирішив, куди їх провести. За моїми оцінками кількість повинна бути достатньою для середньої однокімнатної квартири. А там, ви бачите, матчери допоможуть молодим.



Але в цей день пам'ятаю далеко від святкового настрою. Ось коли я дізнався, що мій чоловік зрадився на мене. Він живе з іншою жінкою, в її будинку. І не особливо приховавшись від сина або людей. Наш сусід підтвердив свої підозри і розповів мені всі деталі. Який сюрприз.

Я вирішив, що день не розгубитися і думати про це. Вона сказала чоловікові, що вона хотіла обговорити ситуацію з ним, але пізніше. Він не розумів. Я не розумію поведінку мого дорослого сина. Хто не сказав мені, що він був жити в будинку з майбутнім дружиною за останні кілька місяців. Я не скажу слово про це. Не встигли розповісти мені про подругу таду?

р.

В цілому, наступного ранку мій чоловік сказав мені все спокійно. Він був насправді живою з іншою жінкою. Але причина цього - мій виїзд і відсутність жіночого тепла в його житті. Тепер, що я вдома, він буде повертатися без проблем. Це питання життя.

Коли я вирішив питання з чоловіком, я мав велике бажання перевернути всі меблі в квартирі, але я відпочивав себе. А потім мій син назвав мене. Це те, що я не був в настрої, щоб дати йому подарунок і я просто вирішив зробити це пізніше. І тепер моя дитина під назвою, щоб дізнатися, що справа є.



У мене була розмова з ним, але цей час не був особистим. І так, він виходить, він знає все. Я просто не хочу мене, але він розумів мій тато. Він проти мене з початку. Так, син не винний для чогось. Він просто не хотів, щоб мій тато і я битися. Це те, що я називаю «багатим вогоньм».

Тепер я збираюся запустити трохи вперед. За 2 місяці було придбано квартиру. Для мене особисто. Я зробив це, але я не збираюся жити в ньому найближчим часом. Але орендувати його можна легко. Мій чоловік і я відокремився, хоча це розлучення не складе труднощів для всіх. Ми просто втомилися один одному. Мій син і дружина тепер жити в моєму колишньому будинку. Кожен щасливий і зміст.



Я запакував мої сумки, щоб повернутися до роботи. Але не подобається перед тим, як працювати без вихідних і всім за додаткову копійку. Ні, я можу розслабитися зараз. Європа відома не тільки для високих зарплат, але і для гарної кухні, інфраструктури і клімату. У мене є пасивний дохід від квартири. І є місце, щоб повернутися назад. Шукаю, я не те, що старий для другого шлюбу. Поки моя доля чекала мене на іншу сторону. І я щаслива про це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное