Я впала в любов з чудовою дівчиною, я не можу зупинити мислення про неї, але вона вже одружена.

Життя сповнена сюрпризів, як приємно, так і не так добре. Ви ніколи не знаєте, коли прийдеться наступний сюрприз. А один з наших читачів не думав, що на день народження старого друга буде відповідати своїй любові.

499.00 Р

Але жінка була одружена, яка миттєво перетворила перспективну романтику в реальну проблему для чоловіка в любові. Що сказати, якщо він навіть хотів поділитися своїм оповіданням в Інтернеті, щоб отримати хороші поради. Але це допоможе йому?

Я люблю одружену жінку: «Це знайомство звернулося до життя.» Цього дня я використав для перегляду на Facebook, де я бачив стару другу святкування дня народження. Знайдено число, званий, привітав. І дізнався, що я зараз поруч, запрошував, щоб відсвяткувати цю акцію разом з великою компанією, Костя пише.



«Для того, щоб бути чесною, я щиро прийняв цю запрошення. Після важкого тижня я відчував втоми і був просто відпочивати, але це не вдалося відмовитися. Коли ми побачимо його знову, якщо не сьогодні? Я пішов, щоб відвідати і незабаром там. Ось де я зустрів Іра.

Вона була чарівною і веселою, легко підтримувала діалог. Я відразу відчував приваблений до цієї дівчини і не відійшов від неї весь вечір. Навіть з днем народження хлопчика, я ніколи не говорю. Його гість повністю захопив свою увагу. Він був якби я знав його протягом п'ятнадцять років, але Ірина.



З цього дня ми почали відповідати і зателефонувати її, пара разів пішли на дату. І я дізнався, що Я люблю одружену жінку.Яра вже чотири роки одружився. Це відкриття прийшла як реальний удар до мене.

Виявляється, що стосунки з чоловіком в коханні повністю зламалися. Диворце все ще складно вирішити. Вона впевнена, що чоловік не хоче чути про розлучення. І Яра особливо стурбована тим, що її сім'я буде говорити про її розлучення, які все ще впевнені, що вона має щасливий і безхмарний шлюб.



Ірина не бачить проблеми в нашому романі, оскільки вона вважає себе безкоштовною жінкою. Я не можу подивитися на все це легко. І той факт, що вона одружена є перешкодою для мене, що не можна уникнути. Я ніколи не думав, що я буду знищити будь-яку сім'ю. І це насправді, що це зараз.



Я консультуюсь з парою близьких друзів, але їх порада приніс ще більше наплутаності своїм думкам і почуттям. Я зникла з життя Ірини, тому що це тільки буде гірше. Ще один стан, який бачить нічого невірного з таким короткочасним романом. Але це не короткочасна романтика, я дійсно люблю його!

Однак, здається, що Іра не розлучиться, тому єдиним нечутливим рішенням буде залишити її самостійно. Але ви не можете отримати його з голови. Хтось обсесій, чесно! – перплекси Костя.

,7 км

Здається, що сам Костя ганяється до більш правильним варіантом. Однак він повинен прийняти рішення самостійно, бо тільки він відповідальний за своє життя. Написати відгук про те, що ви думаєте про це. Яку пораду ви подаруєте цій молодій людині в любові?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное