Моя мама повернулася з-за кордону і дав мені новини, які я не можу допомогти, але крі.

Що таке прояв материнської любові? Питання, на перший погляд, банально. Але якщо ви думаєте про це ретельно, кожен буде мати свою відповідь. Діти з бідних великих сімей порадують поговорити про всі маленькі речі, які пам'ятають. Єдина дитина з багатої сім'ї не приділить увагу цьому.



П'єс люди ростуть в різних середовищах. Соціальні, матеріальні та навіть духовні. Брати і сестра не почувати себе однаково. Подумайте про те, як сім'я лікує хлопчиків і дівчат. У зв'язку з цим виникають не найприємніші ситуації. Особливо коли мова йде про фінансову допомогу.

Наша сім'я може вірно назвати дружнім. Ми успішно подолали багато випробувань, які життя підготував нас. І кожен раз добре справляється з завданнями. Але коли, після довгої хвороби, наш батько пішов з нами, удачі перестали на користь нас.

Життя в маленькому містечку не відрізняється. Мій брат і я пішов до тієї ж школи. Живий батько був працівником на заводі, і матір його займалася господарськими хорами. Я думаю, що це середня родина. Шановні друзі! Звісно, Папа придбала більше уваги Івана в деяких спортивних питаннях. Моя мама спробувала навчити мене деякі аспекти життя дружини.



Моє брат і я мав однакові права і обов'язки. Через погану звичку батько часто знеболюється вночі. Але я не можу кинути. Мама дуже хвилювалася про це, але не вдалося відхиляти Папу від своєї димної пристрасті. Допомогло непристойну гумку, ані сільські майстри. На день або два, Дад страждав без нікотину, а потім він повернувся до стола.

Після смерті, речі не пішли. Моя братка була в перший рік, і я просто закінчила вищу школу. Моя мама не мала вибору, але щоб отримати роботу. Звичайно, зарплата була відповідна. Ми намагалися допомогти, але речі не отримали кращого. Моя мама мала серйозну розмову.

Так як мій брат не був жити в домашніх умовах, і я повинен переїхати до хостелу щодня, моя мама вирішила спробувати її удачу за кордоном. Вона була абсолютно не з'єднання або навіть знання мови. Але вона не могла думати про інший спосіб. Для наступної пари років ми були фактично забезпечені житлом від держави. Так питання було актуальним. Чи може ми жити без батьків?



Не було іншого способу, і ситуація була чіткою. Що робити? Не менше мами були деякі особисті заощадження на дощовий день. Вона змогла платити їй шлях, і вона поділилася відпочинком між мною і братом. Від часу ми будемо називати і розповісти мами, як ми робили. Звісно, ми проживали в різних гуртожиток, але ми побачили мій брат майже кожні два місяці. Через рік ці зустрічі стали рідше.

Я одружився в третій рік. Я маю власну сім'ю. Я почав жити з чоловіком і батьками. На щастя, трикімнатні квартири допускаються, щоб побачити свій батько-в-право і мати-в-право не так часто. Але, ви знаєте, що хтось інший будинок є чужим. Я також провів багато часу в офісі.

Мій брат жив з дівчиною в цивільному шлюбі. Попри те, що він сказав всім. Вони зустрілися у своєму свіжому році і залишили гуртожитку, щоб вони зрозуміли, що вони були серйозними. вона гарна дівчина, я говорив її кілька разів. В принципі ми можемо сказати, що ми вже почали жити дорослим життям, коли всі на власній. Так мій мама ніколи не може йти в будь-яку точку і просто залишитися додому.



Я був вагітним, мій мама оголосив мені і мій брат, який вирішив повернути. Квитки вже придбані, тому чекайте, дорогі діти. З готелями та історіями про життя в іншій країні. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Я не буду боятися вас з інформацією, яку мама купила нас пучок одягу і речей, які вона сподобалося. Ми відсвяткували в нашій старій квартирі, виховавши орендарів. Ми зробили ремонт, тому все було вгорі. Не запрошували гостей і вирішили зробити це пізніше. Присутність одного додаткового, навіть мого чоловіка, буде неналежним.

І це була гарна ідея, бо він не бачив мій сльоз. І я дуже багато з почуттям несправедливості. Це те, що гроші мій мама зробив протягом багатьох років, вона вирішила дати моїм старшим братам. Логіка була в тому, що я вже одружений і мав будинок. Навіть з батьками чоловіка. Але я не жити в натовпі місця. Це хороший, чистий будинок.



Моя братка ховається в орендованому будинку з його «другою дружиною». Він сплачує гроші на дивний місяць. У зв'язку з цим, його сім'я не може рости і рухатися вперед. Я знаходився з нами. Саме тому мій брат погоджується з ним. Він сказав, що він не повинен прийняти будь-який матеріал від мене як чоловіка.

І тепер мій мати погане мені, як це. А що таке вираз любові? На мій ярмарок зауважити, що гроші можна розділити однаково, вона відмовилася. Таке рішення не принесе нікому. Все буде залишатися в своєму місці і виходить, що вона була роками її життя без причин. І мій чоловік ще встигнути заробити нову квартиру.



Говорячи чоловіка. У нас також було непорозуміння з ним. Він відродив мене для моєї реакції і сліз. Поки він ніколи не думав, що це було погано для мене, щоб поділитися квартиру з батьками. Його мати може приготувати щось і очистити його вгору. Я не сказав нікому, що я в положенні ще.

Я не знаю, якщо я збираюся сказати вам це або чекати, поки не всі емоції. З одного боку, мама, ймовірно, змінює її розум, щоб позбавити вагітну дочку і, можливо, гроші на квартиру все ще йдуть до мене. Але тепер я думаю, що я дійсно не потребує окремої квартири. Обов'язково не потрібно ремонтувати. І господиня мене, що гріх приховати, щоб самому собі.



Що робити, адже питання досить серйозне. Я не хочу боляче вани, я люблю його дуже багато. Але немає способу, що ви можете дозволити його. Моя людина і я буду в сім'ї. Я в цей день. Що робити, я не маю ідеї. Якщо хто-небудь може допомогти, дозвольте їм сказати, що це правильно. Я не можу вирішити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное