За сім місяців я дала батькам половину заробітної плати, і я живу в дефакто бідності.

Чи можна викликати нормальну ситуацію, в якій по догляду за дитиною? Чи не хворіли старі люди з доброчесними пансіонатами. Не вимкнено людей, які потребують допомоги і догляду. Ординарні дорослі, які, здається, піклуються про себе. Але якщо мама і тато вимагають щось, як їх можна відмовитися?



Кожна сім'я має свої правила, і ми не маємо морального права критикувати погляди інших людей на життя. Ще одне, що ми можемо навіть обговорити деякі моменти між нами. Зчитувач запросив нас зробити це самостійно. Допомогти її вирішувати етичні дилеми разом.

Як тільки дитина в сім'ї, я впевнено можу сказати, що я знаю, що гіперпротекція. З раннього віку батьки використовуються для лікування мене, як написаний torpedo. Моя мама була постійно нервовою і доставлена її емоції до батька. І Дад був легко підніматися, тому було багато проблем з цим. Дуже особливе життя і молодь.

У дитячому садку, як і кожен інший, я просто почав розвивати соціальні навички. Я був більшим, ніж решта дітей, тому це не дивно, що вони звикли до мене. Так, я пам'ятаю ті часи, і так, молоді діти можуть бути надзвичайно сердитися. Не писати мене в коментарях, що я просто придумав щось, це дійсно є.



Навігація Одного разу мій батько прийшов, щоб забрати мене з дитячого садка, але виявилося, що він прибув рано. І сталося побачити дівчину в мій гурт кидати на мене іграшки. Я сидю десь від інших дітей. Тоді Дад сердився, потіла в дівчину і швидко забрав мене додому. Через тиждень я пішов в інший садок.

У школі теж були проблеми, коли моя мама прийшла і загинула в її горлі, з вчителями про свою академічну виставу. У мене був середній рівень знань. Я сказав, що мій мама про це. Але не було, якби червона віва з'явилася до очей, і її спосіб і почуття такти здавалося випаровувати. Я був сором'язливим і вчителям тільки збочений, коли вони побачили мене наступного дня.

На нормальних днів мій мама і тато були дуже теплі для мене. Виконав будь-який запит. Іноді я зрозумів, що як дівчина я запитав занадто багато. А якщо батьки не хочуть бачити його і підтримували мене у всьому. Так я провів два місяці в класі латинського танцю. Я пішов до моделювання занять на тиждень до того, як я визнав, що я дивився смішно перед іншими дівчатами. Я провів місяць на дієті Кремля.



У той час, коли батьки підтримали мене, вони не просять пояснення. Ми допоможемо вам. Не хвилюйтеся. Я намагався не перехрестити лінію, тому що я знав своїх батьків не мільйонерів або майстрах. Я не забуваю, і я повинен заспокоїти себе.

Я не одружений. Я працюю менеджером в офісі, як правило, бути повним і, звичайно, у мене є кішка. Це не те, що я скаржаю, є перспективи, але це життя не те, що я мріяв про дитину. Я живу окремо від батьків і вистачить грошей на оренду квартири. Але почати економію для особистого житла, з питання.

313262

Тим не менш, мама і тато в своїх 60-х роках вирішили переїхати з міста до країни. Продається наша квартира і купила гарний цегляний будинок. Добре, це добре. Сама коробка, без сумніву, якісно виконана. Але не було виконано роботи всередині. В короткий час немає ремонту або навіть меблів. Так мій батьки вирішили на останню хвилину, щоб піти на мій дядько залишитися з ним.

Ми дядько живемо в сусідньому селищі і має безліч номерів. Але ви повинні зробити щось з будинком, який ви придбали, і батьки не мають грошей. Так вони підхопили мене до своєї ідеї. Я дочка. Що все своє життя вони зберігають мене безпечно, як яблуко очей і нічого не відмовляють. Так тепер це мій поворот. Тим не менш, фінансова допомога «малих» до вирішення ситуації з їх майном.

р.

Незважаючи на те, що мій тато ще працює, і мій мама має вищу пенсію, я повинен дати половину заробітної плати, щоб ремонтувати цей будинок, просто не стояти ще. Для того, щоб вставити мої п'ять центів, потрібно оплатити щось, купити матеріали, навіть приїхати в людину іноді. Я роблю це тільки для морального задоволення. Я не розумію тему ремонту.

Що я пішов з платежів, я живу. Досить годувати кота, самостійно і орендувати. Молода і красива мільйонера навколо мене з якоїсь причини не лікує, тому ніхто не зіпсує мене подарунки довго. І через сім місяців цього режиму я зрозумів, що я міг незабаром розбити психічно. Я дівчина. Хочу купити нові речі, виходити з друзями, піти на дати.

А замість того, як я перерахував гроші щомісяця до дорогих батьківських змів. І просто так ви знаєте, що немає навіть половини виконаних робіт. Моє нерви на лінії. Я розумію, що мій мама і да дав мені щасливий дитинства і молоді. Я раджу їх багато. Але в даний момент я на межі, щоб дати все, змінити мій телефон і жити, як я зробив перед усім цим непотрібним. Що таке неспроможність, чому міські мешканці в старій віковій країні тягнеться в землю? Що робить томати в супермаркеті гірше?



З У мене є кілька друзів, досить знайомих і колег на роботі, я просто не маю на зв'язку. Може бути, люди в Інтернеті зацікавляться своєю історією. І що пекло, вони допоможуть мені зрозуміти це. Чи варто тримати тягнути цей ремінь незалежно від того, що? А я маю право сказати, що я вже дорослий, і я маю власний життя, який я не хочу витрачати на своїх батьків «ваги». Чи можу я стати траєктором після цього?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное