Це завжди цікаво, чому дівчата люблять чоловіків старше, дослідження показали

Перші літні шкільні канікули в житті. Я прокинувся і бачу на протилежній стіні відтворення картинки, що зображують весілля, і стоячи перед священиком чоловіка старше дівчини. вона наречена, я розумію. Багаторічна. Добре, як дідусь старше мене. Я розумію, що я відчуваю себе шкода, щоб сльози наречену і сумний молодий чоловік стоячи за нею руки перетнули на грудях. Здається, що він допомагає собі не ставити.



Людина старша, ніж дівчина, а потім поглинає увагу ненависної сукні. Розкішна спідниця в підлозі, виготовлена з розкішної тканини, зливається в срібла і золото, покриває тонку талію покірної і дуже сумної фігури. Прикріплений вапняним щітковим флердоранею означає чистоту молоді (роз’яснення грандмату). І - дух оселився - мережива на рукавах і вівці! Як? Яким був художник, здатний передати свою тонкість, легкість, прозорість за допомогою важкої та не прозорої фарби?

Для того, щоб привернути увагу. І сходжу на стіл, вкриту зеленою оксамитовою скатертини. Я прочитав під розмноженням: Василь Пукірьов «Особливе шлюб»



Я був захоплений образом сумної містичної атмосфери. Хто стара леді в весільній сукні стоїть поруч з священиком? Чому він темний, темний, і весь світ дається молодим нареченим, який наречений на своє весілля? Хто такий молодий чоловік, який дивиться з гіркотою?

І я уявляв долю персонажів Пукіревського шедевра, намагаючись зберегти юна героїня від радісного життя з такою непристойною старою людиною. З народних пісень, доводять і довели, літературні твори, історичні факти, можна зробити висновок, що є багато проблем в нерівних шлюбах. І ті ситуації, як один з зображених у живописі Пукірєва досить часто. Але в стародавні дні почуття любові в шлюбі не завжди враховано, шлюб був надана, нерідко силою.

Навіть сьогодні, шлюби, в яких чоловік набагато старше, ніж жінка. Коли модель Lina Nilsson була 20, вона сказала, що вона повністю втратила голову від відомого дизайнера моди Роберто Cavalli. І різниця 47 років не зупинилася пара.

Молодий Oona O'Neill одружений Charlie Chaplin, незважаючи на невідповідність багатьох в середовищі любителів і того, що її чоловік був старшим 36 років. У парі розглядали свою спілку щасливими. В цьому шлюбі народилися і вирощені у шлюбі.



Впевнений, що ви знаєте складну історію Михайла Дугласа і Катерини Зета-Джонса і як вони разом зуміли впоратися з нервовою поломкою Катерини і практично невиліковним недугою Михайла.

І серед людей, які не відомі, такі союзи не так рідкісні. Незважаючи на те, що зв'язки між людьми знаходяться в зоні свого особистого простору, завжди досить цікаві і готові говорити про причини і мотиви нерівних шлюбів. Особливо, коли один чоловік більш заможливий, ніж інший.



Тут говорять про поціновувачів справи серця, як правило, непристойні: мотив великий гроші. Це може пояснити деякі шлюби. Але частіше, ніж не, дівчата мотивуються іншими факторами.

І так як багато людей дивляться, чому дівчата приваблюють до старших чоловіків, ЩоYourPrise опитували понад 100 тисяч перших датників молодих жінок з старшими чоловіками. Вчені показали причини, чому багато дівчат, як правило, будувати відносини і почати сім'ю з ким-небудь старшим, ніж самі. Багато відповідей були схожі.

1990Р. 2199Р.

Ось кілька найбільш типових: «Життєвий досвід робить їх більш стійкими емоційно, стійкими і прихильними до того, що вони хочуть», «Такі (не всі, але багато) лікують вас повагою, спілкуючись з вами, дізнайтесь, як слухати і почути тебе, поділитися з вами», «Такі чоловіки більш обізнані, мають чіткі життєві цілі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Вони зазвичай більш самостійні, незалежно. й

Людина старша, ніж дівчина: причини стійкості. Натюрморт. Домінантка. Це те, що найчастіше приваблює дівчат і молодих жінок у чоловіків старше себе. Не банківський рахунок.
У той же час більшість респондентів віддають перевагу віковій відстані між партнерами не більше десяти років. Найпоширеніший номер 6. Чому не 5 або 7?



Я не розумію. Брендон Wade, CEO сайту, сказав: Жінки, як правило, виростають до чоловіків. З цієї причини більшість жінок не люблять знайомства однолітків або чоловіків молодше, ніж самі. й

Я пам'ятаю, що в 2019 році відомий танцюрист і хореограф Григорій Чапкіс (89 років) в одному з останніх інтерв'ю поділився секретом щастя: «Ново я жив з жінкою, яка, сподіваюся, буде з собою до останнього дня». Вона приймає мене для того, хто я. вона 38 років і вона допомагає мені жити, дає мені підвищити. Я хочу подбати про кого-небудь, зробіть сюрпризи.

Він більше не на землі. Але є загадкова жінка, яка тримається в серці, сподіваємось, вдячна радість за час, коли вона прожила разом. Ви погоджуєтесь?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное