Я прийшов, щоб відвідати мій онук, але я заморожився на дверцятах, слухаючи, що він сказав мені.

Як це сталося, що звичайний бабуся-grandmother Чи є це призведе до порушених відносин сім'ї? Крім того, онука дуже молодий, і він просто не може викладати ніяких спеціальних секретів? Зрозуміло, в житті такі дива трапляються всюди. Ви не знаєте?



Ця історія стала звичайною жінкою, мешканцем великого міста. Це приємно, що вона хотіла поділитися з нами. Мені здається, що в певній мірі це навіть неруйнівний. У будь-якому випадку, краще дізнатися від помилок інших, ніж у себе. Ми радимо Вам познайомитися з нами, думати і зробити деякі особисті висновки для себе. Дуже корисний для саморозвитку.

Хоча я недавно був 63, я відчуваю краще, ніж я зробив 20 років тому. Це те, що це означає, щоб витягнути себе разом і почати харчуватися прямо. Я раджу всім, що завжди є час для здорового способу життя. Але це не моя історія. Я хочу розповісти вам про ситуацію, що сталося мені і сина.



Моє батьківство дав мені гарне ім'я любові. Для чого я ще дуже вдячний. Він був раніше, коли я був дівчина, я був ревнощами моїх однолітків. І тепер має певну чарівність і особливу неспроможність. Не менше в очах. І чоловіки завжди розмиті в ніжному посміху, коли вони чують назву жінки, що стоять перед ними.

На жаль, мій чоловік залишив нам 17 років тому. Я підняв мій єдиний син. Через це я почав мати стрес, ожиріння, неприємні звички. Але тепер це над. Володія виросла гідного чоловіка, одруженого, і він мав сина, який зараз 4 роки. Я люблю мій онук дуже багато, я часто прийшов до нього з гостями, і він завжди радує мене.



Але мій дочок не схожий на мене. Я лікую її з повагою. Але вона не може бути здоровою критикою. Розкажіть. Справа в тому, що перед пологами вона була, як сказати, трохи слива. Що можна зробити тут? Але після народження Ліза, якось повністю починала себе. Всі вони побачили, але вони не хочуть сказати правду.

Я не використовую для розтоплення. Тому, від часу вона порадувала її дочку-в-правом, щоб поліпшити здоров'я, очищати її тіло і, нарешті, відчувати полегшення. Це все. Але вона, ймовірно, взяла її занадто особисто і думав, що я якось хотів приниження її, опустив її перед сина. Ну, що якщо ви зустрічаєте окремо, тільки два, вона не мала бажання?



У будь-якому випадку, гроші, які я приніс сина один раз на місяць, вона не відмовилася. Я допомагав родині з орендою, бо вони не змогли впоратися самостійно: мій онук народився в поганому здоров'ї і мав би купити дорогі лікарські засоби, проконсультуватися з хорошими лікарями. Я не хочу залишитися. Дуже добре, щоб мати деякі заощадження на дощовий день.

І в принципі все буде йти на звичайному, якщо не на випадок. Я пішов до мого онука. Я купив його деякі фрукти, деякі іграшки. Я пішов до дверей, послухав сина, сказав hello до моєї дочки-в-прави. Так само вирішили зняти куртку, коли мій онук прийшов біг і почав послухати мене з радісними криками, зателефонувавши мені жінці Anybody.



Я дуже люблю свою назву. Я вважаю себе грандіозною, тому що у мене є онука. Але не внутрішнє саморобство. Так само, коли ваші нефрики викличуть, але не діти в наступному будинку. Ви знаєте? Все там. Хто може навчити дитину таким чином? Я шукав сина і мій дочка-в-праві, нульова реакція. Вона кинула, давала мені можливість апологізувати і повісити її. Але це все для нічого. Сила.

Тоді я просто залишила подарунки онука на полиці біля дзеркала, відкривали двері і виїхали ззовні. Тексти пісень, а це означає: Ніхто не зловив мене, ніхто не намагався зупинити мене. Так, на нозі і повільно, я пішов до дому. Увечері мій син назвав і попросив мене те, що це було і чому я мав цю реакцію. Його реакція на мої відповіді була тільки сміхом і жартами. Просто його стиль. Я запитав його, чому я, як вирощена жінка, був відхилений дитиною.



Я не маю ніяких скарг про дитину. Моя онука, як літмус тест в цій ситуації. Він сказав, що його батько або мати сказав йому про мене. Я впевнений, що мій син не зателефонує мені жінку або бабуся. Це занадто жіночний. Яка помста, чесна, дешева. Син захищає і захищає дружину. Я не чую, що її лікування. У онуку необхідно подивитися мультфільми.

Я, мультфільми. У будь-якому випадку, я не бачив їх протягом двох тижнів. Я пропустив мій онук і я хочу бачити його рости і рости сильніше. Але це «баба» за свою владу. Залишилося тільки одна трубка: скоро вам доведеться знову оплачувати квартиру. І я не знаю, що це. Нехай вони вирішили, що робити зараз.



Далі це буде дрібно. Ліза не схожа на мої поради? Я не скажу іншим словом до неї. Я купую мій онук свіжі фрукти і я буду замовити її торт. Ви вітаєте. Ми побачимо, хто правий, і хто правий. Або її внутрішня бажання заповнювати живіт. Час буде судити. І жінки, на жаль, не встигають з часом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное