Коли мій мама-в-завжився за кордоном, вона обіцяє мені щось, але через 15 років все раптом змінилося.

Що? мама Ви знаєте? Допомагаємо при необхідності. Що ще можна очікувати від старшої особи? Деякі люди, як правило, кажуть, що нам не потрібна допомога, спасибі, просто, мати, не заважати. І все це, як сім'я жив, і продовжується.



Однак не всі згодні з цим підходом. Деякі дочки-в-завдяки не подобаються, якщо мати чоловіка, наприклад, погоджується допомогти дітям. Або, скажемо, принесіть їжу. Ну, приїжджайте, сім'ї. Чому не допомагає родині сина? Кожен бачить свої права та обов’язки по-різному. Чому варто засвоюватися?

З дитинства мій батько завжди навчив мене тримати своє слово іншим. Я, його дочка, дізнався цей урок добре. Я не хочу, щоб вирватися, але один з моїх улюблених рис про себе чесно. Так буває так, що я запитую інших людей, щоб бути якомога швидше відвертим. Немає нічого, що я можу зробити про це, освіту.

Ми не розуміли мої принципи. Він думав, що завжди можна вести переговори. Чи не сказати, якщо, звичайно, це принесе користь. Акуратно, він мав власний виховання. Але після того, як я бачив, що вона повільно почала міняти. Я люблю його для цього. З того, як мій чоловік прийшов, щоб зустріти мене, незалежно від того, що він, безумовно, любить мене.

Р

Тексти пісень, а це означає: Давайте мені сказати вам трохи про його виховання. Детальніше спеціально, вчитель. Зустріч Ліна Федорівна. Моя мама-в-одному. Дуже розумна жінка, поліглот. Я проїду по всьому світу. Так багато місць, які вона була і завжди має щось сказати. Дуже хороший супутник і любляча мати. До речі, вона наполягала, що Сергій стає архітектором. Я бачив потенціал у ранньому дитинстві.

Тим не менш, Lina Fedorovna має один великий недолік: вона абсолютно не знає значення її слів. І це, на жаль, призвело до ситуації, що вона не схожа на дуже багато. Але я говорю про це пізніше.

15 років тому, можливо, трохи більше, мій мама-в-право пішов на роботу за кордоном. Вона була найнята як перекладач і з радістю прийнята. Її роботодавець, якийсь старик, не зажадав гроші, і завжди давайте його назустріч, якщо вона дійсно потрібна. Вони мали зв'язок довіри, і я підозрю, що це була романтика.



Неважливо. Я побачила її вперше на мій день весілля. Вона здалася трохи жаба, але дуже живою. Вона сміхалася і жартувала багато, але вона завжди перейшла на іншу тему, якщо вона побачила, що хтось у відвідуванні не зберігся з нею. Вона була досить холодною до сина. Коли вони говорили, вони не відчувають своєї ніжності матері. На урочистій частині не були сльози. Ви можете побачити все: міцна жінка з власними поглядами на життя.

Кілька днів до її наступного вильоту, вона запитала нам дуже багато, щоб піклуватися про її матір, серожина бабуся. Стара жінка була глухою в одному вусі, але вона зберегла її дух. Моя мама любила її дуже багато і боявся, що вони ніколи не побачать її знову в майбутньому. Вона таємно пообіцяла нам її бабуся, якщо ми можемо надати їй гідний старий вік. Тим не менш, що у нас немає дітей.

Природно, ми домовилися. Але, вірити мене, не про квартиру. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І вона не запитала багато. Сісти на лавці з іншими однолітками і дивляться навколо. бесіда не особливо підтримує, але, тим не менш, є в команді.

р.

Я був дуже сумним, коли вона залишила нас. Ми сплачуємо за всі ритуальні обряди. Моя мати-в-право сказав, що вона була шкода, але вона не може прийти прямо зараз. Багато роботи і бос не хоче йти. Дякую за роботу, і це все. Я був вагітним, і я не був до нього, щоб бути чесним. Перша вагітність, ви знаєте.

Через кілька місяців після проходження всіх сортів тестів і тестів, виявилося, що я збираюся мати близнюки. З одного боку, серра. Дуже задоволена. Але, маючи таким чином, подивившись на ситуації, ви усвідомите, що полога обов'язково складна. І це удар до сімейного бюджету, двічі відповідальність. І найголовніше, живий простір. Наша квартира буде дуже мало для нас.

Я вирішив поговорити з чоловіком, нагадуючи йому обіцянку моєї матері. Сергій погодився з мною, але запитав перенести цю розмову пізніше. І ми не поспішаємо. До тих пір, поки діти ще маленькі, нам не потрібно великої площі. Але коли вони ростуть, звичайно. Рух необхідно.

, м. Київ

На мій великий радість, народження було дуже легко. Лікарі навіть оцінили мене за мій терпіння і стриманість. Але я можу я пам'ятаю майже нічого. Це, ймовірно, для кращих, хоча. Сергій пішов в режим м'якості, все привезли з магазину нескінченних подушок, сумішей, одягу для немовлят та інших речей. Він навіть хотів назвати маму рано, але не потрібно. Вона подзвонила нам першим.

На телефоні Ліна Федорівна коротко привітала нас з нашими онуками і побажали нам щастя і любов. А потім подарував нам велику новину. Побачити, що вона вирішила одружитися. І не для кого, але для сина його боса, зараз колишнього. Виявляється, що вони приховали свої почуття протягом тривалого часу, але зараз нічого не зупиняється. Хто піклується, якщо всі роки любові покірні?



І ще одне. Вони збираються жити тут. Вона втомлюється назад і вперед. Колишня квартира його матері-в-право вирішила продати, щоб підготувати свій житловий простір для їх прибуття з кімнатою. Так, вона пам'ятає її обіцянку, але через обставини вона вирішила зробити щось інше.

Так вона принесла мені кулон і пара справжніх арабських золоті сережки. Seryozha отримає хороший годинник, купивши десь ще. Бабця дарує близнюки $1,000 за два. Ці гроші можна внести в банківський рахунок, а потім, 18-річчю, це буде дуже гарна сума. Добре, що в теорії.

Як я сказав, що я лежаю і гіпокризію. Я відразу зрозумів, що мій мама-в-одному не пішло, тому не варто очікувати будь-якої квартири з Сергієм. Ви повинні покладатися на власну міцність. Так я просто вішала мовчки. Увечері того ж дня, після обговорення все з чоловіком, ми, без скандалу, прийшли до загальної думки.



Ми вирішили прийняти те, що Ліна Федорівна вже не існує. Мій чоловік підтримав своє рішення і сказав, що він блокує його номер телефону. Це рішення дав мені моральне задоволення, але одне, що я знаю напевно. Люди, які не можуть відповісти на їхні слова, особливо перед їхнім сином і дідівцями, повинні бути видалені з життя. Ніщо не дасть нікому. Я знаю, що це право зробити. Тим не менш, я, як правило, думаю, що ця новина не згасить її в будь-який спосіб, але, навпаки, буде тільки радувати її.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное