Багатий Сватя поставив свої умови перед весіллям дітей, і я знайшов себе в відчайдушній ситуації.

Незалежна діяльність людини Це основа індивідуального розвитку і самовизначення. «Що я працюю, тому я заробив.» Ця формула не завжди працює. класичний жорсткий працівник може працювати в трьох зсувах і отримати копійку. І творча лаза поламає джекпот.



Через таку соціальну нерівність нерідко виникають побутові непорозуміння. Не зрозуміло до старшого покоління, чому їхні діти не хочуть працювати своїми руками. І молодше покоління, в свою чергу, все частіше перетворюється в неприпустимість немовлят. Чому це? У зв'язку з тим, що ці дні робота надходить нерівномірно.

Мій чоловік, Царство небесного, був дуже розумний, чесний і працьовитий чоловік. На жаль, він пішов з нами 14 років тому. З тих пір, коли наша сім'я була в нагоді. Ігор провів гарну посаду у міській раді, був дуже поважним людиною в своїй посаді. Для цього навіть під час свого життя наш стан виділив йому трикімнатну квартиру в гарному районі.

Ми ще живемо в квартирі. Я маю на увазі себе і мої дві дочки, Оксана і Маша. На жаль, не вдалося знайти роботу. Коли я був молодий, я тільки зумів закінчити вищу школу, і там не було достатньо бюджетних місць для вищої освіти. А потім я зустрів свого майбутнього чоловіка, щоб не встигнути дізнатися хорошу професію.



Я був юридичним шляхом для фінансової підтримки. Ось де ми проживали. А колишня знайомства чоловіка кладуть мене в офісі, а фінансово було простіше. Я поважаю чоловіків, які цінують стару дружбу. Я не думав про те, що я не думав.

Це, мій дочка вирощена, і очевидно, вони дружать. Оксани вирішили одружитися. Я бачив свого хлопця кілька разів і він здавалося, як досить хороший хлопець. Стоматолог з перспективою становлення лікаря. Мапа Я не розумію деякі проблеми світу, але це завжди дуже дорого, щоб вилікувати зуби. Так мені дуже сподобалося цей варіант.

до 1 2 3 4 5+

Пілінги Головне завдання, але знову, були проблеми. Найголовніше з них – Галина Миколаївна, моя смита. Особлива жінка з особливим характером. Вона прийшла з сільської сім'ї і через брак грошей в деякій точці вирішив піти за кордоном на роботу. На жаль, вона пощастила, щоб поспілкуватися десь в хорошому місці, і після 16 або 17 років вона прийшла додому з грошима. Я інвестував в бізнес і тепер відчував себе дуже добре.

Але через те, що в один раз вона мала можливість зануритися, тепер вона лікувала всіх навколо з нерозкрученим гордістю і контемптом. Не менше я думав так багато. Ми зустрілися з Галина в кафе, щоб обговорити всі питання, пов'язані з весіллям. І я розповім, що жінка може відштовхувати морально і знайти прибуток краще, ніж будь-який чоловік. Просто довіряю мене.

590382

Починався співрозмовник з розумінням фінансової ситуації нашої родини. І в цьому плані я погоджуюсь платити за розкішне весілля в кращому ресторані в місті. Їжа, напої, шоу, все це буде на стороні кімнати, і не проблема для нас. Але молоді люди будуть жити кудись. І простір повинен бути рясним. Після всього, в рік або два діти підуть, і жити в тісній сім'ї найгірше, що може бути.

Тож запрошує мене зустріти щастя моєї дочки. Я хочу обміняти квартиру, де я живу, і що я отримав від мого чоловіка. Я даю її дочку і її фантастика, і мій мати-в-право знаходить найкращий варіант вона може. Або я продаю цю квартиру на свій розсуд, і я позбавляю гроші.

доб. 3

Звичайно, через те, що її сторона розрахована на весілля, і вона також має подарунок молодим, вона не сплачує повну ціну за свою квартиру. Але вона сказала, що це буде хороший компроміс для всіх нас. Так в будь-якому випадку, Маша і я, мій молодий дочка, втратити наші будинки.

Я не хочу залишити кохану квартиру, яку я успадкував від мого чоловіка. Я не платив за це весь час, просто перемістити зараз. Маша і я люблю це, площа хороша, інфраструктура. Я розумію, що ми неодмінно зможемо обміняти його на хорошу «дву» вигідну оплату. Але це не буде таким же. Але що якщо Сватя не погоджується на щось інше, і Оксана вже просить мене зробити справу?



Я навіть отримав враження про те, що ця Галина Миколаївна принципово охопила свою власність, щоб її син міг жити в ній як поширений в королівському замку. В іншому випадку я не бачу причину такого принципу. Але в будь-якому випадку, щось має бути прийнято. Я не готовий. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. У будь-якому випадку моє рішення призведе до сильного невдоволення однієї з дочок. Я не хочу, щоб.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное