Юлія Висоцька отримала на зв’язку після того, як всі вершники відповіли капелюшки, вона продовжить варити

Недавній, кожен сказав, що Юлія Висоцька не варить. Відомий кулінарний шоу «Земля на дому» піддав страшній критики. А сама актриса називається майже козак у світі їжі.



Звісно, хвиля капелюха не могла, але падати на соцмережах ветера. Якщо ви працюєте над проектом протягом багатьох років і ви отримаєте цю відповідь. Але Висоцька вирішила відповісти на всі детрактори. Що відбулося, читайте далі в статті.

Юлія Висоцька не знає, як приготувати ще недавно, весь інтернет став на вухах. Багато хто почав слухати старі видання Eating на дому. І вийшов, що Юлія Висоцька не знає, як варити. Чи вірно це до вас. Після того, як багато господиня дійсно навчалися з шоу актриса корисний кулінарний життя хакі і поради.

Тим не менш, гріхи Висоцької досить. Що неправильно з популярною телепрограмою про їжу, я написав раніше. Ви можете прочитати кулінарні шедеври Юлії в статті за посиланням.



Юліявисоцька Звісно, Висоцька не може допомогти дізнаватися про те, що говорять про неї в Інтернеті. Я думаю, що вона отримала відгуки про відео та повідомлення на основі її невдалих рецептів. У таких випадках знаменитості діють по-різному. Хтось просто пропускає все, і хто стоїть за себе. Але що зробив Юлію?

Акторка, розміщена у своєму обліковому записі Instagram, не найуспішніший selfie та підписала його: «Похід на». Не потрібно йти до фортунної казки: Висоцька, ймовірно, хотіла показати, що вона не дбала про капелюх. Вона зробила свою роботу і продовжить це зробити.



Тут, наприклад, з теплою та теплою, вона представила рецепт для різотто. Вона схожа на те, що ведучий намагається відмовитися від помилок його минулого шляхом приготування нормальної закусочної страви. Крім того, вона підкреслює, що цибуля для рису не повинна опікуватися. Для цього Юлія, як завжди, використовує її коронне поєднання вершкового масла і оливкового масла.

Незважаючи на дуже скромну реакцію Висоцька в Мережі, другий день вона розмістила ще одну фото. Готель знаходиться в декількох кроках від аеропорту. Захоплення говорить багато: "Що я взяв волосся і перетягніть його." Не завжди можливо бути там, де ви хочете бути, але завжди можете пересуватися з одного місця в інше і перервати. й



Юлії, відомий режисер Андрій Кончаловський, неодноразово сказав, що дружина воліє пройти через складні періоди за кордоном. Тож не дивно, що акторка вирішила відступати і залишити країну. Зміни декорації завжди добре!



Я повинен сказати, що телеведучий отримав величезну підтримку. Юлія дуже люба. Наприклад, один з коментарів за останній пост актора: «Ви не можете вірити мене, але я почав шукати рецепти кілька років тому, коли Googled рецепти сирники». Я намагався знайти рецепт схожий на мій бабуся. Вона мала їх з такою смачною скоринкою, витікаючи трохи. Тексти пісень, а це означає: І це було тільки в рецепті, які я розумію, як вона зробила їх!

1 990 Р

Юліявисоцька Що це таке! Навіть найгірший рецепт для когось може бути скарбом. Не дивно, що для кожного товару є купець. Тож не дивно, що робота Висоцької ще захоплюється так багато людей.

Що ви думаєте про Юлію та її кулінарне шоу? Наскільки дивитися це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное