Конфесія жінки, яку чоловік пішов на війну

Вважається, що Згода Заспокійливий. Після того, як вона стає якось простіше, виникає відчуття, що замість розбризованої негативності в житті, миру і спокій повільно повертаються. Кожна релігія в світі вітає такі розкоші. Можливо, це тому, що розуміння проблеми і прийняття його є першими кроками його вирішення.



Постійне пригнічення внутрішнього голосу негативно впливає на психіку і благополуччя. Через це може бути апатія, апатія і навіть дуже погані думки. У більшості випадків це може бути оброблений хорошим ліцензованим психологом. Але навіть при роботі з психологом без щирого визнання не обійтися. Тому деякі люди, замість терапії, звертаються до церкви, друзів, особливими зацікавленими групами. Або просто поділитися прихованою мережею.

Я не знаю, що це визнання принесе мені, але я щиро сподіваюсь, що я буду в змозі запалити душу принаймні трохи. Я дружину солдата. Мені 35 років і мати дитину. Тексти пісень, а це означає: Повірити мене, Я дійсно люблю чоловіка і я дуже хвилююсь про нього. Коли почалася повноцінна інваляція, він добровольці без загиблості. Він сказав, що він повинен захистити свою країну і сім'ю від ворога.



Спочатку я не хочу приймати своє рішення. Я слухав, як я можу. Але він вже вирішив. Персуазія, запити, навіть blackmail - всі Я думав, що я не знаходжу, я пішов, і покинути сина до моєї мами. Я не можу спати, як квітка без сонця. Але реальність була дуже різною. Через тиждень я зрозумів, що я нарешті відчуваю себе набагато краще.

Чому я відчуваю себе краще без чоловіка в будинку? Як це сталося, я дійсно несердний монстр? Він любив мене і навіть там, якось управляється викликати випадково і зацікавити мій син. Я зробив неправильний вибір у відносинах. Я даю себе мовчати про наші проблеми. Що призвело до негативних наслідків. Не для чоловіка, але тільки для себе.

Я намагаюся уточнити природу мого чоловіка. Мій чоловік, Андрій, дуже простий чоловік. До агресії сусідів його життя було поділено на кілька простих частин: сон, робота, сімейні справи. Це його. Немає аспірацій, захоплень, творчих мотивів. Нічого не подобається. Діти завжди на мене, але я теж працюю, і я був відповідальний за сімейний затишок.



Андрій ніколи не спробував розгладити кути. Я не знаю, якщо він той, хто людина або якщо він підняв себе таким чином. Якщо він не схожий на щось, він завжди говорить про це прямо. Суп переповнений або дитина не підстрижена, або посуд погано промивається. І такі претензії можна почути від нього незалежно від дня тижня. Він сказав, що котлети не вдалося на свій день народження!

Але, в його захисті я хочу сказати, що ці зауваження ніколи не привели до будь-якого навмисного скандалу. Він просто робить зауваження, і це, наступний другий він може, наприклад, почати розповісти про смішну історію від роботи. Все всередині мене є поворотом.



А точніше, це на початку наших відносин. Я говорю, намагаючись довести щось. Але що я можу зробити, якщо мій чоловік був правий? І я просто починав тримати емоції і не відпустити їх.

Згодом було роздратування, деякий гнів. У тих рідкісних моментах, коли мій чоловік був на роботі, і дитина була в дитячому садочку або на бабусі, я навіть не міг милувати себе. Я не мав такої звички до. В цілому я відчув, що це питання було набагато більш проблемним, ніж я міг уявити раніше. Але як ми вирішуємо?

Коли я був про обговорення цього з чоловіком, атака на нашу країну почалася. Ви знаєте, що він не піклується. Я нерва. Що робити, що робити?



Але будучи вдома без чоловіка, я зрозумів, що ця проблема відкриває нові можливості для мене. Для лікування нервів, щоб бути трохи в іншій атмосфері, щоб навчитися розуміти себе і сигнали вашого тіла, ваш психічний. Я все ще чекаю чоловіка жити і добре. Подумайте про нього, хвилюючись. Я сподіваюся, що ми можемо говорити про мої думки в майбутньому.

Я сказав мені, що він був настільки спокійним і збалансованим, що він ніколи не зберіг спокійний. Я зроблю коментар, нехай пар, і це, конфлікт опинився для нього. Я дуже схожий на плиту тиску з занадто великим тиском. Так це вже на його межі: подивіться, це буде вибухнути.



Хтось всередині, я досить розумію, що він не той, хто зробив мене приховати емоції. Навпаки я сказав багато разів, що я можу відкрити значення у людей. Але я не можу змінити свою природу. Я все ще сподіваюсь на те, що краще між нами. Я не хочу втратити свою сім'ю, і з якої причини? Я бажав краще, але він вийшов... Виявилося, що це завжди робить.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное