І пішов сестра, і Тамара продовжує сидіти з порожньою скоринкою в руках, думаючи, що робити далі.

Що можна Жанри Інші люди? Зовнішній вигляд, молодь, гроші, особисте життя. Немає нічого, що багаті і кінозірки не приймають крок без наявності досвідченої особистої безпеки. Тим не менш, навіть у світі звичайних людей, цей віце часто зустрічається. Що це може призвести до? На жаль, виникають різні ситуації.



На побутовому рівні, заздрість, найчастіше, просто приховує і не виходить за межі звичайних розмов на кухні. Але деякі особливо аспіранти, готові діяти, беруть ініціативу в руки. Я тут. Вони можуть особливо зіпсувати життя, крадіжку, брехні або щось гірше. Життя, це насправді дуже багатогранне. Так ви повинні бути готові до будь-якого.

Тамара Василіївна проживала і працювала в Іспанії 14 років. Я прийшов додому лише кілька разів, а потім, не більше пари тижнів. Поки гроші не працюють. У неї був чоловік Пйон Миколаївич і два діти: Михайло і Галина. Незважаючи на те, що чоловік наполегливо працював ремісником в магазині, гроші за їх поширену мрію можна зробити тільки за кордоном.

Я мав працювати важко. Незважаючи на те, що Самі Спаніди досить ледачі і не вимагають занадто багато повернення, Тамара ще складна. Що таке місцевий клімат не влаштовує її на всіх. Вона любила зиму і свіже повітря. І в цьому місці постійного тепла буквально смоктати всю енергію з неї. У той час як середній спаніард тихо знежирений м'які напої в систі, жінка здивувала і продовжує працювати.



З часом вона згадала її родині, щоб побачити, як вони робили. Як правило, чоловік відповів, тому що дітям, і було очевидно, за такий тривалий період часу поступово змочується матір'ю. Вони вирощували і робили власне. Ні, звичайно, вони не забули Тамара. Але більшість часу не встигли сказати. Відповіді про погоду та описи вечері останнього дня.

Але Пьотр Миколаївич активно продовжує заохочувати дружину, поділився своїми новинами, зберігали будинок. Він відреставрував свою двокімнатну квартиру так само, як вони бажали. Вирішено всі питання з сусідами, з керуючою компанією, яка тривалий час не дозволяла йому зробити перепланування. У будь-який час я зробив мій кращим.

Але найголовніша мрія пари була їх сильна і красива приватна будинок. Так що вони можуть переходити з дітьми. Зняти квартиру можна за пасивним доходом. Тоді ви не можете хвилюватися про майбутнє. Діти виростуть і з'ясують, як жити. На 54, Тамара зможе розслабитися вдома, ходити, дивитися телевізор і зробити все, що вона хоче.

3101325

Принаймні, що був планом. Більшість грошей вже заробили і відправили її чоловікові. Покупка будинку не складна. Ще одна пара місяців і ви можете, з спокійною совістю, залишити Іспанія і його вічне сонне тепло. Це може бути приємно відпочивати. Але жити і працювати, без подяки. Це досить.

На тижні до повернення, Тамара знову обговорювалася покупка будинку з чоловіком. Хороший мікрорайон, великий макет, багато місця. Сусіди гідні люди. Так все, здавалося б, щоб піти до того, що вони мріяли про так довго і бажали. Але мій чоловік голос був напруженим, і я почув його. Чому виникають проблеми з здоров'ям, роботою, дітьми все правильно?

Але Петро Миколайович заперечував все. З здоров'ям і роботою все добре, Misha і Galia також роблять. Напевно просто Джиттер. Вони не бачили один одного так довго. І тепер це буде океї. Звичайне хвилювання до зустрічі.

3250Р. 3700Р.

Сім'я зустрілася Тамару в аеропорту. Жінка боїться, що діти не визнавали її або лікують її як ненативний. Але незважаючи на те, що вони були дуже щасливими з поверненням матері, і вона була щирою. Не думаю, що він буде виглядати дивним в аеропорту. І ще Тамара Василіївна захотіла це. За кілька годин і вони будуть вдома.

Перший місяць будинку був просто чудовим для Тамара. Вона була відпочивати, витрачаючи багато часу з сім'єю. В цілому вона була щасливою. Не пропустіть Іспанії, і не відчував ностальгію для цієї краси, але гарячої країни. Чоловік П'яти пішов на роботу, діти зайняти навчання, але ввечері всі зібралися і розповіли один одному з останніх новин і як їхній день пройшов.



А тепер через місяць, вдень, без попереднього дзвінка або повідомлення, його молодша сестра Марина прийшла до відвідування Тамара. Не було ніякого спеціального зв'язку між ними, тому особливо дивно, що вона вирішила приїхати, як це. Але немає нічого, тому Тамара може дозволити собі заварити пару чашок чаю. Марина відразу ж подякувала їй і, не слухаючись на відповідь, відразу ж пішла на роботу.

Вона сказала, що восьмий рік у відносинах з чоловіком Тамара. Марина не припинила того, що, власне, вона почала роботу з власним сином. Їх почуття є взаємодією, але Петя все ще не може знайти сміливість, щоб розповісти все. Звичайно, це погано, що їхня родина постраждає від цього. Ви повинні жити для себе, не для інших. Поставте цілі та прагнення першим.



Тамара не мала слів за перші 10 хвилин. Вона не могла вірити, що вона почула. Сестра, коханий чоловік. Але як, чому? Марина відповіла ці питання дуже просто. вона єдина, єдина жінка. Не менше вона була. Він не відхилив увагу жінок і тепла. Крім того, за її словами, Петро не шукав всіх, зокрема. Все відбулося самому.

Марина чесно приймала, що вона завжди була ревнощами того, як все вийшло для сестри. Чоловік, діти. Ваша квартира, ваші перспективи. Звісно, Тамара повинна дати багато цього результату. Але вона сама. А потім, на цих словах Марина опустив її голос, головне, що кожен повинен бути щасливим? Так П'яти щасливий. Дітям молодше і незабаром буде ходити додому. Вони не доглядають, вони навіть не розуміють, чому їхній будинок часто відвідує.

Так, можливо, Тамара, не робіть велику справу з слоном. Просто файл для розлучення. Нехай суд визначає, як розділити вашу власність і просто розсіювати, як кораблі на морі. Я розумію, що ваш гнів до мене, але нічого не змінить. Ви можете зробити себе гірше. Подумайте про те, що краще. З тими словами, Марина зліва. Тамара сидить на дивані з пустою чашкою в руці.



Що ми робимо зараз? Продати все і поділитися? Або боротьба за щастя до кінця? Як ми йдемо назад і починаємо далі? Ці питання прокинулися в голові сумної, втомленої жінки. Як це може стати, що її сестра, без частки алкоголізму, може зайняти своє життя і навіть непристойно? Здавалося б, вітчизняна драма, але для Тамара була справжня трагедія.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное