Вчені провели навчання і розповіли про те, що може відкласти народження дитини

Сучасні жінки все частіше хвилюються: В якому віці вони народжуються? Ці аргументи часто асоціюються з прагненням більшості пар, щоб жити «за себе» і «забудити на ногах». Про свою кар’єру, мрія про переїзд кар’єрних сходів та відкласти народження першої дитини.

Р

Звичайно, ці дні теж є «коротки». Наскільки вони народжують свою справу. У віці до двадцяти років і більше не планують повернутися до цієї теми. Але для самої частини ранньою вагітністю непередбачається. Чим старша жінка, тим більш довго чекала дитину і більш свідомо вона відноситься до народження дитини. Але занадто довго перекласти народження першої дитини ще не рекомендується.

Лікарі вважають найкращий період, до якого віку жінки віддаються - 25 років. Тіло молодше, хронічні захворювання менше і можливість природної запліднення значно вища. Але неважливо, що кажуть лікарі, кожна жінка відрізняється. І дуже важливо, щоб вагітність очікувана, і дитина бажана!



Ще недавно пік родючості серед жінок був у віці 20-25 років, а на ювілейний рік вони зазвичай завершили поповнення сім'ї. У медичній картці вагітної жінки, яка вже 25 років, кладуть позначку - «старонароджений». Це слово, яке ви повинні сказати! Після чого заміняв «старший репродуктивний вік» або просто «заходи» – не краще. Чому писати все на все?



У якому віці у вас є ваша перша дитина сьогодні? Вік жінок в праці став старшим, тому що молоді люди не поспішають мати дітей, і ця тенденція особливо помітна в розвинутих країнах: половина перших у віці 30 років.

Вагітність Основна причина, яка визначає вік народження, Уміння жінки стати вагітними. І часто пізня народження - це примха долі, а не бажання жінки чекати з народженням довгоочікуваної дитини. І, хоча лікарі кажуть, що жіноча родючість знижується з віком, багато людей отримують щастя материнства після 35 років.



Деякі пари (після футилійських спроб породжувати сина або дочку самостійно) санаторію до процедури ІVF. Але є приклади, коли запліднення жінки відбувається природним шляхом, хоча до цього пара діагностувалася безпліддя.

Також буває, що вагітність не виникає з невідомих причин, а потім раптом, коли жінка не сподівається, що дитина з'являється. Зробляючи малюка диво, і це відбувається іноді, повірте мій досвід!



В останні минулі наші жінки також іноді стали матими пізніше, ніж звичайними, але такі випадки були винятком правила, а не звичного. Наприклад, наш родич віддав другу дитину на 45. Її перша дочка загинула захворювання на ранньому дитинстві, і її мама сильно перенесли через трагедії. Але в старшому віці вона знову завагітнала, подарувала сина, підняли онуки і сміливо чекали для великих порід.



Я знаю багато людей, чиї мами народжували після сороку. І ніхто з них не мав синдрому внизу. Я також знаю сім'ї, які стали батьками Сонячної дитини в 20-х і 25-х роках. Я маю на увазі, що за даними вчених, з віком підвищує ризик генетичних аномалій у новонароджених. Як показує практика, є ризики у будь-якому віці, і ніхто не захищений від них сто відсотків.

Кожна жінка вирішує, коли народжувати, і ніхто не має права на заборону її стати матір'ю!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное