Я хотів би зустріти мене, і я дивився, що таке бізнес чоловік бажав від мене.

Якщо ви будете платити. дивнийМи радимо не витрачати більше грошей, ніж ви не боїтеся втратити. Отже, якщо все, не буде драми або навіть трагедії. Давайте банкам великі кредити. Вони мають всі інструменти та інформацію, які вони потребують. І звичайні люди з таких дій тільки сірі передчасно.

Р

По-перше, ви як позичальник не переможете нічого. Проценти від родича не приймаються. По-друге, якщо все йде неправильно, буде дуже важко отримати спину, і навіть інші родичі почнуть судити вас. Поведи мене, це класична реакція в таких випадках. І, по-третє, всі ці муси принести тільки негативний для нервової системи. І лікуючи його дуже важко і дорого. Вони говорять всі захворювання нервів.

Незважаючи на те, що 29 років я відсвяткувати мій день народження двічі на рік. Перший раз на дату я народилася. Другий був, коли він втекнув вогонь. Або ж, моя старша сестра врятувала мене. Займав мені 20 хвилин до приїзду пожежних вантажів. Очевидно, що вони ніколи не мали часу.



Історія Peels насправді досить банально. Я сім-літній гандус, який бачив карамель, виготовлений на телевізорі. Для цього потрібно розтопити цукор в сковороді, довести його до рідкого стану. Моє батьківство не було дому, тому я вирішив експериментувати. Я не хочу цукру, щоб я вирішив чекати в іншому приміщенні. І сміливо відволікав мультфільми, при цьому товстий дим вийшов з пана.

Як ми розповіли пізніше, завіса запалилася спочатку, а потім всю кухню. Починався дим, спалений. Ну, моя сестра повернулася з школи раніше і здійснила мене. Вона діяла як реальний герой.

Мама і тато не кинули мене. Трохи простягання, і це. Але сестра в сім'ї стала справжнім улюбленим. Вона отримала всю увагу. І мій мама завжди нагадував мене про те, що інцидент і завжди в між раджу мене подякувати сестри знову за збереження мене. Навіть через двадцять років. Чи можна ви уявити?

Зростали. Я отримав в сучасну технологію, навчився бути програмістом. Ця професія дала мені можливість добре, щоб відвідати багато місць, побачити велику кількість цікавих країн і людей. На жаль, моя сестра була гірше. Це не мій відмова, вона просто не встигла.

Р

Спочатку вона працювала в спеціальності, потім друг радить її піти в салон краси. Вони сплачували більше і сподобалося роботу. Циліки, нігті, кутикули ... В основному я був щасливий для неї. І тоді вона зустрічала Віктора, з яким вона пізніше займалася.

Я не хотів цього хлопця від початку. Невеликі, скручені очі. На обов'язковій посмішки на обличчі, обрамлена ідеальною щетинкою. Художній, завжди в гарному настрої. Не існує таких людей в реальному житті, якщо ви граєте свою частину. Усе, я був захотівся про моєї сестри, але не хочу душу для цього Віктора. Про це ми говорили.

Я сподівався, що мій мама буде на мій бік. Але вона також приглушена до шармів цього претендента. Коли ми зустрілися, мої родичі лікували мене набагато крутіше, ніж Віктор. Моя мама кладе до мене, ніж мене. Вона сміхалася на своїх жартах, хоча вона не взяла мого гумору.



Пельс Добре, Вітя також був бізнесменом. Я просто штовхав дві кнопки в день. І ось бізнес-меню з знаннями життя і такими знайомствами, що це надихає. Я не можу отримати конкретну відповідь. Нам дуже багато бізнес- діапазону. Іншими словами, не для середнього розуму.

Я був здивований, 3 місяці після весілля, Віктор запросив мене зустрітися з ним. Чому б така зайнята людина потребує регулярного «притиску»? Звичайно, для бізнесу. І не просто, але дуже вигідно. Вам потрібні гроші, щоб отримати. І готівку, як ви знаєте, серйозні бізнесмени ніколи не мають. Якщо хтось не знає.

На користь кілька тисяч вічнозелених. Це не дивно мені, але це не невелика кількість цих днів. Вся родина знає. Моя план була «допомога» сім'ї сестри. І роблять перший депозит в іпотеці, в квартирі своїх снів. Як бачите, прибуток обіцяє бути хорошим.



Але не з’явились протягом місяця або через шість місяців. За цей час я вже мав гроші. Я забув трохи про них, тому що багато роботи припав на голову. Не дуже добре видно мій син. Але після того, як ще 3 місяців я почав мати питання про свої інвестиції.

Це був мій день народження мами на носі. Поки я мав шанс, я хотів би поговорити з Віктором про ситуацію. Але він був першим, щоб взяти підлогу. Я попросив на будь-яку увагу, придумав і пофарбував на кілька хвилин, як добре я був, що допомогло родині в нелегкий момент. І вони вдячні мені за кошти, які, звичайно, будуть повернені при виникненні можливості.

Таким чином, мої гроші вирушили від мого 100 відсотків повернення інвестицій в нормальну борг. Непросто, але в боргі до сестри. Що, звичайно, перетворюється в подарунок. Тим не менш, реакція на цю новину була дуже радою. Мої батьки сильно підтримали мій син-в-право, і мій батько навіть симпатично кинув його на плечі. Я був плутати, що я не був протестом. Він просто захопив очі і посміхнувся, коли Віктор прийшов, щоб змусити руку.





Пілінги
Але в будь-якій ситуації потрібно знайти позитив. Давайте мені втратити ці гроші. Немає, я зроблю більше грошей, я маю нагоду. Вітя є другим сином для батьків, і моя сестра любить його ще більше, ніж раніше. Але в сім'ї зустрічі, і в приватній бесіді мама більше не турбує мене з темою мого минулого протоку. Він не просить або радить мене подякувати сестри за збереження мене на будь-якій можливості. Я зараз безкоштовно. Чи варто багато грошей? Я кажу так. Після того, як я сплатив морально для моєї сестри, що день. Хоча я відчуваю, що спосіб. Чи привели мене до Віктора? Звісно не. Але тепер я не так хвилююсь про нього, бо мій брат. Люди, як він не втратив. Що означає, що вона буде добре.



З днем закінчення? Я думаю так. Не було боляче, крім кишені. Але це сім'я, і фінансові дрібниці повинні бути виданими. Це просто гроші. Я думаю так. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное