Кріплення душі жінки, яка поїхав на добу в відсіку з дуже активною дитиною, в кінці вже погоджено про оплату автомобіля без дітей

Ми всі чули історії про неслухняні діти. Дорослим скаржаться, що вони не можуть бути спокійними, якщо хтось працює на нозі. Особливо в місцях з закритими просторами. Сама справа в цій ситуації не може скаржатись, бо дитина завжди буде захищена – як з моральної сторони, так і з закону.



Особлива згадка повинна бути виконана з випадків, коли ви повинні подорожувати з дітьми в одному поїзді. Навіть страшніше: в одному відсіку. Довга дорога. Ви здавалося б, намагатися бути тактичним. Отримати в ситуації, врятувати нерви самому і іншим. Анотація. Але на другій годині поїздки нервові клітини не стоять і починають активно знищувати себе. Як ви знаєте, вони не можуть бути відновлені.

Два тижні тому, я повинен вийти до сестри поїздом. Дорога довга і я дівчина. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Потрібні платити трохи зверху і не пахнуть будь-які худі шкарпетки. Крім того, я кажу його, коли хлопці і чоловіки набридли на поїзді. На щастя, що велика угода?

р.

Ви оточені незнайомцями. Тепло. Відсутність свіжого повітря. Всі потіні, сердитися і всі забули взяти душ перед поїздкою. Ви знайдете себе десь того ж п'ятого партнера, або навіть два, і ви разом з «завженням» пляшкою щось незрозуміле, тепло і приємно. З усіх цієї грації є тільки два результати: гучні штани або конфлікт з використанням рук і іноді ніг. Чому?

Цей вид романтики завжди зданий розсмоктуванням до мене. Відповідно, я вирішив бути безпечним і прийняти квиток в відділення. Ви можете подивитися фільм з навушниками, слухайте попередньо записану музику. Інтернет, на жаль, не ловить, але можна буде затримувати себе на деякий час. Як мінімум спочатку я думав.

Мій сусід був три люди: старша жінка, її дочка і її онука. Милий кучерявий хлопчик з красивим мідним волоссям. Подорож пообіцяв бути легкою і спокійною. Не можна шукати дві жінки після молодої дитини? Вимкніть їх. Вони просто не роблять.



Все почалося з того, що малюку потрібно трохи, і для цього мати довелося взяти його рукою і взяти його в туалет. Ви можете сказати. Але при поверненні до відділення хлопчик відразу ж давав невеликий пакет соку, після пиття якого знову виникне необхідність. Я не відрахував, скільки разів ця сцена була повторна, але, вірю мене, зневоднення і дефіцит вітаміну не в небезпекі для дитини.

Паралельно збиравшись до туалету, хлопчик навчав новий номер і розірвав, куди він міг. Занадто поганий я був на нижній полиці. Для того, щоб нам було продано іграшки. На жаль, вона була відхилена жінками. І за наступну годину ми насолоджувались роумом Антошенки, який не був куплений динозавр. По-перше, я хотів би зловити мій тітка і купив 10 динозаврів від неї, до тих пір, поки Антошенка закривала.

Тоді час на обід. Вся сім'я м'яко запитала мене, якщо я проти і хотів би приєднатися до них. Вони вивели деякі бари і тихо, не турбуючи всіх, ate. А ти вірив?! Нав. Ні, по суті, у них з'явилася жирна куряча курка, варена і пахне (як вони рожені) яйця і сушений салат. Не без улюбленого соку.

р.

Навіть не запитуючи мій погляд, мій бабуся сати на моїй полиці, щоб мати можливість подивитися на дочку і онуку. І з устами повні вони тримали розмову, як нічого не сталося. Тоді хлопчик почав збивати, що він був нудний. Зважаючи на те, що не було вибору, його мати дав йому телефон. Після того, як 15 хвилин, дорогий гаджет прослився від слабких рук хлопчика і впав на підлогу. Це океї, просто трохи подряпини.

Кричить, кричить, пара ударів до азій Антошенки супроводжувалися дитячим крім і розбризкуванням слини в усіх напрямках. Після 10 хвилин відступили соски, тому що сік знову працював, і вам довелося піти в туалет.

Вечори вечірніх, юних сімей вводять або «поселяють» в наступному відсіку (як це правильно?). А маленький син теж. В першу чергу я думав, що вона була хорошою новиною. Хлопці були введені і відправлені для гри в передпокої. Але незабаром матері Антошенки не змогли витримати таку довгу сепарацію, і запрошували до нашого відділення. Виявляється, що дві діти, які грають разом, можуть зробити шум на три, а іноді чотири. Я не знаю про це до, але тепер я поділю інформацію про неслухняних дітей.



Кінець ночі був відносно тихим. Бабця занурила, іноді мати Антона зіпсувала «наскільки», або заспокоївши дитину, або попросивши його, якщо йому потрібно піти в туалет. Але я спробував спати якомога щільніше і я думаю, що вперше і особливо я зробив це добре.

Я, нарешті, мав піти з ранку. Я вдягнувся спокійно, сказав прощати всіх і висить до станції. Я зацікавлюю ранок, особливо без душу і чашки кави. Тим не менш, в цей час людська гума не турбувала мене на всіх. Я навіть сподобалося. Він був спокійним, середнім. Не гострі високі ноти. Майже люлінг.

Я не хочу сказати вам, як мій сестра зустрів мене, скільки ми не бачили її, і так далі. Я не хочу поділитися цими деталями. Я просто скажу, що подарунок я носила в моїй сумці. Величезна коробка Kinders. Нагрів розтоплюється шоколадом. Я рушила свою нефрику. Звичайний п'ятирічний хлопчик, який дивився на ці шоколадні яйця.



Чи знаєте ви, як діти реагують, коли вони не отримують чого чекати? Вони реагують. жорстокой Але це ще одна історія, яку я сподіваюся поділитися з вами в майбутньому. Виберіть місця на поїзді і не робіть поганих речей. Після того, як працює карма, і хто знає, можливо, вона зловить всіх в невеликому, непровітаному відсіку дросельного вперед поїзда.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное