Я вирішив питання самостійно.

Якщо ви поставили всі соціальні та фінансові питання, що виникли, старшийВони часто лежать у себе. Так, незалежно від того, як вона може звучати, але з віком, як мудрість і короткість можуть приходити до людини. Також зміна характеру. Дуже часто перетворюються на гранати люди, які просто повинні зробити скандал, наприклад, в громадському транспорті.

р.

Ці слова не є нашими, але так говорить наш читач, який зіткнувся з проблемою нормальної співіснування з матір'ю. Жінки не можуть приходити до загального деномінатора, що означає, що вони постійно перебувають у стані конфлікту. Як це було життя? Про це розповість він.

Привіт, я хочу поділитися проблемою. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Вона є літньою жінкою, яка жив і бачив багато. Що ще потрібно? Але ні, амібіції занадто.

Я 47 років, Вірго, розлучення. Надія, моя дочка, навчання, я працюю. Я не думаю, що це специфічне. Але час переходить і все змінюється трохи. Я починав свою дочку. Я не можу контролювати її, як вона була дорослою. І вона не могла принести друзів і друзів до неї - не діти більше, ви знаєте.



Ми обговорювали все і прийшли до висновку, що це питання необхідно вирішити. Я не хочу, щоб боротися тільки дитину, і вона не щаслива про це. Але умови життя і рутальні роблять себе відчували. Я дізнався, що я був одружений. Поведи мене, скромна підлога квартири зробить вас нещастям, незалежно від того, як ви заперечуєте. Навіть зооо тварин мають свої стандарти особистого простору.

Після виявлення себе, Надія розповіла мені, що вона має молодий чоловік, Ванья, який має подібні проблеми. Я маю на увазі, що він ще не пішов з батьків. Він працює, тому він навіть може дозволити собі орендувати квартиру, де два з них будуть щасливі. Але, на їжі і все інше доведеться врятувати, дочка все ще просто отримує вищу освіту.

Я отримав свою аспірацію позитивно. Дійсно, вони починають своє доросле життя. Це такий надихаючий період. Так, і Ванья добре, якщо ви готові надати всю зарплату як для них. Розглянуто, що збуджена аспірація. У мене є доступ до Інтернету і я знаю, що молоді люди дихання. Щоправда, що моя мама є дорогою.



Коли я вирішив, що я був час для мене, щоб перетворити мій мати. Пенсійник, старик. Щодня більше і більше вимагає уваги. Це буде хороший час, якщо я переїхав з нею. Це весело провести дні разом. А ти не один, як найстарші люди. Що таке плюс?

Але вона думала інакше. Після прослуховування всіх моїх аргументів вона відмовилася. Не одружений 20 років. Я зустрілася з чоловіком мій вік. Душа в ньому не щасти, все говорить про те, як він, майстер всіх угод і як він любить його грандіозний. І вважаю йому старика і ліктя.

Не хочу жити в будь-якому місці. Настає пара разів на місяць, а потім повертається. Він каже, що він не може залишатися довго без свого дідусь, і його дочка відхилена, якщо він не в будинку. Так вона і її мама мають шкільний отвір. І це на тлі того, що моя дочка знайшла хлопця, який, навпаки, готовий зануритися в сімейне життя.

1614069

Пілінги Якщо мама йде за принципом, то буде я. Ви знаєте, що це свого роду людини, яка може руйнувати будь-який настрій. Довести до себе щось. Я не знаю. У трамваї вона буде стояти над студентом, щоб дати їй шлях, хоча є багато вільних місць навколо. Або аптека буде чіплятися до продавця, використовуючи будь-який текст. Так само з шкода.

Так, ви бачите, я властиво схильний до такого роду поведінки. Але я можу пересуватися себе, спасибі, Дад. Але якщо у вас є підставка для себе трохи... Ми повинні діяти. Що я зробив. Моя мама живе в квартирі, де я живу. Що означає, що я можу зробити все, що я бачу. Як переміщатися.



Проблеми літніх людей, які я насправді зробив. Це було досить швидко, я повинен сказати. Я не маю багато речей, я зазвичай на роботі або просто збирається ліжко. У мене є багато їжі і упакована холодильник з ним. У номері є розкладний диван. Що ще потрібна жінка в моєму віці?

Мої мами не говорять мені більше. І я розумію, чому. Але я віддаю наші стосунки для свого грандіозного майбутнього. Чи складно? Для дітей і онуків, для розвитку і розмноження. Крім того, довіряю мене, я не перестаю її занадто багато. Я просто приїжджає на ніч. Я людина істота, не монстр.

До речі, майстер-на-все-армії і коханого діда більше не приходить. Він мав багато, щоб зробити і не встигнути відвідати маму. Уявіть, як стати зайнятими пансіонатами, щоб вони не встигли підтримувати довгі відносини. Дива і нічого.

Р

Я не знаю. Час розповість. Поки що, так, речі, не так, як вони можуть бути. Але я вірю, що ми долаємо його. Не дивно, що після всього.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное