Відомий дизайнер моди Валентина Юдашкіна росла на небо в 60-му році життя, великий художник залишив цей світ

Пошук Google переповнено: «Валентін Юдашкін: Останні новини». Кожен хоче дізнатися, що сталося в знаменитому російській моді дизайнера, який вийшов сьогодні. У ЗМІ з’явилася сумна новина. Дизайнер не жив кілька місяців до його ювілейного. Він повинен бути 60 років в жовтні.



Instagram / @vyudashkin Що сталося з Валентином Абрамовичем, дізнайтеся пізніше в статті.

Валентин Юдашкін: Валентин Юдашкін став легендою російського модного світу під час його життя. Заслужений артист Росії у 1999 році, став народний артист у 2005 році. Після 7 років дизайнер отримав ще одну почесну регалію: він був призначений академіком Російської академії мистецтв.

І все це було досягнуто простого хлопця з провінції. Він був уві сні, і він впевнено прогулявся до неї. Перший вступ у Московську промислову техніку. Тоді він закінчився відзнакою. І після всього 5 років його перша колекція, яка складається з 150 нарядів, буде представлена в Парижі.



Instagram / @vyudashkin Yudashkin створив одяг для російських спортсменів, які змагалися на Олімпійських іграх. Він також вдягнув російських футбольних колективів і сконструйував урочисту форму для російських військовослужбовців.

Валентин Абрамович дуже шанований в широкому модному колі Росії. На честь ювілейного телевізійного шоу «Фашіонний вердикт» запрошував ведучий. Крім того, він замінив Олександр Васильєв кілька разів, який проводить програму на постійній основі.



Instagram / @vyudashkin Не останній зовнішній вигляд Юдашкіна на російській телебаченні. У 2012 році призначений редактором стилю та модного каналу. І один раз дизайнер lit вгору в кіно, граючи себе. Фільм «Москва красуня»

Валентина Юдашкіна відома не тільки в Росії, але й далеко за її межами. На модному тижні в Парижі стала загальна річ для дизайнера моди. У Мілані та Нью-Йорку також були представлені колекції.



Instagram / @vyudashkin Дизайнер створив власний бренд одягу, бутіків з яким можна знайти в різних частинах Росії. На Луврі, Державний історичний музей в Москві та Каліфорнійському Модному музеї.

Кілька років тому Валентин Юдашкін став членом Французької Федерації Haute Fashion. До Юдашкіна не міг потрапити російський дизайнер моди. Водночас 2022 р. Валентин Абрамович припинив прийняття на світову модну сцену, оскільки дизайнер не засудив російську агресію проти України.



Хоча це не дивно, адже в 2012 році Юдашкін став конфіденантом чинного президента РФ. Я дивлю, що його обов'язки були. Але неважливо, тому що дизайнер вже не живий. Його смерть стала відомою сьогодні, 2 травня 2023 р.

У 2021 році Валентин Юдашкін вирішив чесно визнати публіку, яка страждає на нерудний суглоб. Не секрет, що не кожен може вилікуватися від цього захворювання. І навіть самі гроші, які дизайнер має, звичайно, не завжди зберігають людину.

З 2016 року дизайнер моди боровся з 2016 року І хоча хвороба приймала багато сил, він продовжував працювати весь цей час. Захворювання не може впливати на зовнішній вигляд модного дизайнера. Він загубив волосся і мав носити вугори.



Вже кілька років тому Валентин Абрамович сказав: «Я почав радіти тому». Я не маю великих планів, я не живу протягом десятиліть, як я звик. Я живу в коротких періодах, поки я можу планувати. Я не буду нічого протягом десяти років, я не хочу. Я спокійний. Ось як жив решту днів.

Ми пропонуємо нашим співчуттям родині покійного творця!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное