Історія матері, яка підняла себе, і тепер не може впоратися з ним

Сучасна література та сучасні психологи розповідають нам, що егоизм Будьте успішним, хто тільки думає про себе. Така поведінка, на їх думку, обов'язково призведе до багатства, слави і тріумфінгу. Ви повинні бути предатором, акула, піти в призначене завдання і не кинути будь-кого на своєму шляху.

Р

Глянцеві журнали повні з фотографіями таких «альфа-чоловічих» і сприяють цій моделі поведінки. Але в реальному світі речі різні. Самопізнання у дорослому віці може стати на власній тільки з великими зусиллями. Нормальна людина завжди покаже емпатію. Але щоб виготовити егость - це племінна справа. Але де це веде?

Для того, щоб мати тільки дитину, коли ви 38 років і не помпер це щось на межі фантастики. Запропонуйте будь-яку батьківщину з пізними дітьми. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Крім того, було багато спроб до того, як він закінчився погано. Я не хочу пам'ятати.

Вже в дитячому садку, викладачі перенесли нас за те, що Олег був дуже зіпсований. Він захотів всіх іграшок і не хоче поділитися ними. Я намагався взяти когось на себе вдома і кричав. Не дуже добре, але це просто дитина. Навіть дорослі з часом зміняться. Діти так старі.



Але в школі ці сигнали тримають. Як батьки, ми спробували дати нашим синам найкращий. Таким чином, вони не пропускали на в'язниці, хороший одяг, кишенькові гроші і так далі - все, що було потрібно. Олег був міцним чоловіком, але він був покликаний режисеру від часу. Ні. Але я міг руйнувати урок через щось невелике.

Зрада зрада на тесті? У вас буде скандал. Учитель дав низький рівень? Урок не триватиме до вирішення цього питання. І це не про оцінки, як такі. Три бажать його. Але той факт, що Олег загинув десь... Це неприпустимо йому.

Ми сподівалися, що таке відображення персонажа допоможе йому у дорослому житті. Вам потрібно бути амбітним, якщо ви не хочете працювати в заводі, все своє життя? Але однокласники думали інакше, і Олег часто змушений боротися за свої переконання. Ну, принаймні, він не навчався ці дні. Тепер діти більш м'які і більш лояльні. І в минулому, було б значно серйозніше. Дуже дякую!



На жаль, ми не змогли ввести інститут на бюджеті. У класах були занадто низькі, і син не витягував іспити. Тому я мав затягувати свої ремені і викинути на платній основі. Не так мотивує Олега, але без освіти в сучасному світі ніде. На жаль, після третього року він вийшов. Непристойна і часта відсутня

Моя сина не хоче йти до роботи. Він спробував деякі схеми в Інтернеті, але для цього він повинен інвестувати гроші. Ми не мали нічого, і банк відмовився від задоволення. Крім того, через шість місяців виявилося, що все це мильна бульбашка і, в кінці вона лопається, залишаючи багато інвесторів без копійки в їх кишені.

р.

Тоді Олег спробував себе в маркетингу. Він подорожував по місту та розподілених буклетів рекламувати новий китайський продукт. Ця історія не тривала, конкуренти набрали ще більше тих же хлопців, і закінчилися тим, що продукт став настільки масивним, що він більше не приносить прибуток. З радіолокаційної групи не були оплачені, а засновники «підтвердження» просто зникли.

Олег став офіційно безробітним. Ми, звичайно, нічого не покажемо. Де слід молодої людини йти в такій ситуації? Продовжуємо жити з нами у двокімнатній квартирі. Єдине, що я бажав, що він почне відключатися комп'ютером, заповнювати себе і зупинитися поза. На той час він був, але потім він зустрівся з Марією.

Маша ускладнена людина. Вона не працює в будь-якому місці. Він носить кричущий макіяж. Але для Олега вона любить ангела з неба. Як мати, я люблю думати мій син має пару. Але я розумію, що якщо ці діти не навчаються вижити в суспільстві, це закінчиться дуже, дуже сумно. Проблема полягає в тому, що вони не хочуть змінити.



Мій чоловік, незважаючи на свій вік, продовжує працювати і навіть має часову роботу. Я також іноді їхати в офісну будівлю біля будинку. Займає мінімум часу і зусиль, але завжди оплатити час. При поєднанні це робить хорошу суму. Але все ще зникає, коли настає час, щоб купити їжу. А юнаки не допомагають нам.

Марія вже переїхала до нас. Так ми будемо довго. Я не розумію, вони завжди у своїй кімнаті. Але це аннойс мене, що дівчина ніколи навіть каже hello. Він не запитує, як він робить. Може приймати ванну кімнату в будь-який день і йти в холодильник вночі. Зрозуміло, що це ставлення утворюється, тому що я не знаю її дуже багато. Але все ще викликає негативність, зрозуміти мене.



Мій син каже, що вони майже одружені. Я хочу, щоб дізнатися її як члена сім'ї. Я не бачив своїх батьків. Друзі Ці кровососи часто приходять до нас. Дуже шумний. Я говорю з ними по-різному. Я не тримую себе назад, тому що я не перенесу мене в будинок. Але це все негативність і роздратування.

Мій чоловік і я вирішив, що ми не змогли купити квартиру для нашого сина. Не вистачає грошей. Якщо ви берете іпотеку, це не відомо, чи платите за неї, навіть якщо ми допоможемо з оплатою. Ви не можете втратити ці гроші. Але молоді люди потребують простору, і нам потрібен мир. Можливо, ми зможемо змінити нашу двокімнатну квартиру з надбавкою для двох однокімнатних.



На жаль, у нас немає інших речей, але ми повинні жити якось. Я сподіваюсь, що мій син забирає голову, перш ніж він стає батьком. Ми не зможемо підтримувати наш онук. І в той час як все в кінцівці, потрібно лише довірити Господа і вірити в краще.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное