Батьки пішли на небо і залишили своїх дочок великим будинокм в с., це призвело до сумних наслідків.

Дивина спадщина Небезпечний, похмурий і навіть небезпечний. Як можна подумати про матеріальні цінності, коли виникає гореф і мисливство в душі? Навіть якщо є юристи, які можуть мати справу з цим питанням, просто надаючі підписи в папірцях вже досить складне завдання. Як ви поділите свій будинок від батьків? Це проблема.



І небезпека полягає в тому, що за обставинами існує ризик втрати кількох близьких людей. Ми – інші спадкоємці. Неспроможність, почуття несправедливості часто перетворюється в особистий образ, після чого родичі можуть просто припинити будь-яке спілкування. Як кажуть, що неприємності не приходять самостійно.

Маша народився 3 роки раніше, ніж Даша. І як старша сестра, вона була використана для допомоги і підтримки її. Допомагати в с. Багато господиня, допомога з будинком, і не забудьте про школу. Дитинство для дівчаток не дуже легко, за стандартами своїх міських однолітків. Але вона приніс сестри разом і вчив важкої праці.

Сім'я, як правило, вважається дуже доброзичливою. Батько сім'ї збудував будинок самому. Він мав гарну роботу і поважав місцевими Моя матерія працювала молоком, але вона не соромилася від роботи на землі. Хоча чоловік намагався переконатися, що жінки в його будинку не турбували себе занадто багато.



Після школи Маша переїхав до міста. Після закінчення школи зі спеціальною відмінністю вона відкриває можливість вступати в вищу навчальну установу. Що я насправді скористався. І дав їй спокійний темп і село зеал, життя в гуртожитку здавалося меду до неї. Дівчата в місті скаржаться на всі умови життя. І Маша, навпаки, відчував, ніби вона мешкала в хорошому столичному готелі і не менше.

Вона постійно ділилася враженнями з сестрою і попросила її взяти науку для того, щоб переїхати в місто на деякий час. Нові враження, нові враження. Дуже цікаво. Але дослідження Даша були складними. Після від’їзду сестри ніхто не хотів допомогти їй з точними науками, тому результат не був довгий в приході: «дощів» з'явилися гриби після дощу.

А потім раптом почався весільний сезон. Марія отримала перше місце. У четвертому році вона переїхала з гуртожитку до квартири з ф'янкою. Молодий не перетягував каучуку на довгий час і вирішив зареєструватися через шість місяців знайомства. Ця дія не була як типова поведінка машин, але вона вважалася в їх союзі, особливо так як вона нічого не втратила.

452468

Однак, навіть без гучних і великогабаритних весіллі, їх стосунки тільки виросли міцніше щодня. Тоді чоловік знайшов хорошу роботу в компанії і тихо кладе слово для своєї дружини. Незабаром вони стали співробітниками тієї ж галузі і почали заробляти гроші. Надію на краще майбутнє було тільки зростанням.

Але Дар'я пішли іншим чином. Не сталося диво і не вдалося увійти в інститут. Проте вона також зустрілася з хлопцям, який повинен був підготуватися до майбутніх іспитів. Але, це молодий, і замість навчання ця пара почала будувати відносини. Хоча вони не взяли серйозно інших, Даша і Ігор продовжується дати, незалежно від того, що.



Так вона взяла пару років і в деякій точці Даша реалізувала, що тривав кілька днів нудоти не нормально. Єдині люди, які можуть сперечатися з нею, були результати випробувань. І сказали, що все було дрібно. З огляду на те, що Даша була вагітна. А майбутній батько був так перейшов, що він вирвав прямо перед його другою половиною. Він був дуже щасливим.

Кожен прогулявся на весіллі: батьки, батько-в-право, співачки, крупи. Велике село весілля. І був чоловік. Сестри, що побачать один одного вперше в довгий час, захопивши багато, танцювали, розповіли один одному новину. Все було чудово. На цій точці всі сім'ї були разом. Що ще може бути краще?



На жаль, на чергову зустріч сестри відбувалася трагедія. По-перше, вони залишалися батьком сім'ї, які, під час своєї роботи в с., нарешті, втратили свою героїчну, один раз здоров'я. А потім, не вдалося витримати гранату і самотності, мати дівчат зліва. Весь селище змащене, бо багато з цих дружин знали і близьких. На прогулянці великогабаритні люди, що приносили щирі забобони і шкоду.

Даша і Маша не встигли. Два втрати одночасно. І треба було організувати гідний прогулянок, намагатися платити по відношенню до батьків. Зателефонуйте навіть найвіддаленіших родичів, адже це було на замовлення. Так, вони не встигли.

Вони вирішили не поділити спадщину, але просто подарувати будинок Даша. Проживати в с., вона гона робиться з цим майном. І Маша, який вже вкорінений в місті, отримав трохи дрібно. Не хочу нічого більше. Вона не думала про майно, залишене батьками. У мене були інші думки.



Будинок у спадок від батьків. Маша і її чоловік повернувся до міста, і Даша залишився в селі. Сестри не мали підстави до кварелі. До тих пір, коли вранці, над чашкою кави, Маша не розрахувала скільки коштує батьківський будинок і які переваги вона втрачає. В першу чергу вона не вірила її розрахунки. Я повинен був подвійним вирізом.

Але немає, хороша власність, поза містом, і навіть є земельна ділянка. Деякі місцеві жителі дадуть свої останні штани для цього. Не поганий приріст для майбутнього, це? І в моїй голові з новою силою піднялися інші думки. Як Маша завжди була на зв'язку з братом. Як вона не мала часу для свого життя, щоб Даша мала хороші сорти. Що це все про?

Деякі смоли мають поверхневі, які ніхто не думав про десять або навіть двадцять років пізніше. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Її рука досягла за телефон.



Ми поділимося Peels House. Стейкі. Земля, теж, що неправильно з цим? Тексти пісень, а це означає: Я не буду давати вам все. Що ви думаєте? Я маю право на спадщину, як ви. Отже, давайте це: або ви погоджуєтесь і підпишіть всі документи. Або почекайте мене і адвоката. Я не подбаю, якщо у вас немає адвоката. Подбайте про себе, не трохи.

Таким чином, наслідок великого граната, дві душі відвернулися один від одного. І все через що? Ординарне надходження матеріалу. Не споріднено минуле, ані дивовижне, ані теплі спогади допомогли. Недостатність часто впливає на людей таким чином. На жаль, він працював зараз. Починався так добре.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное