В той час як я працюю, щоб забезпечити сім'ю, дочка повністю з руки, тепер я шкодую, що я навіть вирішив дати народження її.

Це різні. підлітковий вікй Почати з ледь помітні спроби взяти ініціативу своїми руками і спробувати показати своє значення, і закінчуючи повністю запущеними справами. Довгий відомо, що більшість проблем в цьому віці викликані гормонами. Молоді люди буквально не можуть контролювати свої емоції і поведінку.



Батьки намагаються боротися з цією поведінкою за допомогою різноманітних підходів. Деякі люди віддають перевагу старомодним патернальним ременем. Інші поломки і навіть починають діагностувати дитину. Це часто буває, коли він єдина дитина в сім'ї. І деякі, після багатьох невдалих спроб, просто впадуть в апатію і ігнорують свою дитину. Побачити його, щоб вийти з віку, а потім вказувати до дверей.

Ти можеш подумати, що я погана людина, але я особисто шкодую про дитину. Так, буває. І я не збираю, щоб справити будь-кому, тому що я знаю мій характер дочки дуже добре. Поведи мене, якщо ви мене були, ви будете мальовані подібні висновки.

Я не вагітна в ранньому віці, як деякі можуть подумати. Тридцяти років. Я знаю, що я б був однією матір'ю. Потенціал dad ran далеко. Не вдалося внести тягар відповідальності і просто зникнути з радіолокатора. Лікарі сказали, що в моєму віці є ризик для здоров'я, якщо я вирішив припинити свою вагітність. Ось чому я вирішив дати народження.

Як ви знаєте, гроші не падають з неба. Так, не існує сумніву. Я пішов з мамою, Робочий день від 7 до 9 п.м. вичерпається самостійно. А потім не було відпочинку, бо ви повинні подбати про дитину. Що я повинен сказати, вже потім почав показувати характер.



Але час не стоїть на місці і мій мама, і я якось пережили цей період. Заміщено дитинство і школа. Я думаю, що це нормально, що першокласники можуть отримати гарячі, кажуть, що вони йдуть додому? Це відбувається, навіть в нормальних сім'ях – діти люблять бути відхилені від придумних причин. Але моя дочка насправді побігла двічі і не може бути знайдена на дні. Не було дев’яти років.

Що ми не спробували. Намагайтеся говорити. Немає діалогу. Я погано, тому що я погано. Мій бабуся старий і потворний. Вона потребує друзів і нікому. Нескінченна струнка психологів консультувала всіх сортів неспроможності: знайти загальний хобі, провести більше часу спілкування, зустрітися з друзями. Одне з них посипає в обличчя. Не навіть з небезпеки. Так, вона була нудною.



Фізичні покарання не працювали. Не те, що я був великим, але вдарив п'яту точку, достатню міцність. Моя дочка почала жити в будинку. Сусіди збивають на стінах, відштовхуючи, що вони зателефонують міліції. Дочка кричуща навіть голосніше, з триповерховими килимами і кізами так багато, що навіть я відчув некомфортний. Тексти пісень, а це означає: Потім вона може зламати щось з помсти. Телефон, стілець, телевізор ... Що на руках?

Я не бачив своїх друзів в нашому будинку. Один раз, вона спіймана її з деякі guy a пара років старший ніж її. А потім вони просто побігають від мене, і в домашніх умовах моя дочка не скажеш мені нічого. Я не чекав.

Ми також мали нормальні періоди. Все правильно, нормально. Дочка була безшумна і не викликав літніх людей. Моя мати і я мав тільки безшумно готувати їжу, зробити грядки, мити. Все, що ви завжди робите, намагаючись не поговорити з дитиною. І, Бог заборонений, не скажеш її, щоб прийняти душ. На ній завжди була особлива точка.



Peels Adolescence Питання Вона Зараз 18 І якщо я використовую для виклику її поломки і проблеми тангрос, то я хотів би повернути його назад. Ми отримали її в коледж, який, очевидно, не йде. Моя дочка не хоче працювати. Я намагаюся не давати гроші, хоча. Вона проводить день як вдома, так і з друзями.

Якщо є конфлікт між нами, вона загрожує залишити будинок для себе. Вона любить думати, що вона не зникне без нагляду матері. І я знаю, що її оточення не буде нічого хорошого. Вона використовується для хлопчиків старших, і тепер це здорові чоловіки, це незнімний, який мені в голову.

Я втомився працювати три. Моя мама отримує копійку в пенсії, моя дочка тільки витрачає, і я не був з міста протягом багатьох років. Чи є це нормально? Я не можу залишити квартиру на кілька днів. Я хотів би уявити, що ден буде відповідати мені, коли я повернувся. Це навіть якщо я мав гроші на відпочинок. Але на жаль, вони не є.

р.

Бітер пошкоджує Я намагався зустріти чоловіків. Не легко. Я дуже віддалений від протилежного сексу. З усіх цих побутових проблем я забув, що таке жіноче судочинство. І через будь-яке відображення уваги ззовні я був під впливом стресу. Коли з'явився дуже цікавий претендент, все закінчилося ще раз.

Моя дочка побачила, що я був викликаний, підібрав телефон і, поки я не бачу його, сказав багато бруду про мене. Що я змінив чоловіків щодня, щоб я порушив море, пити постійно і так далі. Не вірити, але це важко почати відносини з жінкою, яка має таку істоту, як дочка.

р.

Я дорослий і розумію поняття доброго і зла. Я також маю деякі принципи. Але не зробіть мене неправильно, немає кінця цього нічного Я не можу жити нормально. Я не можу відпочивати. Знайти чоловіка не схожий на це. Навіть лише на тиждень у мирі і тихому, немає можливості.

В одній точці я половив себе мислення, що я шкодую згоду на народження. Відсоток моїх нещастях пов'язано з цим рішенням висипання. І найголовніше, я не бачив ніяких перспектив. Ми не зберемо її. Не можна змінити. Тексти пісень, а це означає: Поведінка мене, це її природа, її природа.

2043354р.

Пелешки неможливі ситуації, щоб вийти з. Тепер, коли я читаю новини або дивитися телевізор, я завжди помітив історії про поганих батьків. Чи можливо це не про них, а про своїх дітей? І батьки порушують через вічний психологічний стрес. Хто знає, що це дійсно. Як кажуть, ще одна родина темна!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное