Чому День Святого Георгія в 2023 році так особливий і який дивиться, щоб очікувати

Великий мученик Георгій Побідоносець також відомий як Джордж Оттер і Сент Юрій. Він допомагає подолати ворога і перемогти зло на землі. Всі молитви та прохання про оперативну перемогу з мінімальними втратами зверталися до св. Георгія Побідоносця. Найприємніший день молитви до святителя - 6 травня, адже на цей день віруючі відзнають пам'ять про чудотворця і тримають божественні послуги на честь церкви. Він був в цей день, який він був багато років тому.



Редакція "Сайт" Він розповість про легенду Великого мученика, а також розповість вам, що можна і не обійтися в цей день.

За легендою, Джордж присвячував себе військовій службі. Але коли почалися переслідування послідовників Христа, він захистив їх. Він був заарештований, а потім загинув на довгий час і вимагав відмовляти християнську віру. Тільки Георгій був чудесним чином зцілений щодня і не зраджував Христа. Виконавці підкорили непереможний воїн, оскільки вони не змогли перемогти його інакше. Після смерті Георгій назвав



На християнському святі слід відвідати церкву, лука перед образом святого і читати молитву, щоб Велика мучениця Георгій Побідоносець може бути веселим, відправляти загоєння, захистити від ворога і допомогти виграти. Ви можете молитися в домашніх умовах перед іконкою, показуючи силу і щирість віри. Якщо ви читаєте текст молитви або молитви у власних словах, то обов’язково почуєте універсальну молитву за милосердя та надішлемо божественну допомогу.



Молитва Георгія Побідоносця «Холя Великого мученика Георгія!» Я поклоняю свою назву і ваші сміливі справи. Я проповідаю, що ви чуєте слова Божої слуги (ім'я) і допомогти мені захистити будинок від кладки і негативності. Служіть наші душі від timidity, відхиляючи страх від самих секретних куточків серця. Зміцнюйте нашу віру в правому і простому суді, що ви можете відійти від нашого дому. У житті тих, хто запитує вас. Будинок перестав бути місцем захисту і відпочинку від праці правого. З Божою допомогою, стати воїном-протектором нашої сім'ї, підняти свій ярмарок і виводити ворогів і ворогів! Амен!



Особливо ділігентно молитися святому матір'ю для своїх дітей, щоб Велика мучениця Георгій Побідоносець надіслав їх благословення, врятував їх від руйнування і дав їм тривалий термін служби.

У храмі, а потім лікують своїх близьких до них. Смажений хліб з тваринами, щоб вони не хворіли і народилися. У цей день подарунки дарують чоловікам - захисникам в сім'ї, привітання на ім'я Юрія, Джорджа, Анатолія, Олександра, Івана та Валерія.

З приходом свята селяни вийшли в поле і з благословення священика почали сідати землю. Збережена традиція: 6 травня садівники сіли огірки. Вважається, що після чого буде хороший урожай овочів.

В цей день вперше приводять худоби до пасовищ. Власники ескортували корову до лушпиння з вербою в руках з пальмової неділі і вважали, що якщо ви збиєте худобу з освященим тамбуром, то ні злом, ні захворювання не боїться.

3610Р. 4200Р.

Банки на День Юрія:
  1. Не можна робити рукоділля, підібрати гребінь або ножиці.
  2. У цей день забороняється лоскотитися і снижню білизну, тому що блискавка може вбити.
  3. Не можна планувати зло на свято і зануритися в зло думки.
  4. Це гріх, щоб заперечити допомогу тим, хто потребує.


Примітки за 6 травня:
  1. Дощова погода Юрія обіцяє велику кількість трави на пасовищах і хорошому врожаю зерна.
  2. Вранці очікується багато сівалок - очікуваний багатий урожай
  3. Невелика хмарність - ця погода буде довгою.
  4. Птахи літають високо, потепління очікується.




Ми сподіваємося, що це свято буде яскравим для вас. Чи може бути святий чуй щиру молитву, і вірну віру допоможе перемогти!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное