Недавно, дружини онука мали день народження, подарував їй сорочку, але дівчина була явно не щаслива з презентацією.

Дати Надія - це непросте завдання. Потрібно принаймні розуміти, що потрібна конкретна людина, його смаки, переваги. Без цих знань подарунок буде сірим і невидимимимим. Для тих, хто має велику сім'ю і величезну кількість родичів, завдання стає дійсно складною. Не жарт.



І є також неприємні родичі. Це характер. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. У найгірших, вони роблять свої претензії на місці. У таких випадках просто не звертати увагу на те, що відбувається. Але іноді навіть одне слово може пошкодити багато.

Для мене, як пенсіонер, дуже важливо тримати бюджет на місяць. Я не можу дозволити собі витрачати більше на певну суму, так як це призведе до того, що я буду мати на свій особистий свинячий банк. І це неприпустимо розкіш для людини віку. Ми звикли до стабільності та не схожих змін. Це особливо правда про готівку.

3250Р. 3700Р.

Але в будь-якому випадку, іноді доводиться витрачати. Для ремонту в в'їзді з'явилася труба, пральна машина, яка раптом зламала. Це життя, нічого не можна зробити. Також датуються відзначити членів сім’ї. Це де я хотів би довше залишитися.

У мене є два дітей і три онуки. Я не маю ніяких скарг про них. Може бути, вони не приходять бачити мене так часто, як вони будуть любити. Але я старий, не стерп, і я розумію. У молодших років необхідно жити своїм життям, не піклуючись про пенсіонера. Крім того, я дуже люблю себе. Здоров'я, дякую за хорошість, ще дозволяє.

Але після того, як онука одружилася, почалися проблеми. Він вибрав... Давайте просто скажемо там дівчат, які спокійні. До речі, я буду трохи вперед. Тепер я знаю, коли день народження. І я можу сказати з впевненістю: Scorpios в знак зодіаку дійсно не з цього світу. Від мого досвіду, будьте обережні з ними.



Коли ми були введені, я бачив щасливий онук, що тримає руку красиву дівчину з стеком червоного волосся. Її ім'я Аліна, вона як і раніше студентка, вона має високі очікування. Аліна сміхалася і жартувала багато. Ви можете бачити чоловіка з відкритим розумом. Я не схожа на приховування та гіпокризію. Ми тільки побачили один на день народження.

Як я сказав перед тим, що я не маю особливих заощаджень, які ніхто не знає. Так, коли мова йде про дорогі подарунки, краще не розраховувати на мене. Але я пішов на солод в будь-якому місці, і я вибрав те, що я думав досить гарну жіночу сорочку. Вид юнацтва. Недорогий, принаймні для мене.

Багато людей приїхали на вечірку і там була музика. Я знаю, що це було для дітей, і я не хочу залишитися довго. Попри те, що мій син-в-правил був з тієї ж думки і погодився прийняти мене до дверей. За допомогою громадського транспорту я дізнався про годину, і я не звикли витрачати гроші на таксі.



Про годину після початку дня народження дівчина почала розбирати подарунки. Її онука подарувала їй ювелірні вироби, її друзі принесли до неї кілька макіяжу, були інші подарунки. І я не загорнув мій куртку. Я просто кладаю його на краю столу, в яку сумку вони дали мені на виїзді. Дочка-в-праву її витягнула, вивернула її навколо і мовчазно подрібнила її назад, не складаючи його. Це було очевидно, що вона не любила подарунок.

Що робити? Так бабуся не здогадувала. Ну, тепер, слід ставити? Виявляється, що думки мають можливість стати справжніми. Аліна сидить від гостей керма і все вийшло червоним. Я можу побачити це, тому що я сидів на столі всю ніч. Нікому приїхали біля мене, кожен був зайнятий з святом.



Тоді я вирішив приїхати до неї і подякувати за запрошення. Може бути ближче знайомство. замість того, я зустрівся з червоним обличчям, обрамлений червоним мідним волоссям, сповненим сліз. Через музику голос не дуже добре чути, але я половив відступ у своїх словах. І думав, що наша сім'я сподобалося її, і вони купили її дешеву гангу. Вона сказала, що кілька речей, які я ніколи не чув, і в кінці вона сказала, що я міг би зробити мої руки назад.

Коли мій син-в-право і я був в машині, я не сказав слово про мій дочку-в-право. Але він почав. Він був здивований, як вона була, коли вона замовляє кафе для вечірнього оформлення. Так само, її руки були поголені, її голос був розірвав, і в цілому, вона породила гістерично. Який син знаходить у неї?



Після того, як говорячи про те, що мій син-в-правил за швидку доставку, я пішов до моєї квартири. Моя донька-в-одному ніколи не виходила з мого розуму. Чи є вона нервом або вона просто, що людина? Я був також захоплений даром. Я повинен покласти гроші в конверт. Я хочу, щоб я був більше. Але хто знає?

Через кілька днів ми погодилися зустрітися з дочкою. Серед інших речей, суб'єкт дочки-в-прави також доторкнувся. Він виявився, що після того, як я пішов, вона також почала чіплятися до офіціантів через підводну рибу. Скоро, це жах. Grandson каже, що це океї, це просто те, що свого роду темперамент. Дуже гарна людина.



Я не знаю, якщо всі молоді люди люблять це або просто червоний Скорпіони. Але одне, напевно, є: такі люди не призначені для нормального життя. Я сподіваюся, що її онука буде якось навчити її, як поводитися або він стане сірим рано. У будь-якому випадку, мій бізнес невеликий - посміхатися і претендувати, що все добре. Я не збираюся потрапити в свої відносини. Але сорочка була гомілкою. Моя дочка - це гарна річ. І якість є найвищим класом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное