Ось реальна інваляція мишей в моєму будинку, я тестую кожен спосіб, я можу боротися з ними, я поділю результати.

Весна приїжджає, і багато дачників вибирають для літнього поселення в дачній ділянці. Свіже повітря, фізична активність, власний урожай - все це дуже надихає і радісно. На зиму багато котеджів закриваються і чекають тепла. В цей період вони стають вадами для дрібних гризунів, які в пошуках тепла і їжі забивають в хребти будинку. І звичайно ж, є мало радості навесні, щоб знайти нового мешканця у вашому домі, особливо мишу.

Р.

Не дивно. пердят будь-який час року. Мишей має дуже розвинене почуття запаху, і вони чудово почувають себе, що будинок має смачну їжу. Їжте майже все, що вони можуть їсти. Але як боротися з ними? Ми говоримо сьогодні!

Розуміння, що миша почалася в будинку не зовсім складно. Вона може навіть не ходити по будинку в широкому денному світлі. Найлегший спосіб розпізнати наявність мишки в будинку - його виснаження. Вона залишає їх по всьому маршруту. На вигляд вони нагадують рисові зерна, проте, чорний або коричневий. Якщо є більше з них в якомусь місці будинку, ніж в інших місцях, то десь дуже близько миша норка.



Ще один знак, що миша почала в будинку невеликі біти позначається на всіх, де залишаються сліди. Ви можете бути газетами, картонними ящиками, деревом і воском, милом. Сумки і ящики каші або насіння можуть бути загиблими. В короткий час, що може бути трохи потовщений, буде характерні ознаки прикусу.

_ Новини

Пілінги Ну, звичайно, нічний іржі. Мишей - некрапні тварини. І так вони активно риболовля для їжі, коли сонце йде вниз. Отже, якщо у вас є чуйний сон, ви обов'язково почуєте спокійну іржу в кутку.

Як боротися з незабутньою гість в будинку? Редакція "Сайт" Знайти безпечний спосіб позбавлення від мишей в будинку. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Цей метод маловідомий, але недавно він став більш популярним завдяки своїй ефективності. Вам просто потрібно покласти міцну зелень навколо будинку. Ці трави включають м'яти, черв'яки, ромашки, cilantro. Також підходить для чорного кореня (рино) і сумок.

Трави можна викласти як сухим, так і свіжим. Їх аромат впливає на мишей однаково, і вони залишають свої будинки. Якщо мишей повернеться в будинок після того, як ви можете висадити ці трави навколо будинку. Це створює бар’єр, який мишей не може подолати.



Звичайно, миша в будинку завжди є неприємним явищем. Але знищує живу істоту не добре. Таким чином, такий гуманний спосіб знизився на кришку тваринних захисників і любителів дикої природи. Вони активно сприяють їх використанню.



Наша команда також викликає розумне ставлення до дикої природи. І ми дійсно сподіваємося, що ви оціните цей метод боротьби з гризунів у вашій країні будинок. У коментарях, як ви віддаєте перевагу непровітаним гостям?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное