Коли мій син пішов до війни, я взяв мій дочку-в-право жити з мене, але тепер я не можу дивитися на її спокійно.

Людина все ще не повністю зрозуміла. І іноді він може викинути такі «підбори», які не кожен вчений може пояснити. Наприклад, жінки після вагітності Вони можуть повністю змінити спосіб життя, зовнішній вигляд і навіть характерні риси. Гормони роблять чудеса, а точніше, що вони хочуть.



Якщо ви думаєте про це, це може навіть бути однією з причин, чому рівень розлучення, після народження першої дитини, статистично найвищий. Після того, як пара утворюється за певними особливостями і звичаями. І якщо ви перетворите все вниз, всі тонко налаштовані баланс просто зникнуть. Люди просто не готові до цього.

Після запуску повноцінної інвазії мій син був першим волонтером, щоб захистити свою батьківщину. Не допоможи мені дочку. Маленька дитина не змінила свого розуму. Син сказав, що він повинен бути там на фронті, щоб похилого і трехерного ворога було б перемогти. Ми не можемо впливати на його слова.

У будь-якому випадку, я не мав морального права, щоб залишити свою дочку-право з моїм новонародженим онуком. Вона перемістила дочку і дитину до дому, в центрі міста. Збережіть свої гроші в оренду квартири. Крім того, ми ще родичі і повинні злипати разом. Не знаю, що я вважаю себе професійним радником в материнських справах, але мій син якось зумів підняти гідну людину.



Якщо я бабуся, я в'яжу і в'язання шкарпеток. Ні, маю власний бізнес. У роки розвитку він пішов з пагорба добре, тому тепер я відповідальний за своїх співробітників, платити податки, коротко, жити, як я хочу, у мене, якщо я можу сказати так, ритм. Я не люблю сидіти на дивані перед телевізором. Подаруйте мені більш енергійну активність або завдання. Від мого батька

Тепер вам буде легше уявити, як я постраждав від мого дочка. І продовжую страждати, до речі. До дня народження дитини вона також була цілком визначена для початку свого бізнесу. Вона попросила мене порадувати і говорити про її ідеї і ідеї. Деякі її плани навіть здаються перспективними. А потім загарбували...

Так яра і дитина переїхали з мене. Я влаштував велику кімнату для них. Всі речі для дитини, реберця і, в результаті, ще багато місця. Я попросив дочку-в-право запитати мене, якщо вона потрібна що-небудь. Так що немає секретів, сором'язливості і бездіяльності. Ми погодилися, що це б. А потім...

Р

П'єси Іра з енергійної і цілеспрямованої дівчини перетворилися в найприроднішу хну. Вона отримала вагу, приймала звичку постійно розмовляючи з дитиною гучно і стала дуже, навіть занадто сонною. Я впевнений, що ця поведінка з'явилася після вагітності. Я говорив до неї. Повністю інша людина.

Я пропоную, щоб провести час з онуком. І вона може повернутися до роботи і відчувати себе вдома знову. Пробудження від цього постійного сну. Але вона відмовилася. Поцілунки дитини потрібні маму, і вона була насолоджуватися її хору, тому все буде відмінно.

Я повинен визнати, вона велика домогосподарка. Квартира завжди чистота і добре запашить. Холодильник сповнений їжі і не існує запаху на кухні. Я ніколи не використовував його, коли я був окремо. Може бути, я повинен зробити каву. Недорогий кав'ярня на першому поверсі нашого будинку, тому я тут. Але зараз, з такою великою кількістю кормів для дому, я боїю, що я відновив трохи.



Але я все одно дратує це сонна леді. Моя дочка - це хороша людина, я просто не можу стояти її стан. Я пішов, щоб нагріти молоко і впав. П'ятихвилинна пауза - я даю. Побачити фільм, з дитиною в руках, я вже бачу, що очі закриті. онука, до речі, закохується після неї. Якщо ви приїжджаєте додому з роботи і вона залишається змією, то щось важливе відбулося.

Не часто, але я можу поговорити з сином. Ті кілька хвилин досить слухати голос і переконайтеся, що він океї. Я не збираюся витрачати час на те, що я завжди був схожий на це, або якщо я вже почався з сенильною незгодою. Але є проблема.

Р

Я спробував навіть послухати няняня для мого онука, щоб дочка-в-правила час, щоб піти в тренажерний зал або йога зі мною. Я думав, що це може заспокоїти її, не завжди залишатися сплячою красою з зайвою вагою. Але, ні. Вона також відмовилася. У цьому віці дитина повинна бути з матір'ю якомога довше. Так вони мають спільну енергію, яка тільки приносить позитив як з них.

Немає того, щоб приїхати з будинку. Крім того, господиня набагато краще, ніж я, що, ймовірно, добре. Але я бачив її як мій друг. Людина любить мене з великим потенціалом. Я думав, що я хочу дочку. Ми можемо піти на відпочинок разом. Я познайомлю своє право на бізнес.

І тепер я дивлюся і дивлюся звичайна, іржава жінка. Хто годує, напої та сну. Ведуться роботи з досвідом і без проблем. Деякі люди люблять це. Психологічно і психічно, я маю на увазі. Але мій син не схожий на те, що я знаю це. Що відбувається, коли він приходить додому і незнайомець чекає його? Жир, сонний і дуже пасивний?



Я бажаю дитину добре. Я не хочу, щоб боляче мій дочку. Я знаю десь, як і раніше, молодий і енергійний. Але як прокидати її, як досягти її, я не маю ідеї. Можливо, це займає час, а потім його всі види робіт. Але що робити? Я не люблю турбуватися, але це дуже важлива точка. Ми можемо тільки сподіватися.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное