Стара жінка в церкві підіймала дівчину і попросила її запалити свічку, наступного ранку все почалося.

Хто знає, і деякі не знають, що якщо ви не знаєте для здоров'я свічникВи можете позбутися від захворювання, поганих удач і навіть встановити особисте життя. Принаймні є такий стійкий слух. Ну і не до нас, щоб вирішити, чи це правда чи ні. Але такі дії, безумовно, не будуть гірше.

610290

Дуже часто більшість віруючих не відвідують храм. В основному, на великих церковних святах або якщо є відповідний настрій і час. Багато років тому, люди мали більш вимірне життя, і збираються в храм або храм був реальним подією. Тепер, коли ми завжди поспішаємо, можна відвідати таке місце тільки з часом. Час.

Свічки в сім церквах У житті Майя, мабуть, тут була біла смуга. Вона була завершена важливим проектом, тому вона була втілена, щоб показати кінцевий результат її босів і отримати довгострокову акцію. Уявний зал був божевільний про її довге волосся і інфекційну посмішку. І Майя теж любила його з чистою і щирою любов'ю. Навіть погода здавалася на користь дівчини, що день.

Настрій був великим, тому Майя вирішив піти в храм і покласти деякі свічки для її здоров'я. Чому не було, так як було мало вільного часу, а сама церква була просто на шляху. Таким чином, без багатьох зцілень дівчина перетнула поріг з великими красивими дверима. Я поставив одну свічку, я стояв. Я був гонною, що надягнув наступну.



Коли раптом в храмі з'явилася коротка, згинається на половині Старої леді. Вона прогулялася спокійно, але з тих пір не було нікого, не можна помітити її. Не зупиняючись або дивиться навколо, стара леді впевнено підійшов до трави і змащує щось, продовжуючи її запалити свічки. Дівчина інстинктивно відкидається спочатку. Але тоді я зрозумів, що стара жінка хоче поділитися з нею.

Що зробив Майя. Тільки тоді вона подумала, що було так багато свічок вже освітлено. Підставка поруч з кількома іконками і променями, дівчина вирішила повернутися до її першої свічки. Я відразу помітив, що він припинив горіння. Коли вона спробувала його знову запалити, вона побачила, що свічка тепер була перевернута вниз повік. Ось чому це насправді не горить.



Шукаю назад, Майя не одна. Стара дама вже залишилася, тому не було ніякого іншого способу запалювання свічки знову. Але насправді це не так просто. Свічка не дала, і через кілька хвилин дівчина просто давала і вийшов в свіже повітря. Знаходив час, щоб піти додому.

На наступний день вона прокинулася повністю. Тіло і голова боляче. Не вдалося піти на роботу в цій державі, так що травень відійшов день. У той час, коли він був на діловій поїздці і не забирав телефону. До вечору біль не пішов, а також вранці наступного дня. У зв'язку з тим, що тільки з'явилася гірша, і Майя змушена зайняти тиждень, природно за свій рахунок.



Весь цей час Тамара, сусід Майнії приїхали відвідати і подбати про хворий друг. А батьки Майя мешкали в іншому місті, тому це було наважним для їх підрахунку. На третій або четвертий день Мая згадувала, що вона пішла до церкви лише перед її хворобою. Я розповів Тамара всю історію.

Не відомо, що це простий удачі або хтось інший план від вище, але Тамара, ймовірно, єдина людина, яка може допомогти в цій ситуації. Вона принесла в сусідній магазин крупу, а потім сіла біля свого друга ліжка і думав довго. Тоді я стояв і сказав, що я повинен чекати кілька днів. І якщо це не так, акт.

По завершенню тижня Мая почувається ще гірше. Я також отримав апатію на все інше. Тоді Тамара прийшов до неї вранці і з симпатічним поглядом сказав, що сьогодні вони вийдуть на прогулянку. Я зробив чай, розчинений антипіретики в теплій воді. Я дав мені другу і чекав.

Після півгодини, Майя зробила краще, але всі знають, що цей ефект не прослужить довго. Тамара допомогла вдягати і замовити таксі. Майя не протистояли, тому що для неї в той момент все було схоже на туман. І зрозуміти вимоги друга просто не мали сил. Вона кинулася, коли вони прибули і доводилися з машини.

451550 р.

Пелеса є тим же храмом. Ні душа знову. Майя не розуміла, чому вони прийшли сюди. І приступив до кожної ікони з молитвами. Вони не залишали храму до останнього свічника. На машині допомогло втомлюватися і лежачи мая Тамара. Вдома Тамара кладе її друг до ліжка, а потім ходила в будинок.

Ранок був гарним і сонячним. Нарешті, Майя кинуться не з власного серця, але від порубу птахів. Вона відчувала велику. Незважаючи на те, що день був вимкнений, бос підібрав телефон і погодився прийняти проект роботи Майя в понеділок. Дуже важливі і хороші новини. Після чого жилет називають.

У неоднорідному і невизначеному голосі він запитав Майя, як вона була виконана. А потім він визнав, що він не забирав телефон, коли він назвав його. Він сказав, що він думав про свої стосунки. Після відрядження він прийшов до своїх батьків і вирішив залишатися з ними, перш ніж покинути на щось конкретне. І тепер він готовий до свого нового сімейного життя. І я 100% впевнений в цьому.

Тоді Тамара прийшов і попросила Майя, як її здоров'я було. Вона сказала подібною ситуацією стала її. Вона була рятувальна тітка, яка нещодавно залишила країну. Виявляється, в стінах церков і храмів люди з темними думками відчувають себе досить комфортно. І нехтуйте шанс кинути свою негативність на звичайних віруючих. І найголовніше, вони точно знають, як це зробити.



Тому в храмі і навіть біля нього потрібно бути особливо уважним. Не доторкнутися до чужих речей, не дозволяйте їх використовувати самостійно. Не дозволяйте нічого зробити від вашого імені. В іншому випадку це може бути ще гірше трави. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ви просто повинні бути обережними і не пропонуючи незнайомців.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное