Дочка-в-одному сказав, що вона не прийде і допоможе в саду, якщо я підписала половину мого будинку для них.

Багато батьків вважають його обов'язковим. будинокй Таким чином, вони інвестують всі наявні ресурси у своєму домі по всій їхньому житті, щоб зробити сина або дочку комфортним тут в майбутньому.

І це завдання не знімається навіть тоді, коли дитина вже виросла і набула власного життя. Є кілька дітей і тільки один будинок. Як зробити це так, щоб ніхто не відчуває себе позбавленим?



Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом похилого читача, який живе окремо в маленькому будинку в с. До пансіонату приходять дорослі сини, але допомагають рясно. І відмовляється від роботи на місці її матері.

Я живу в великому селищі, є затишний будинок з садом і земельною ділянками. Я не можу зробити це самостійно. Сини після школи відразу пішли в місто, і там і оселилися, під час роботи, одружився давно. Але від них мало допомоги, скаржить 61-річний Валентин Петровна.



«Святий син має багато проблем, він приходить дуже рідко. Я не слухав його. Я знаю, наскільки важко для нього. А дружина хвора, і діти маленькі, і в роботі потрібно вибити вихідні з бійкою. Ви не їдете в будь-яку точку.

«Нехай молодий син і дочка-в-право може прийти не менше кожного тижня. Немає дітей, вона ще студентка, вільний час автомобіль. І на початку, я міг би на них лежати. Тим не менш, за довгий час їх допомога була недостатньою. По суті, відсутню дочку. й



«Лидка почала запитувати мене стипсованими питаннями. Чому я висаджу стільки картоплі і цибулю? Чому я так багато моркви і буряків на сайті? Де я збираюся покласти всі ці огірки і сквош і помідори? ?

«Особливості я сердився на знаках сестри. Де? Я даю вам щось, я буду тримати щось, я буду щось старше. Не хвилюйтеся, ви не повинні нічого відкинути. Будь-які овочі, ягоди і фрукти можна розкачати в банки, а потім залишити. Я покладаю їх в клітинку, вони не будуть втрачені. й



«Лідка не задоволена тим, що відповідь. вона міська дівчина, яка використовується для покупки все в супермаркеті. Вона каже, що вона може принести баночку огірків з магазину в будь-який час. Яка вона?



«Не тільки робіть всі витрати товарів і постійно стають більш дорогими, вони також привозяться з нога. Так, ваші томати не можуть бути порівняні з пластиком, що син і дочка-в-право купують у своїх супермаркетах.

Дочка-на-правила пропозицію "І в ці вихідні юнаки приїхали самостійно." Моя сина зізналася, що Лідка не хоче витрачати свої вихідні в саду. Але якщо я писав половину будинку на них, то вона буде різною. Дочка-в-одному буде відчувати себе як повноцінна господиня тут. І вона буде більшою, щоб допомогти. й

«Я був байдужим до цієї пропозиції, тому що він був дуже викрадений на складі нововведеного родича. Але я вирішив залишити сина в будинку. Я дуже хотів зробити це набагато пізніше. Тим не менш, вони вже мають власні будинки. й



"І тепер я не знаю, що робити. Якщо я даю половину будинку молодшим, старша дитина буде відхилена. А якщо я даю кожну половину зараз, то де я жити? Я не маю другого дому, Валентина Петровна плутати.

Що б ви робили на місці цього життєздатного та господарського пенсіонера? Поділіться порадами та думками в коментарях. З цієї важкої ситуації ви можете знайти правильний спосіб.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное