Я не знаю, що робити.

Як один відомий англійський донор каже:борг «Для одного, щоб втратити його». Дійсно, багато бізнесменів і інших завжди радять не почати робити бізнес з кимось ближче до них. Він практично завжди закінчується в невиконанні. Якщо не в плані грошей, то в плані відносин між людьми.

7054092

Те ж саме стосується родичів Peels. Для задоволення особи, від якої ви не можете запитати про борг, це безповоротне рішення. І це може бути навіть очевидними причинами відмови. Це може бути трохи більш глибоким, ніж це здавалося з самого початку. Нехай це. Але ніхто не збираюся дати вам гроші. Хто здійснює офіційно сертифікований договір з членами сім’ї?

З тих пір, як і раніше, мій сестра, і я був дуже не схожий на один одного. І якщо є що-небудь для мене, вона вважає себе відступним і приниженням. І це принципово неправильно. У нашому конфлікті є інші родичі, але це не важливо. Що це може призвести до.

, Україна

Більше років тому сестра прийшла до нас за допомогу. Я був з міста, тому я не знаходився до тих пір, поки не знаходився. Не можна зупинити або віддавати чоловіка. І було це: сестра-в-правила, щоб закінчити ремонт в квартирі і для цього вона не мала круглої суми грошей. Хто повинен піти, якщо не мій брат? Неважливо, що він має власну сім'ю і свої витрати.

Мій чоловік не сказав, що нам було гроші. Ми не були мільйонери, але з економіями, ми змогли зібрати гроші щороку на відпочинок за кордоном. Ми можемо тримати роботу і ласощі один з одним і тим же пристрастю і любов'ю. Це досить нормальна практика, я розповість вам.



При отриманні необхідної кількості і перспективних для того, щоб дати все до копійки, сестра-в-правила продовжила робити її ремонт. Я не знаю, як чоловік дав її йти. Я думав дуже уважно перед цим. Однак, коли ми зустрілися з ним, він виглядав досить впевнено, але я розповість про це.

Три місяці пройшли. Час, за який сестра чоловіка пообіцяла сплатити боргу. Але не було нічого з вуха або духу. Ми були зайняті власним бізнесом і вирішили трохи довше чекати. Але не місяць або два пізніше, наші рідні родичі не змусили нас щасливими. Тоді нам довелося діяти.

Ми погодилися зустрітися з кафе, просто посередині шляху між нашими будиночками. Цього разу це єдиний. Вона сказала hello, дав пару компліментів, посміхалася багато. Якби ми зустрілися з ДТП або навіть якщо ми прийшли до неї, щоб запитати про допомогу.



Коли розмова почалася безпосередньо про справу, сестра її чоловіка відреагувала, якби хтось спить в душі. Вона перекручена, потім перетворилася театрально до свого чоловіка і попросила, якщо він забув, як вона захистила свого молодшого брата як дитину. Як вона завжди була за ним, і не означає, що вони, нарешті, навіть?

Виявилося, що для неї немає поняття обов'язкового, якщо тема стосується родичів. Ви бачите, в ній немає фінансової основи. Так подарувати гроші в цьому випадку для неї - Мовєтон. І це не було гіпокризії, вона дійсно відчуває себе таким чином. Не приклеїли розмову, ми були в шоку і запропонували розігнати, а в домашніх умовах подумати про ситуацію з чоловіком. Що ми зробили.



На домашньому засіданні було прийнято рішення про те, щоб не відмовлятися і отримати свій шлях. Після того, як це не тріфле для нас, як я сказав вище, за допомогою цих грошей ми підтримуємо наше психічне здоров'я і спокій. Ми вирішили зібратися в велику компанію і спробувати дати всю сім'ю мого чоловіка судді. Може бути тільки тоді буде сестра-в-одному оселитися.

Але при великому зборі сім'ї ми дійсно закручуємо. Практично всі родичі взяли боку сестри-в-прави. Вони почали сміятися на нас, зателефонувавши нам пару маленьких крихт. Нагадував мені, що мій чоловік і його сестра дали один номер. І вона почала просити нас, коли ми збираємося дати свою квартиру назад до неї.



Вже мій сестра-в-завдяки чоловікові, кинувся щось для компанії. Чоловік, дружина якого попросила нас за кредит, і зараз не хочу дати йому назад. Бісервіннер, людина. В цілому, ми були екстремальними на всіх фронтах. Як мінімум не було скандалу. Учні старшокласників, які навчаються у школах. Але краще нормальних відносин? Я не знаю.

В цілому, в даний момент, близько місяця з цих сімей «загадки». Назва не звертається до нас, очевидно, вона вважає, що вона правильно. Чоловік вже скинув все і тільки, зітхнув, жартував, що це стане стимулом для нього, щоб заробити необхідну кількість для відпочинку восени. Я знаю свою зарплату.



Я спалюся всередині. Звичайно, в будь-якому суді немає місця. Це був усний договір між родичами. І навіть якщо ми отримуємо справедливість, то вся родина наших чоловік буде атакувати нас. У самому серці, напевно, візьмуть участь апартаменти. Що робити? Це свято є важливою частиною року без того, що я буде некомфортний і боляче.

Якщо у вас є якісь думки про це, ви можете сміливо писати. Потрібні мозкові штурми. Я не хочу давати гроші до сестри. Це проти моєї природи. Але боротьба з усіма не є варіантом. Ви повинні подумати, що смартувальник і актив. Хтось буде мати гарну ідею, яка може бути реалізована.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное