Моя мама 65 років, вона живе в двокімнатній квартирі, я думав, що вона допоможе їй онука, але вона не схожа на неї.

Ви знаєте, що вони кажуть, «Всі є ваш і все шахта». Але вона вписується в цю категорію? квартира мами? Після того, як це сталося, що наше житлове приміщення часто переходить від покоління до покоління. Немає ремоделювання, не проводжаючи, немає жахливих сусідів, немає старого будинку? Щось! Нерухомість в будь-якому місці.

Р

На жаль, це сумна правда життя. Молоді сім’ї змушені шукати житло від поміщиків Але якщо ви не можете фінансово розтягувати квартиру, ви повинні звернутися до батьків. Немає іншого способу, незалежно від того, як ви намагаєтеся. Прийняття кредиту не сплачується до старого віку. Щоб піти на роботу за кордоном, так само промовляючи своїх співвітчизників, вони кажуть, продаються на Захід. Які інші варіанти існують?

Ви думаєте, що це нормально, щоб зловити свій власний дідусь з квартири, доки не закінчуючи бути жертвою? Я не вгадаю. І що мій мама зробив. І не писати, що вік жінки може бути вже, можливо, мозок не всі права. Вона є 65 років і робить досить добре. Вечір працює. Але...



2 роки тому я розлучився чоловіка. Я не буду писати про причини, я буду тільки сказати, що всі залишилися на своєму погляді. Ми обмінялися нашими двокімнатними квартирами в центрі міста для двох однокімнатних, проте, в просторих приміщеннях. Я думаю, що я був щасливий двічі з цим обміном: спочатку квартири були в різних областях, що означає, що я не буду бачити мене знову.

І по-друге, в квартирі я був досить просторим. В один раз власники зняли стіну і замість двох маленьких кімнат зробили один. Єдине, що погано - страшний ремонт. Меблі, відсутність правої кількості розеток, а стіни як картону.



Я забув, щоб розповісти вам. Ми проживали в цьому номері з дочкою. З того, як вона залишалася з мною, вони припинили спілкування з батьком. Що робити? У номері, але це просторе. Переміщуємо дивани, і там було достатньо місця. Я не попрошу дочку, щоб переїхати в оренду квартиру в 20-х роках. Два з нас веселі, і де вона отримає гроші, працюючи в касі?

Він був свого роду. Вони прожили своє життя. А ось новина: Настя, моя дочка, вагітна. З деяких Паша, один з дитинства. Не дуже. У першу чергу я побачила, що чоловік дочки був знайдений, тому вона була захищена, одружена. Все правильно. Але потім виявилося, що Паша це ціль як фалкон. Сам студент, навчання, навчання, робота. Проміс, можливо, але зараз все дуже погано.



Не було грошей на будь-які інші варіанти, тому ми почали жити разом. Я забрав свою частину кімнати, юні мої частини. Ну, що хлопець був майже завжди відсутнім. Я прийшов в один день і завжди дивлюся на мене з таким патологічним поглядом, що я просто не можу сперечатися з ними. Але нам довелося зробити щось.

Це де почався мій конфлікт з матір’ю. Відтепер вона живе 20 хвилин. Апартаменти Ніцца, двокімнатні. Вона є однією з тих жінок, які ніколи не будуть називати себе бабуся. Навіть якщо вони очікують на великий Що це таке. Ми не говоримо багато, і була причина. Після того, як батько відійшов, його мама швидко знайшла нового чоловіка. Чому б вона? Не погрожувати її.



І ми мали розмову. Я попросив мене прийняти мене так, щоб я міг дати моїй дочці. Або, навпаки, що перейшов на мене, і молодий перейшов на «два». Тим не менш, з них буде три. Це нормальна розмова, право? Допомогти онукам, зробити якусь кімнату. Ми всі сім'ї.

Але вона просто починала мене. Вона нарешті хотіла жити для себе, не для дітей вона вже була в її печінці. Ми ніколи не отримаємо квартиру на всій території. Вона тепер має кохану людину і її власний життя. Не турбувати її. Це люблячий бабуся.



Я не знаю, як, але нам потрібно вийти з цього мені. Тому що це не нормально жити в антілі. Це досить для двох квартир. Добре, для трьох, з протяжкою. Але також буде маленька дитина. Це різні. Чи варто ставити його у ванній? Я все ще думаю, про всі варіанти, але нічого невагомого йде в голову. І час працює, і дуже швидко.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное