Я попросив чоловіка на нові черевики, але він сказав, що немає грошей для цього, тому що це так зручно, щоб зберегти на дружині, не заперечуючи себе нічого.

Деякі чоловіки, які заробляють гроші для своїх сімей, обов'язково: Умань Для жінки це одне задоволення, відпочинок і просто рай на землі. Вони не розуміють, що постійно в чотири стіни, навіть з улюбленою дитиною, є тестом. І для нервової системи і для фізичного здоров'я в цілому.

р.

Пелеса має ще більше проблем на фінансовому фронті. Додаток і нездатність заробити, для будь-якої людини є чимось нестерпним. Тим не менше, коли ви сказали в очі, що «це норма», «тепер потрібно зберегти», «прави зараз такий період». Але після всього, амбіції, бажання йти в покупках, вони не зникають. Що робити, якщо указ вже стояв по горлі?

Скільки ви придбали зимові черевики? Не деякі кросівки або фліп-флопи, але добре, хороші черевики? Я не змінив шахту 5 років. Чи можна ви уявити стан? І, на жаль, я шукаю, щоб зробити таку покупку найближчим часом. Чому? Ласкаво просимо до Указу Життя для дитини до останнього падіння. Не комфорт для себе.

Мій чоловік і мій перший дитина, Міша вже 3 роки. Але мені все ж доведеться сидіти з ним на пологах. Як це сталося, ми не маємо ніякого способу залишити його наодинці з його няні або бабуся. Дитячий садок не є варіантом, з особистих причин. Так, я повинен бути відповідальним за квартиру, навчити сина, заважати його і, звичайно, тримати замовлення в будинку.



До тих пір, як мій тато робить гроші, я залишився на фермі. Хоча, щоб бути чесним, я не зміг зрозуміти, як я погодився з цим протягом останнього року. Я нічого не схожа на цю модель сім'ї. Я хочу зустрітися з друзями, відпочивати, повісити. Але немає такої можливості. З іншого боку, чоловік. Ви думаєте, що я вдома і переросли з жиром, він робить мільйони там?

Я використовую для роботи. За професією. Облік, не те, що це моя спеціальність, але це тема профілю, в якій я розумію щось. Знову сидять і перезаписати числа з одного стовпчика на інший не обмежує сни. Підйомний офіс, співвідношенні, постійно незадоволений владою. Чи не так?

Але це робота! Це приносить гроші, дає деякі свободи. І навіть говорити про інших людей. Що б вони були хробами і судом, ви завжди можете почати діалог з ними, gosip. Точна протилежність того, що я зараз. Ви повинні знати, як хворий я відчуваю, коли мій чоловік приходить додому. Я в'язаю, і я на короткострокову дату.



Але це не все, що я не щасливий зараз. Гроші. Так, я така меркантильна людина і я розповість вам чому. Як я сказав раніше, гроші не було проблемою для мене. Я завжди вірю, що ви повинні витрачати лише на вашу зарплату на бюджет сім'ї, і зробити відпочинок, як ви бачите. І вона працювала.

Але тепер я не маю грошей на всіх, я повністю залежав від мого чоловіка. Я повинен попросити його купити речі для дитини і для себе. Що добре може бути коли доросла, тридцять років жінка, попросить чоловіка не тільки за гроші, але просто купити звичайні жіночні засоби гігієни. Смішні і ембрація одночасно.

р.

Але не забудь кризу. Кожна зайнята прямо зараз, тому нам потрібно затягнути наші ремені. Виявляється, що вимушені заощадження потрібні. Але хто рятує? Ви не можете мати дитину, ви не можете це зробити. Так, заощаджуйте на своїй дружині, вона все одно дивиться на телешоу з свого ноутбука, чому вона потребує нового одягу?

І це дуже наступна. Як ми запрограмували. Я не можу носити однакову сорочку в клітку протягом 5 років і дві пари ідентичних брюк. Крім того, мені потрібно більше одягу. Після народження я повинен нормально відновити, і я не маю фізичної активності тут. Гімнастика перед телевізором? Не варто бути смішним, він працює тільки в кіно.



Але остання річ, що поцікавив мене, була пара моїх старих черевики. Вони зламали, що відбувається. Не тільки старі, так звужені для мене. В області щиколотки ноги стають ширшими і мої старі черевики тепер викликають дискомфорт. Навіть якщо вони ремонтуються, цей суглоб не може бути закріплений. Так ми повинні йти в магазин.

Мій чоловік відмовився купити новий. Приправляючи це тим, що за зимовим сезоном я обов'язково втрачу вагу і впишу в оновлені черевики. Ось ми йдемо. Ви не повинні поспішати, щоб це було. У відповідь на те, що я, ймовірно, занурився на пару днів і заспокоївся, якщо це не для одного, але.

15612

На наступний день мій чоловік придбав пару шкіряних взуття. Хороша фірма, модель і невисока ціна тег. До мого питання, він негайно відповів, що його професія завжди робить його добре. Робота з людьми - це ще один рівень і він хотів би носити джинси і футболку, але обов'язково зобов'язується одягатися вгору.

Цей інцидент взуття повинен мати shaken мій вже втомився психіки. Я зробив скандал, і не затримував себе навіть через дитину. Я хворий на це життя. Бездоганна довга, рутинна і відчайдушна. І тоді чоловікові, якби вирішив битися. Хто знає, можливо, він витрачає всі свої гроші на іншу жінку. Я не знаю, що він робить багато часу!

Я думаю про розлучення. Я не бачу чоловіка для чогось іншого. Я не говорю з ним. Я відіграю з дитиною і варити для себе і для себе. Я запозичила гроші з моєї мами з цієї нагоди. Я шукаю, що відбувається з деякими байдужими. Мій чоловік намагається зробити щось, але картина незмінна. Я не знаю, що станеться, але я не можу стояти.



Просто Дівчата, будьте обережні, щоб не поводитися в цих швидкостях, як я робити. Поведи так, що все в сім'ї дорівнює. В іншому випадку ви не помітите, як ви перетворюєте в тітка з брудним волоссям. Що потрібно?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное