Минулого тижня вся делегація відвідала мене, маму-в-завдя, три дітей, які стоять на дверцятому.

Історії з життя реальних людей Вони завжди здаються трохи знайомим. Після того, як всі проблеми, які описуються, не люблять Голлівудські фільми. Не закручується ділянка або дуже різка закінчення. Але є людська драма або комедія. Досвід роботи, невеликий рутин і, часто, непорозуміння між родичами.



Пельс - це те, що наше життя. Звичайно, є невеликий відсоток, який не впливає. Не без нього. Але це лише виняток, що підтверджує правило. І для самої частини, незалежно від того, наскільки важко ми намагаємось, у нас є багато подібних життєвих ситуацій. З яких, однак, це не так легко виходити.

Минулого тижня я, мати з маленькою дитиною, особисто затримала стільки чотирьох осіб. Я сміхався так багато, що я пам'ятаю його і вона отримує задоволення. У передпокою були три діти мого екс-люда і його екс-мат-в-одному. Чи можна ви вірити? І я не зробив це до того, що це сталося. Я скажу вам, де все почалося.

Ігор не був щасливим у шлюбі. Одружена, коли були 25 років, він підрахував серйозні, зрілі стосунки між двома дорослими. Хто все ще вірить в невідповідність, що характер людини, якось регульований за своїм віком, наївним. Спочатку так, було досить добре.



Молодий і перспективний, хлопці прийшли до облаштування свого особистого і професійного життя. Ігор вже працював в одному хорошому офісі, проте, як звичайний працівник. Він не був бос, але він міг поставити в хороше слово для своєї дружини, який був рано зайнятий в одному місці. Я чув цю історію так багато разів, що я можу описати її до найменшої деталі.

Після роботи разом з тим сім'я починає думати про дітей. Ігор не хоче поспішати, як і всіх чоловіків. Але Каріна, його дружина, має інші ідеї. Як я розумію, навіть тоді вона часто спілкується з матір'ю, і вона дає поради або навіть інструкції про велику і дружню сім'ю.

У будь-якому випадку, в рік або два Ігоря і Каріна стають щасливими батьками. Ігор пропагував і дружину йде на батьківщину. Я думаю, що це океї, правда? Я, але це тільки початок.

На іншій сімейній бесіді Каріна припускає чоловіка, що вона не любить працювати. Я не схожа на те, що з іншими людьми та обманом їх боса. Тому вона воліє перебування в домашніх умовах на постійній основі. Ігор вже не тільки співробітник, але й перспективний. Хто буде тримати сімейний будинок?



Поспішно мислити, після кількох днів Ігор погоджується. Вистачить гроші як для них, так і для дитини. Навіть мама-в-одному він почав бачити підозро часто в своїй квартирі. О, прийти на.

Друга вагітність не довга. Не знаю, як це сталося. Тепер ви повинні зберегти на все і залишитися на роботі довго. І Каріна, з усіма цими загначеннями, здається, перетвориться в саму дитину. Вже доросла жінка, і стала деякою немовлятою, граючи іграшки з собою.

Коли Ігор дізнався про третя вагітність дружини, він навіть не знає, що робити. Він не був пропагований протягом тривалого часу, він не мав достатньо грошей. Але дружини та матір-в-прави були Його дружину не зацікавився ним, тільки дітям. Узгоджуючи будинок, він відчував як дитячий садок з дітьми інших людей і ненасиченою няні.

Хтось за цей період ми зустрілися. У зв'язку з цим, найближчим часом. Я побачила і відчував віддану людину в зношеній куртці стати щасливи щодня. І кожен день ми побачили один одного довше. Він був приваблений до мене, і Ігор не був необхідний в домашніх умовах. Може бути просто його кредитна картка, це все.

Р

Я був три місяці вагітним. Щоб бути чесною, це сталося. Ми не плануємо. І з огляду на минуле чоловіка... Але що ми можемо зробити, природа? На перший раз я боївся, що я хотів би стати, як свого роду. Але ні, ви знаєте, що я не отримав набагато краще після пологів. Кожен, здається, має схильність.

А потім стартував кошмар. Каріна і її мама зрозуміли, що розлучення не було жарту і вирішили діяти. Напередодні дня, один з них прийшов до нас з дитиною в руках, щоб поговорити з Ігорем. Щось неправильно з будинком. Або його співробітник, колишній друг, однокласник і інші несудимості назвав її. Я захопив його, але нічого не можу зробити: вони буквально покривають себе як діти.

В одній точці Ігор запросив мене в кафе навколо кута і сказав з сумним поглядом, що він хотів залишити. Я маю сильний темп і тільки один з своїх дітей. Він не схожий на це, але є почуттям мита. Що завжди пам'ятає про мене, звичайно, оплачується алімонія, допомога і так далі. Все прийнято і нічого не може бути змінено.



Історії від життя реальних людей Для мене це був удар. Я спалив, гістерика, запитав. Але пішов він. Дуже добре, що я не залежав від чоловіка, я заробив гроші самостійно, і це питання не турбувала мене занадто багато. Але відсутність чоловіка, дитини. Поцілунки, занадто раптово. І я зрозумів, що я цілком в змозі впоратися з собою.

По-перше, до речі, через шість місяців припинили виплату мене алімонією, але я навіть не відхилений. Він має 3 дітей, не рахуючи дружину. Потрібні гроші. І у мене є друзі з дітьми, тому є багато колядок, речей і цінних порад. Дякуємо за доброту не поганий, тому життя не закінчилося.

Тепер прийшов до початку моєї історії. Так мій ex-husband's ex-дружина мама тут, прямо? Вона також приніс дітей з нею. Кричуща, кричуща. Моє волосся було ripping. За перші 15 хвилин я не знаю, що вона хотіла. Як виявилося пізніше, вона вимагає негайно зупинити виклик Ігоря і не заважати їх життя з Каріночкою. Вони просто отримали це право!

р.

Як я, така незаймана дитина на боці (не знаю, що я був одружений?), не соромлюся назвати одружений чоловік? Я приніс маленькі неприємності і жир, я все ще хочу. Я не відреагував. А потім, коли я нарешті втомився від цього цирку, я просто поїхав жінка і навіть діти з дверей. Я був німим, і вона втомилася від кричуття, тому вона працювала сама.

О, Ігор. Ти такий скраб. Арен вас не соромно? Якщо ваша дружина бачить вас на телефоні розмови з жінкою, то ви не ховаєте. Принаймні його текстування, brazen. Я радий, що я не говорив до вас в останні сім або вісім місяців. Не буде повністю катування. Але ви не витрачаєте час, як я бачу.

р.

Пілінги Ви знаєте, я навіть не відхилений. У мене є солодка дитина, перспектива і впевненість в майбутньому. Нехай ці люди роблять те, що вони хочуть. До тих пір, поки вони не завадять мене і мій малюк.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное